Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 18 d.[:]

[:lt]Na štai ir nauja savaitė, jau kitokia. Netobula, bet netobulumas jau kitoks. Visų pirma tai prastas laikas politikams, nes didelė rizika apsijuokti, apsikvailinti, tapti visuotinės pajuokos objektu.

Na bet tuščia jų. Visų pirma tai juodo sarkazmo ir agresyvaus humoro diena ir ji bus gera juodo humoro, sarkazmo, ironijos mėgėjams. Visiems kitiems vakare nuleisti garą siūlau žiūrint būtent tokio tipo animaciją. Na tarkim kaip legendinis Beavis and Butthead. Žinoma, geriausia būtų žiūrėti ryte 🙂 Bet ryte juk dauguma einame į darbus.

Tačiau tai puiki diena mokiniams, ypač patiems mažiausiems, nes suaktyvės jų galvytėse mentaliniai procesai ir jei suaugusiems ta reikšis tokia gan iškreipta forma, mažiesiems tiesiog geriau seksis mokytis, ypač skaičiuoti. Nors piktos planetos paveikti jų tėveliai gali jausti susierzinimą mokytojų atžvilgiu, kurie jų mažiesiems genijams neužduoda jų vertų užduočių. Prieš puldami reikšti garsias pretenzijas, atminkite, kad genialumo apraiškų laikotarpis trumpas ir jau o keleto dienų patys pageidausite, kad užduotėlės būtų lengvesnės. Taigi, nepraleiskime progos protingai patylėti.
Tai geras laikas, dirbantiems mažiau kvalifikuotą darbą, pavyzdžiui, prekyboje, ypač su skysčiais, na tarkim degalinėje. Prasideda aktyvesnių, sėkmingesnių pardavimų dienos.
Jeigu šiandien teks kažką švęsti, darykite tai ramiai, kukliai, paminėkite šventę tyliai.
Šiandien kaip maro venkite atsitiktinio sekso – rizika apsikrėsti venerinėmis ligomis yra maksimali.
Tai tinkamas laikas ezoterikai ir naujiems suvokimams. Ta proga aš norėjau trumpai pasakyti, kad žmonija, pasaulis – tai amžinas ir nesibaigiantis ciklas. Daugelis žmonių čia egzistuoja labai primityviame lygyje, aklinoje tamsoje. Tokiems net neįmanoma kažkur pasiklysti, nes jie tiesiog niekur neina. Jie juda tarsi senovėje mulas, sukdamas ratą – negalvodami, nemąstydami, išgyvendami nesibaigianti ir vis pasikartojantį ciklą. Šiandien kaip tik ta diena, kuomet kiekvienas gali išeiti iš rato ir pradėt ieškoti kitų kelių. Galbūt jis labai greit įstrigs prie naujo, tik modernesnio rato, tačiau tai jau bus pirmas žingsnis šviesos ir laisvės link. Ir ne vienas šiandien susimąstys ir įsiklausys į kažkokį keistą garsą amžinoje tyloje, o keletas netgi išdrįs eiti jo link.

[:]

Eiti prie įrankių juostos