Konsultacijos

Rugsėjo 18 d.

Mes esame tame svarbiame gyvenimo tarpsnyje, kuomet neužilgo rinksime naują valdžią su viltimi, kad kažkas mūsų gyvenime pasikeis. Nors dauguma ko gero tokios vilties jau nebeturi. Dauguma per daug pavargo ir mato tik pagrindinius dalykus – kasdieninį darbą ir tuos kelis pinigėlius išgyvenimui. Ką jau ten žvelgti giliau kai gyveni tik skaičiuodamas, kad užtektų maistui ir mokesčiams. Ir valdžiai tai be galo patogu. Todėl šiandien aš norėčiau pasidalinti vienu protingu tekstu, kuris kalba apie vieną iš problemų, kuri yra giliau nei aiškiai matomas paviršius. Gal nesupyks teksto autorius, nes ne visada ir ne visi žmonės nori būti siejami su astrologija 🙂 Bet žinios juk šviesa ir kuo daugiau domėsimės, gilinsimės, tuo daugiau suprasime. Tai nėra agitacija balsuoti už kažką. Galiu atvirai visiškai pasakyti, kad aš pati nematau išvis už ką galima būtų balsuoti per ateinančius rinkimus. Nematau nei vieno kandidato, kurio žodžiai bent atkreiptų kažkokį dėmesį, apie realius darbus net ir iliuzijų neturiu. Jūs galite ir patys pastebėti, kad rinkėjams jau mėtomi net nebe pliki kaulai, o tiek keliasdešimties metų senumo apipelyję kaulų nuolaužos. Nėra nei vieno kandidato, partijos kas norėtų problemas spręsti iš esmės – užsiimtų pagrindu. Tebūnie ne bankai, tebūnie tėvai, neišlaikantys savo vaikų. Bet juk visiškai neapsimoka, kiek rinkėjų per tai galima prarasti. Jūs skaitykite, galvokite – kuo daugiau skaitysite, tuo daugiau žinosite, kuo daugiau žinosite, tuo sunkiau bus jus apgauti. Nnepasiduokite propagandai, kad balsuoti vis tiek už kažką privalote, nes nebalsuoti visai būtų taip nepilietiška. Ne, nepilietiška yra šitaip tyčiotis iš tautos. Niekas niekam nieko neprivalo. Jeigu nėra už ką balsuoti, tai balsuoti nėra už ką. Jums sako, kad privalote pasirinkti vieną blogį iš keleto blogų, o aš sakau, kad blogio rinktis jūs visai neprivalote. Nes kol jūs galvosite, kad privalote rinktis kažkokį blogį, tol ištroškę valdžios ponai galvos ai vis tiek už kažką subalsuos, vis tiek kažkaip išsidalinsim.

Na o pereinant prie savaitgalio aktualijų, tai geras laikas sportui, sporto varžyboms, bet verčiau stebėti nei žaisti. Išeikite ramiam pasivaikščiojimui po miestą, prisėskite ant suoliuko saulutėje pasišildyti, jei orai leis.
Tai geras laikas astrologijai, bus didesnis susidomėjimas, pavyzdžiui, ramiai gulėdami vonioje galite staiga susimąstyti, o koks to ano šikniaus zodiako ženklas, ar tik nebus tarkim jūsų nekenčiamas…..toks ir anoks.Geras laikas kraustytis, netgi į kitą vietovę. Geras laikas pirkti įvairius ezoterikoje naudojamus ingridientus, na pavyzdžiui, ąžuolo žievė, juodoji druska, kolofonija ir t.t. Kam reikia, tas žino 🙂

Tai geros dienos vyrams, kurių horoskope ryški ugnies elementų išraiška, stiprus Marsas. Tokie dabar drąsiai žingsniuos tikslo link.Visų lyčių Vandeniai bus draugiški, nors nelabai mokės to išreikšti. Jie rūpinsis visu pasauliu, bet apleis esančius šalia. Jei Vandenis yra jūsų sutuoktinis/partneris (ė) pasistenkite būti šiuo metu jam/jai geriausiu draugu, išeikite pasilinksminti, nuoširdžiai pasikalbėkite, o romantikas atidėkite kitoms dienoms. Verčiau venkite apsikabinimų ir „pasiseilėjimų“, šiuo metu Vandenis bus tam ypač nepakantus.

Nėr labai geras laikas šunims, jie gali užkliūti kitiems tai verčiau su šuniukais į viešumą per daug nelįskite, apskritai leiskite jiems pabūti ramybėje. Dabar toks laikas kai šuo gali kažkam sukelti susierzinimą vien dėl savo išvaizdos ar tiesiog todėl, kad jis yra šuo. Taip pat gali kilti įvairių administracinių reikalų. Tai tikrai prastas laikas medicininiais klausimais, politikos, ypač tarptautinės. Visai netinkamas laikas sudarinėti susitarimus. Reikia susilaikyti nuo neskubių medicinos procedūrų tarkim kaip skiepai (esu tik už skiepus, kalbu apie šias dienas).

