Konsultacijos

Rugsėjo 18 d.

Sudėtingesnė diena moterims, ypač pirmoji jos pusė. Vargins agresyvios nuotaikos, pyktis be priežasties. Taigi vyrams šiandien verčiau saugiai likti darbe. Nors visumoje tai tikrai gan didelės psichologinės įtampos dieną. Tokią dieną nereiktų likti su slegiančiomis mintimis ir jei labai blogai jaučiatės, vertėtų kreiptis į psichologą. Yra dabar dirbančių ir online, tai pokalbis su psichologu skype būtų geriau negu nieko. O šiaip tai geras laikas žemės ūkio darbams, laukus arti ir pan. Dirbantys lauke ir su žeme, šią dieną pragyvens kur kas lengviau. Apskritai tai puikus laikas būti gamtoje, netgi išsimaudyti, kas drįsta, upėje, pasivaikščioti basomis ant smėlio, surengti vakarėlį laukę, išvykti stovyklauti per naktį. Tiesiog tokią dieną sienos slegia ir žmogui reikia atviros erdvės.
Taip pat tai sunkoka diena studentams, ką tik baigusiems studijas žmonėms. Tokie šiandien gali suabejoti savo teisingu pasirinkimu. gali kilti minčių mesti mokslus arba nuleisti rankas ieškodami darbo pagal specialybę. Vis tik reikia turėti omenyje, kad tai labai trumpalaikės nuotaikos, rytoj išauš nauja diena. Verčiau vakare nueiti į kiną – veiksmo, nuotykių ar kriminalinį filmą. Tai teigiamai veiks. 
Šiandien būtinai reikia pasilepinti maistu – išsikepti persikų pyragą, išsivirti sotų vištienos troškinį, o gal leisti sau lėkštę naminių koldūnų, išsikepti rudeninės kukurūzų duonos, o gal išsivirti mėsos troškinio. Yra dienos dietoms, bet šiandien ne ji 🙂
Tai puikus laikas priglausti katę iš gatvės ar prieglaudos. Šis gyvūnas taps neabejotinu namų saugotoju ir valytoju nuo neigiamos energijos. Tokią dieną pas mus ateina mūsų sargai.
Tokiai dienai būdingi sukrečiantys „pabudimai“. Iš ties tai gali nutikti net visai žemiškiems, neturintiems nieko bendro su dvasiniu tobulėjimu žmonėmis. Tiesiog tokią dieną aukštesnės jėgos renkasi išrinktuosius kitokiam gyvenimui, kažkokiam tikslui. Be abejo, taip nutinka vienetams, tai ne masinis reiškinys. Tačiau didesnį ar mažesnį „nušvitimą“ bent keletai akimirkų gali patirti bet kuris. Tarkim kaip keletą akimirkų keisto mistinio pojūčio, ypač būnant gamtoje, kaip sukrečiantį sapną, kaip naują šokiruojantį suvokimą. Tačiau į tai nereikia pernelyg gilintis, kaip užėjo, tegul taip ir praeina. Daugumai žmonių tokie pojūčiai bus sunkiai ilgiau ištveriami ir pernelyg vedantys iš proto. Todėl tokias akimirkas šį kartą verčiau pamiršti, jų neanalizuoti. 
Ramios dienos!

Eiti prie įrankių juostos