Konsultacijos

Rugsėjo 17 d.

Kaimo diena. Tai reiškia, kad ši diena sėkminga gyvenantiems kaime, auginantiems vištas ir pan. Šiandien reikia atsidėti įvairiems ūkio darbams, ypač pasirūpinti auginamais paukščiais ar gyvuliais. Gal jau senokai mąstėte tarkim atnaujinti vištidę, dabar pats laikas tai padaryti.
Taip pat tai dėkingumo diena. Daugeliui šiuo metu vykstantis neigiamas Jupiterio – Neptūno bendradarbiavimas yra ganėtinai sunkus emociškai, netgi labai sunkus, tačiau vis tiek šiandien turime ieškoti ir rasti kam ir už ką mes esame dėkingi. Šis laikas jau į pabaigą, rugsėjo 28 d. darinys ims sklaidytis. Tačiau šiandiena, kuomet susidaro visiškai tikslus „kampas“ emociškai bus ko gero sunkiausia diena. Na bent jau dar viena sunki. Tokią dieną kaip sakoma susikaupia per daug „š…“ kaip vienai dienai.  Taip pat tokią dieną galite nukentėti nuo apkalbų. Šiandien poreikis liežuvauti bus itin didelis. Tai bent jau būkite sąmoningi ir patys iki to nenusileiskite. Ir neleiskite, kad laikini nesklandumai, negeri žmonės jus kontroliuotų. O kontroliuoti galima visaip, pavyzdžiui, per tas pačias apkalbas. Vis tik jūs turite laisvą valią ir galite pasakyti, ne, aš to nesiklausysiu. Kiekvieną kartą kai mes sąmoningai ištariame ne piktam planetos veikimui, mes tampame sąmoningesni ir stipresni. Taip, planetos veikia ir kuria įvairias aplinkybes, tačiau mes turime laisvą valią rinktis, spręsti ir veikti. Beje, tokią dieną galima sutikti netgi princą ant balto žirgo arba princesę iš pasakų šalies. Tačiau iliuzijų pilis gan greitai sugrius, nors kol kas gali atrodyti, kad tai žmogus, kurio ieškojau visą gyvenimą. Tačiau tai iš ties itin stiprus laikas seksualinėms praktikoms, kurios gali veikti gydančiai ir apskritai labai įspūdingai. Be abejo tai galioja tik partneriams, kuriuos sieja gilus dvasinis ryšys ir sąmoningumas. Nesakau, kad žmonės privalo būti jogais, guru ar dar kokiais niekais, kalbu apie dvasinio ryšio tarp dviejų žmonių sąmoningumą ir gilumą. Ir tai nepriklauso nei nuo išsilavinimo, nei nuo perskaitytų šventraščių, apskritai nuo nieko. Mes tiesiog esame moralūs, nuoširdūs, tikri arba ne. Bet net jei nesame, niekas netrukdo tokiais tapti.
Kaip bebūtų keista, tai gera diena politikams ir verslininkams. Nors gal nieko keisto, atsižvelgiant į tai, kad palanku nešvariam, neskaidriam, korumpuotam verslui ir tokiems pat politikams. Tiek vieni, tiek kiti gali kaip reikiant uždirbti. 
Taigi vakarui tikrai neverta persistengti su veikla ir kažko iš savęs daug reikalauti, tokią dieną grįžus namo reikia įsijungti kokį komedijinį serialą ir atpalaiduoti smegenis. Saulei leidžiantis gerai būtų išeiti ramiai pasėdėti terasoje ar balkone. Žinoma, to nepadarysi kokybiškai daugiabutyje, nes aplinkui nebus gamtos ir ramybės, todėl tokia praktika veiksminga tik gyvenantiems nuošaliau miesto centro. 

Eiti prie įrankių juostos