Konsultacijos

Rugsėjo 20 d.

Neblogai savaitgalis prasideda, tiesa, sekmadienis išauš jau labiau rūškanas. Tačiau nesėdim laiko nuleidę, energetines skyles lopomės kačių pagalba 🙂 aš jau šiąnakt prabudau nuo švelnaus kandžiojimo į galvą ir pagalvojau matyt jau vėl koks laikas užslenka. Na ir matome, kad mūsų mieloms katėms vėl atėjo darbymetis, taigi skirkite daugiau laiko ir dėmesio. Net nežinau, kuo saviškes lepinate. Gal išveskite pasivaikščioti? O gal porcija šviežios žuvies?Tiesa, tai ne pats geriausias laikas stambesniems gyvūnams, kurie gali keistai elgtis. Arba keistų minčių gali kilti jums, pavyzdžiui, užsiveisti stumbrų fermą. Tai siūlyčiau tokius planus atidėti bent savaitei, greičiausiai jie nugrims negrįžtamai į nebūtį.

Tai geras laikas atnaujinti garderobą. Šiuo metu sėkmės spalva juoda, sėkmingi gaminiai iš odos. Tai jei visada svajojote apie baikerio striukę, dabar pats laikas ją įsigyti.
Vis dar netinkamas laikas dietoms. O savaitgalį galite save ir kuo saldžiu šiek tiek palepinti. Nesiūlau išsikepti torto sau vienam, bet jei suvalgysite keletą irisų tai tikrai tik nuotaiką pasikelsite. Apskritai laiką reikia leisti pasyviai, ne gailėkite jo tuščiam švaistymui. Ne taip dažnai tam jis ir skirtas, todėl jei visas dienas praleisite tarkim žiūrėdami komedijinį serialą, tikrai nieko neprarasite. Pavyzdžiui, kažką tokio kaip The Office, The Addams Family, The Munsters ir pan.
Tokiomis dienomis labai lengva užžiebti fanatišką neapykantos ugnį. Žmonės apimti perdėtų ambicijų šiuo metu ir netikėtai priminus senai pamirštą skriaudą, gali ryžtis tokiems žingsniams, kurių patys iš savęs nesitikėjo. Ypač tai bus būdinga aukštesnius įgaliojimus turintiems žmonėms, pavyzdžiui, politikams. T.y. tokiems, kurie gali savo veikla pasinaudoti kaip keršto svertu. Tokiu metu ir artimieji nustoja atrodyti tobuli, pradedame gėdytis savo šeimos, savo šaknų. Na ir gerai, pabūkite vieni. Po to praeis. Nebūtina kiekvieną savaitgalį grįžti į tėvų lizdą ar susitikti su broliais/seserimis.

O dabar šiek tiek apie tai kas vyksta danguje. Taigi šiuo metu svarbiausias įvykis, kad Saturnas vėl pajudėjo tiesiai. Tai tarsi nauji mokslo metai, kuomet viskas dar šviežia ir nekelia didelių rūpesčių.Tradiciškai šis rudens laikas pasižymi ypatingai stipria energetika, nes veikia tiek žemės, tiek planetinės jėgos, todėl tai pats svarbiausias metų laikas moteriškos lyties mistikos atstovėms, bet neabejoju, kad jos ir pačios tai žino. Nes jis visada ateina tuo pačiu laiku kiekvienais metais 🙂 Vis tik bet kuris žmogus tokiu metu gali pertvarkyti savo mintis, paveikti savo energetinę sistemą, ypatingai būdamas kuo arčiau žemės, todėl be galo svarbu šiomis dienomis kuo daugiau būti gamtoje, jei norite vidinių pokyčių. Nereikia nieko specialiai daryti, reikia tiesiog būti gamtoje. Aišku, jei surengsite triukšmingas išgertuves sodyboje ant ežero kranto, tai vargiai pajausite tą efektą, greičiau jau atvirkščiai – gausite energetinį smūgį. Skirtingai nei žmonės įsivaizduoja, „dievai“ ne tokie jau geranoriški ir tyri. Taip pat labai tinka tokiu laiku plaukioti, vis tik mūsų klimatas tam netinka. Tokiu metu itin daug naudos galima gauti iš buvimo šalia delfinų, banginių. Bet vėl gi, tai turi būti laisvi gyvūnai, o ne laikomi akvariumuose. Taigi šie patarimai nelabai turi praktinę naudą. Tačiau ką jūs tikrai galite tai medituoti, žiūrėdami į kokybišką kristalą. Ar bent jau tokį įsigyti ir pasidėti šalia savęs ten kur būnate dažniausiai, tarkim prie kompiuterio, šalia lovos ar pan. Šiuo metu tai irgi veiks transformuojančiai. Bet turėkite omenyje, kad tai turi būti tikras kristalas, ne pigus plastmasiukas. Iš kitos pusės, dvasinėmis praktikomis šiuo metu nesiūlau užsiimti pradedantiesiems ar labai jautriems žmonėms, nes jie gali patirti pernelyg didelius sukrėtimus, išgyventi skylančios sąmonės būseną, o nepasiruošus tai gali tapti ir psichikos sutrikimų priežastimi. Tai laikas „pasikausčiusiems“. Tačiau nėra būtinybės lįsti giliai į ezoteriką. Tokiu laiku galima tiesiog siekti įtvirtinti save kaip asmenybę, stiprinti savo aš. Aišku, dabar labai madoj ten visokie tokie dalykėliai kaip ego mažinimas, savojo aš atsisakymas ir t.t. Bet pasakykite man, meldžiamieji, jeigu aš nebebūsiu aš tai kas tada aš būsiu? Žodžiu, šį kartą new age dedam į šalį ir prisimename save mieliausiąjį – atverčiame save tarsi naują puslapį ir pradedame jį rašyti kitais žodžiais – tikrais. Tai aš ir tai mano gyvenimo istorija. Nes tai viskas, ką aš iš tikro turiu. Taip pat tokiu metu tinka skaityti negatyviuosius autorius, tokius kaip Friedrich Nietzsche.Dar labai padėtų pasikrauti stebima audra, ypač su žaibavimu. Na bet čia jau toks dalykas, kad panorėjus neišsikviesi, o kad savaime sulauktume, tai mažai tikėtina šiuo metų laiku.
O pabaigti norėčiau mintimi apmąstymui. Aš ne kartą jau minėjau, kad gamtoje mes galime rasti aibes įvairių analogijų, iš ties visa egzistencija iš jų ir susideda. Ne veltui vienas Hermio Trismegisto dėsnių teigia – kaip danguje, taip ir ant žemės. Jei jūs jau perpratote, kad visuma susideda iš daugybės įvairiausių pasikartojimų, tuomet aš iškelsiu retorinį filosofinį klausimą, vidiniams pamąstymams – žmogus prisijaukino vilką ir pavertė jį šunimi, o kam naminiu gyvūnėliu tapo žmogus?
Gero savaitgalio!!!

Eiti prie įrankių juostos