Konsultacijos

Rugsėjo 14 – 16 d.

Šiandien tamsūs debesys pradės sklaidytis. Net jei kol kas diena neatrodo šviesesnė, į vakarą turėtų pradėt lengvėti. Vis dar tęsiasi laikas, kuomet gyvūnai gali mums krėsti piktus pokštus, pavyzdžiui, katinas sužvejoti žuvelę iš akvariumo. Apskritai tai nėra palanki diena gyvūnams, ypač vandens. Todėl ypatingai pasirūpinkit akvariumu, jei tokį turite.

Tai vis dar sąskaitų laikas, nemalonu, bet būtent šiandien gali tekti kažką susimokėti. Gal ir nieko ypatingo, bet nenudžiugins. Nors visumoje tai finansiškai tikrai pakankamai geras laikas ir nepaisant papildomos sąskaitos tikimybės, papildomų pajamų tikimybė irgi yra. Ypač tiems, kurių finansinė padėtis priklauso nuo konkrečių klientų, parduotos produkcijos ir pan. Turiu omenyje tuos, kurie nedirba tradicinio darbo su tradiciniu atlyginimu pagal sutartį, o turi galimybę gauti pajamų ir kitais būdais. Tiesa, tos pajamos visai nebūtinai turi būti iš darbo užmokesčio. Jos gali ateiti ir kažką pardavus, kaip parama, išmoka ar pan. Tačiau vis tiek saugokite savo piniginę, tokią dieną galimos vagystės, plėšimai, ypač iš narkomanų, kurie šiuo metu itin suaktyvės. Todėl verčiau nesilankykite tokiose vietose, kuriose jiems būdinga lankytis. Beje, šiandien itin stipri priklausomybių diena, todėl net ir vienkartinė dozė narkotikų, tiesiog dėl smagumo paragauti, gali sukelti pačią sunkiausią priklausomybę, nebekalbant jau apie didžiulę perdozavimo galimybę.
Šiandien gali pasireikšti nemiga, bet silpnai, tiesiog ilgai nesinorės miego ir tiek. Na o kadangi penktadienis, tai daugelis to net nepastebės 🙂 Tačiau vaikai gali sujaukti planus smagiai pavakaroti, nes bus kaprizingi ir isteriški. Tai nelabai sėkmingas laikas vaikų renginiams, kuriuose jie turi dalyvauti ir patys kažką parodyti. Vaikai jaus didesnį nei įprastai nerimą, ar net nenorės dalyvauti. Taigi geriausią šį vakarą paskirti ne aktyvioms pramogoms, o leisti jį kartu su vaikais, ypač mažiausiais.
Visa ši informacija galioja ir savaitgaliui, tiesa, su lyg kiekviena valanda (nuo pat penktadienio vakaro), bet kuris įvardintas neigiamas veikimas jausis vis silpniau ir silpniau.
Gero savaitgalio 🙂 Tai šeimos – ne aktyvių pramogų savaitgalis 🙂 Derėtų jį ir praleisti kartu su šeima 🙂
Eiti prie įrankių juostos