Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 20 d.[:]

[:lt]

Tai sudėtinga diena, ypač rytas santykiams su vaikais. Jie gali neteisingai apkaltinti tėvus, apskųsti (arba teisingai), sunku bus bendrauti su institucijomis, kurios susiję su vaikais. Į jus bus žiūrima neigiamai. Todėl geriausia stengtis tokių problemų išvis išvengti ir bendraujant su vaikais apsiginkluoti begaline kantrybe. Tačiau tai tinkama diena dėti bet kokias pastangas dėl vaikų, daryti kažką dėl jų, ypatingai jei tai dvasiniai dalykai ir nuoširdžiai atliekami, o ne tik dėl formos ir mados, pavyzdžiui, krikštynos. Tokiu metu tinka ieškoti būsimų krikštatėvių, ypač rinktis tarp moterų, nes tokiu metu parinktos krikštamotės savo pareigas atliks sąžiningai ir nuoširdžiai.
 
Sekančios keletas dienų bus itin reikšmingos Vandeniams, nes Mėnulis įžengė į jų ženklą ir šiuo metu sudaro trumpalaikę sąjungą su Marsu. Tai lėtesniems Vandeniams toks laikas veiks pozityviai ir atneš daugiau energijos, o aktyvesnius jis darys agresyvesniais. Visiems šis laikas gali atnešti nemalonius, griaunančius netikėtumus, ypač šiandien, nes abi planetos dar yra neigiamai veikiamos Vandenio ženklo Urano. Tiesa, nuo 22 dienos poveikis jau silpnės.
 
Tai netinkamas laikas kreiptis su prašymais į valdžios institucijas, spręsti visuomeninius reikalus. Valdžios atstovai bus kurti žmonių ir bendruomenių prašymams.

[:]

Eiti prie įrankių juostos