Konsultacijos

Rugsėjo 2 d.

Rugsėjo „pirmoji“ daugeliui liūdna diena – vaikučiams baigėsi atostogos, tėveliams padaugėjo pareigų ir šios dienos šventė iš ties gali būti ašaringa. Tokią dieną vis dar geriausios mūsų guodėjos yra katės, kurios šiandien gali būti netgi neįprastai „naglos“. Reiktų atkreipti dėmesį, jei katė šiandien rinksis gulėti kažkieno kėdėje ar lovoje, nors jai tai nėra įprasta vieta, tam žmogui šlubuoja fizinė ar dvasinė sveikata. O šiaip tai ganėtinai sudėtinga diena mokytojams. Atrodytų juk šiandien tik šventė, bet jau šiandien jie gali susidurti su supermamytėmis ir supertėveliais ir tai nebus malonu. Ypač tai gresia ryškiems, iš kitų išsiskiriantiems mokytojams. Bet šiaip tai tokia gan draugiška diena, ypač ne itin asmeniškuose ryšiuose, o bendraujant žmonių grupėse. Tačiau sunkesnė diena vadovams, ypač linkusiems būti valdovais, tokie valdyti norės dar stipriau, juos piktins kitų nerodoma priderama pagarba. Šiandien verčiau nesikreipti į aukštesnę padėtį užimančius asmenis, ypač su skundais, nes juos domins tik tai kiek jūs juos garbinate.
Realiai tai tokią dieną reikėtų kažkur prie jūros praleisti, kad ir Palangoje. Na bet tokia galimybe pasinaudos jau tik šalia jos gyvenantys 🙂
Kaip tyčia tokia proga ir geras laikas leisti pinigus, tačiau juos leisti reikėtų vaikams ir praktiškiems dalykams, pavyzdžiui, naujiems kedams į mokyklą, o ne žaislams. Taip pat tai tinkama diena „dėlioti daiktus“. Gal stalčius pertvarkyti naujiems sąsiuviniams, gal lagaminus pagaliau išsikrauti po atostogų ar pan. Na tokia praktinė dienelė, ne šventinė. Mes jau įėjome į sezoną, kuris bus šiek tiek sudėtingesnis švelniai tariant. Na kol kas dar tik prieangyje stabčiojame, tačiau ruoštis reikia. Pamenate, šią vasarą skendimų buvo daug, vasara praeina ir maudynių bus mažiau, tačiau piktas veikimas gali pasireikšti kaip gaisrai, nes planetų sąjunga reikalauja „užlieti vandeniu“, todėl jei gyvenate nuosavame name, jau šiandien pasirūpinkite kaminų valymu. Oras greit vės ir prasidės kūrenimo sezonas, neatidėliokite. Šiemet tikrai reikia atlikti profilaktiką.
Tai ryškesnė diena Šauliams ir Vandeniams, kurie nuo pasaulio slėpsis „televizoriuje“. Šauliai dėl sunkios dvasinės savijautos, o Vandeniai dėl per geros – tiesiog tingėjimo.
Tai labai stipri maginiu atžvilgiu diena, nors tai nebus juntama neinantiems šiuo keliu. Tačiau tie, kurie gyvena giliai mistikoje, šiandien susidurs su jėgos išbandymais. Ir gaus progą įsitikinti savo stiprybe. Vis dar masiškai galvojama, kad magija, alchemija yra kažkas fiziško, pavyzdžiui, skraidymas ant kilimo arba tapimas nematomu. Todėl savaime suprantama tai skamba kaip visiškos nesąmonės. Iš ties tai išskirtinai dvasiniai dalykai. Ne kūno, o sielos transformacijos, kurios suteikia ne galią skristi ant šluotos, o nepalaužiamą vidinę stiprybę, jei einama tuo keliu. Vėl gi, nereikia to painioti su absoliučiu pozityvumu. Tai nereiškia, kad jūs visada būsite laimingi, jums niekada nenutiks nieko blogo. Ne, tai reiškia sugebėjimą išbandymus atlaikyti, nepalaužiamą dvasią. Ta proga siūlau pažiūrėti serialą Game of Thrones, jei dar yra tokių, kurie jo nematė. Kad ir kokias ezoterines aukštumas žmogus pasiektų, jo siela ir kūnas turi būti maitinami įvairiausiu maistu. Taip pat tokią dieną tinka įsigyti kažkokią statulėlę namų „altoriui“. Kaip dvasinės stiprybės ir apsaugos simbolį. Rinktis reikia klausant intuicijos, labiausiai tinka kažkas su žemės, pasaulio simbolika, t.y. su rutuliukais, gaubliais ir pan. Idealu būtų kažkokia tokia žvakidė ar naktinė lemputė.
Kalbant apskritai visiems, tai šis rugsėjis bus puikus laikas „įžemėti“, tvirčiau atsistoti ant žemės, susitelkti į mintis, ko gi aš noriu iš gyvenimo. Tai laikas, kuomet reikia atsikratyti visomis šiukšlėmis – tiek fizine, tiek dvasine prasme ir atnaujinti savo tikslus. Ypatingai veiksminga bus vaikščioti gamtoje, parkuose šviečiant Saulei ir krentant lapams. Iš ties neverta kurti tikslų visam gyvenimui, bent jau šį mėnesį sukurkite kokį vieną tikslą, kurį planuojate įgyvendinti iki metų pabaigos. Man rugsėjis visada pradeda geriausią metų laiką, sulyg juo baigiasi vasaros darbų sezonas, kuris pernelyg stipriai pririša mane prie žemės ir jau galima visa galva pasinerti į rudens lapų, lietaus bei artėjantį pirmųjų snaigių sezoną. Toks savotiškas palengvėjimo jausmas. Taigi – šio mėnesio užduotis vienas konkretus tikslas, kurį imsitės įgyvendinti iki sausio 1 d. Atminkite – klaida yra koncentruotis į rezultatą, jūs turite koncentruotis į tikslą, t.y. procesą 🙂 Na o vaisius apžiūrėsite naujais metais 🙂

Eiti prie įrankių juostos