Konsultacijos

Rugsėjo 16 d.

Ar girdėjote apie galimybę, jog Veneroje egzistuoja gyvybės forma? Na aš nelabai to sureikšminu, tačiau faktas, kad Vandenio sezonu mes sulauksime naujų kosminių atradimų ir tikiu, kad jie bus kur kas įdomesni nei gyvi organizmai dujų debesyse . O Plutonui įžengus į Vandenio era, manyčiau, kad pagaliau ateis laikas, kuomet bus atrastos ir dvi trūkstamos Saulės sistemos planetos.
Na o dabar apie šiandieną – tai laukinės gamtos, plėšrūnų diena, taip kad tinka lankytis zoologijos sode ir apžiūrinėti tigrus 🙂 Tokią dieną gerai veiks apsilankymas naktiniuose klubuose, pubuose ir pan. Norėsis naktinio gyvenimo, garsų ir šviesų. Nors pandemijos metu mano nuomone nuo masinių susibūrimų reikėtų susilaikyti. Bet ką aš žinau, gal planetos nori, kad jūsų sumažėtų 😀 Taip pat norėsis ereliu lėkti, skelbti nuosprendžius. Tai labai intensyvi diena, ypač suaktyvėti gali psichikos ligomis sergantys žmonės, todėl tokią dieną labai svarbu nepamiršti išgerti vaistų, jei norite išvengti psichozės priepuolio. Bus noras skristi, lėkti ir vairuojant. Nesiūlau to daryti, bet jei lėksite tai bus lengva baudą susimedžioti, ko jums ir linkiu 🙂 Tokiu metu žmonės tarsi apsvaigę nuo narkotikų, elgiasi keistai.
Gerai veiks gėlės, taigi nepamirškite savo damai bet vieną raudoną rožės žiedą parnešti. Arba didžiulę puokštę kažko ryškiai rožinio. Esmė čia ryškios spalvos 🙂 ne gėlių rūšis 🙂 Apskritai geras laikas rūpintis gėlėmis, ypač kambarinėmis.
Vakarą verčiau praleisti kur ramiai sėdint namo priebutėlyje ir uodžiant dar žydinčių gėlių kvapus. Idealu, jei gyvenate vandens apsuptyje.

Atsargesni būkite darbe, nors tokiais darbe reikėtų būti visą retrogradinio Marso periodą. Nepersistenkite, nes bus lengva gauti traumą, ypač nugaros, ypač jei dirbate fizinį darbą. Arba infarktą, jei dirbate protinį.
Vos už keleto dienų pereisime į nuostabų Svarstyklių sezoną – grožio ir estetikos laiką. Labiausiai jis pasijaučia moterims kaip noras lygiuotis į madą, būti gražiomis. Tiesa, labai intelektualius žmones toks laikas erzina ir atrodo tuščias.

Šiandien tokia šiek tiek kitokia diena nei begalinė eilė ėjusių prieš tai. Ypač gerai šiandien jausis Skorpionai, Mergelės, Šauliai, Žuvys, Ožiaragiai, Vandeniai ir Avinai. Bus laisvi nuo meilės iliuzijų ir mėgausis gyvenimu.
O visiems kitiems noriu priminti, kad šiandien ypač svarbu išlaikyti sąmoningumą ir tvarkingą mąstymą. Nepamirškite, tai ką mes duodame aplink, tą gauname ir atgal. Todėl pasistenkite būti kantrūs, jautrūs, stenkitės priimti kitus tokius, kokie jie yra. Būkite supratingi, dėkingi, draugiški, imlūs, pastabūs, taikūs, rūpestingi, nepamirškite padrąsinti kitų, būkite smalsūs, leiskite kitiems daugiau, būkite šilti, supratingi, būkite čia ir dabar. Sekite geru pavyzdžiu, giliai kvėpuokite, apkabinkite, nepamirškite padėkoti, būkite atviri, pakvieskite užeiti, būkite empatiški, jauskite, paleiskite, atspindėkite, vertinkite tai ką turite. Pasistenkite neįsileisti į savo gyvenimą tokių dalykų kaip gėda, nepagarba, nesaugumas, neleiskite kitiems palikti jumyse randų. Nekaupkite pykčio iki sprogimo, nekentėkite pažeminimo, neįsileiskite nepakantumo, nestabilumo, neužtikrintumo, netvirtumo, skurdo, neadekvatumo. Nepamirrškite, kad daugybės dalykų jūs negalite kontroliuoti, o štai savo mąstymą galite.

Vienas puikių metodų vidinei gerovei yra erdvės valymas. Tam paprastai skirti smilkalai. Bet tie cheminiai parduotuviniai tai yra ne tik kad nenaudingi, bet ir žalingi. Smilkalus galima pasigaminti patiems arba aš rekomenduoju pirkti džiovintų žolelių ryšulėlius, skirtus smilkymui. Angliškai jie vadinasi smudge bundle. Lietuvoje esu mačiusi pirkti tik natūralaus šalavijo smilkalus, bet gali yra ir kitų. Bet jūs galite suvesti į yotutube how to make smudge bundle ar smudge stick ir gausite nesudėtingą pamokėlę kaip tai pasidaryti pačiam. O aš šiek tiek papasakosiu, kokie augalai tam tinka:
a) stumbražolė – skatina sąmoningumą, pritraukia gamtos dvasias ir sėkmę.
b) palo santo (ir Lietuvoje yra pirkti šio medžio smilkymo lazdelių) – transformuoja supančią tamsą į šviesą, jis padeda neigiamas energijas transformuoti į meną, todėl ypač tinkamas tapytojams ir kitiems menininkams, kuriantiems „tamsesnį“ meną.
c) pušis – pažadina ugningas energijas, atgaivina. Bet tai sunkus augalas, jis ne visiems, jis gali ir link destrukcijos pastūmėti.
d) citrinžolė – tinka pasiklydusiems kelyje, nesugebantiems įveikti kelyje stovinčių kliūčių.
e) šalavijas – valo, kelia vibracijas, švarina, energetiškai gydo.
f) kedras – pripildo Saulės, šviesos energijos, kuria šviesią magišką atmosferą aplinkui.
g) kadagys – gydo ligas, sukeltas sielos „žaizdų“.

Be jokio abejonės tai ezoterinio pobūdžio informacija ir jeigu jums ji nepriimtina tai to ir nenaudokite 🙂 Bet galite tiesiog pabandyti, o gal patiks 🙂

https://www.bbc.com/news/science-environment-54133538
Eiti prie įrankių juostos