Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 19 d.[:]

[:lt]Tai diena, kuomet reikia kaip sakoma, įleisti rankas į žemę. Todėl šiandien idealu užsiimti gėlių priežiūra, ypač egzotinių. Ir ne tik todėl, kad gėlių tvarkymui tai sėkminga diena, o visų pirma todėl, kad šiandien liečiant žemę, augalus, rūpinantis jais, bus veikia ir dvasinė savijauta teigiamai, gydančiai. Taip pat veiks ir aplinkos tvarkymas, atsikratymas šiukšlėmis ir nebereikalingais daiktais.

Tai vis dar bloga diena santykiams, šiandien galima kaip sakoma antrą kartą užlipti ant to paties grėblio. Ypač jei esate linkę į santykius su nelaimingais žmonėmis, tokiais, kuriuos reikia gelbėti. Todėl sprendimus pradėti ar atnaujinti santykius verčiau šiek tiek atidėti ir gali būti, kad jau rytoj pagalvosite – o kaip gerai, kad eilinį kartą nepadariau lemtingos klaidos.
Šiandien reikia sočiai pavalgyti, ypač pusryčius, nes alkis didins agresiją. Tai netinkama diena dietoms, todėl nebijokite sotaus ir kaloringo maisto – pusryčių kiaušinį drąsiai užkąskite bandele. Nes dietos dabar žalingos kūnui ir ypač sielai. Tai verčiau valgyti ir jaustis geriau.
Tai tokia diena, kuomet ugnies ženklai išgyvens padidinto aktyvumo periodą, kuris reikšis augančia agresija bei nekantrumu kitų atžvilgiu. Ypač piktai tai jausis Avinams, Liūtai ir ypač Šauliai tai išgyvens švelniau, sugebės išaugusį grubios energijos kiekį panaudoti efektyviau. O štai Avinams verčiau po kojomis nesipainioti. Ypač ginkluotiems. Valdykite save, tai diena, kuomet aklo pykčio apimti žmonės įvykdo nusikaltimus.
Tuo tarpu žemės ženklai, ypač Ožiaragiai kaip tik išgyvens sulėtėjimą. Ožiaragio ženklu, kurį laiką keliavo Marsas, kuris jiems atnešė daugiau energijos. Dabar, jam pasitraukus iš šio ženklo, gali atrodyti, kad staiga tarsi neliko jėgų ar įvyko kažkoks vidinis sulėtėjimas. Gali labai trūkti ryžto priimant sprendimus, kurį laiką. Bet bebūtų keista, būtent šiandien jūs galite ryžtis nuveikti kažką neteisėto. Verčiau to nedaryti, nes labai greitai yla išlįstų iš maišo.

[:]

Eiti prie įrankių juostos