Vakar praėjo Mėnulio jaunatis Mergelėje, vadinasi esame pradžios etape ir tai geras laikas keisti savo įsitikinimus, tikėjimus, vertybes, rūpintis sveikata (ji gali pablogėti) bei atsidėti kasdieninei rutinai. Vis dar tinkamas laikas naujiems ketinimams, solidiems „pamatams“, naujai pradžiai, drąsiems pažadams, statiems posūkiams. Sekanti tokia stipri data naujai pradžiai bus gruodžio 14 d. per Saulės užtemimą.

Kadaise garsusis mistikas Rumi sakė: žmogų nuo dievo skiria tik jo ego. Aš šiek tiek perfrazuočiau. Kodėl esame mes ir kažkas aukščiau mūsų? Aukštesnis išsivystymo lygmuo? Kodėl jis aukštesnis? Būtent dėl to paties ego. Ego paprastai ir aiškiai tariant yra mūsų norai, prisirišimai, vis tai kas sieja mus su materija. Galima jį aiškinti visaip kaip filosofiškai ir nesuprantamai, bet esmė jo tokia. Ar įmanoma žemėje pasiekti tą dieviškumo lygmenį? Aš nežinau. Aš esu sutikusi žmonių, kurie turėjo labai gilias žinias ir klajojo vieniši bei visko atsižadėję, tačiau ar jie buvo laisvi nuo materijos aš nežinau. Galvoju, kad net nėra būtina siekti kažkokio tobulumo, jei esi čia, turi šiuose namuose ir prisitaikyti, priimti jų taisykles. Aš pati visą gyvenimą ieškojau atsakymų į daugybę klausimų kol supratau, kad iš tikro viskas yra baisiai paprasta. Laimingiausi čia tie, kurie išmoksta džiaugtis tuo, ką turi ir prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Ir kad nėra nieko svarbiau nei vidinė ramybė ir vidinės gerovės jausmas. Kai viduje šiluma, išorinės vėtros nebaisios. Todėl aš palaipsniui šalia ateities prognozių perėjau prie dalinimosi patirtimi kaip tą vidinę gerovę susikurti. Tai neateina per vieną dieną, tai ilgas darbas su savimi. Bet jei jūs kasdien padarysite kažką dėl savęs, anksčiau ar vėliau pasiekti rezultatai bus stulbinančiai brangūs. O šiandien aš vėl norėčiau pakalbėti apie afirmacijas kaip puikią priemonę į vidinę gerovę. Kodėl jos tokios veiksmingos? Na iš esmės tai saviįtaiga. Ir mes kasdien ja užsiimame, tik paprastai sau įteigiame begalę neigiamų minčių – aš negražus, aš storas, aš nieko nesugebu, man tikrai nepavyks, aš pajuokos objektas, niekada joks vyras manęs nemylės ir t.t. Pagalvokite, kiek kartų į dieną jūs taip pagalvojate? Taip, taip ir aš. Bet realiai tai tarsi kasdien išgerti nuodų sulyg kiekviena tokia mintimi. Dabar pagalvokite, jūs kasdien save nuodijate ir po to keliate klausimą, kas man yra? Kodėl aš taip blogai jaučiuosi? Kartodami afirmacijas jūs užvedate atvirkštinį procesą. Reikės laiko kol pajusite pirmuosius rezultatus, neįmanoma staiga persiorientuoti į visai kitą režimą. Bet su laiku jūs patys norėsite jau kitaip mąstyti, išmoksite sąmoningai pataisyti ydingas mintis. Aš labiausiai mėgstu vakarines praktikas, kadangi pereinant į miego režimą sąmonė yra imliausia, atviriausia. Tačiau veiksmingos yra ir rytinės praktikos, tik prabudus. Jos leidžia pozityviau pradėti naują dieną. Kaip jau ir minėjau anksčiau, jums nereikia jokių stebuklingų žodžių, magiškų užkalbėjimų. Jums nereikia kažkokių specifinių teiginių. Tai gali būti paprasčiausi jums gražūs žodžiai, dainos, eilėraščio posmelis. Bet kas , kas sukelia geras emocijas. Jūs juos galite susikurti patys:

Aš įkvepiu gilų gurkšnį šviesos ir puikios dienos.
Aš žvelgiu į nuostabaus gyvenimo vaizdą pro savo namų duris.Aš esu dėkingas/a už tai ką šiandien jau turiu.Ir aš žinau, kad dar daug stebuklų laukia manęs priešaky.Aš džiaugiuosi, kad gyvenu.

Eiti prie įrankių juostos