Konsultacijos

[:lt]Rugsėjo 10 d. [:]

[:lt]Nauja savaitė – naujas laikas. Planetų sankaupa Mergelėje – todėl idealus laikas tvarkyti aplinką – ar grėbti lapus sode, ar rinkti šiukšles miesto parke. Tokią dieną reikia valytis nuo šiukšlių, būtent ta fizine prasme. Rekomenduotina užsiimti aplinkos tvarkymu būtent lauke, o ne namuose, nes šią dieną geriau praleisti gryname ore. Taip taip, visi mes einame į darbą, bet po darbo galima laiką leisti prie kompiuterio ar televizoriaus, arba lauke 
Tinkamas laikas pirkti žaislus vaikams. Ypač lėles. Tik svarbu nepirkti pirmo pasitaikiusio produkto, o kruopščiai paieškoti pigesnių variantų, nes tokią dieną nusiperkamą kokybišką prekę, tačiau per brangiai.
Tai puikus laikas keliauti po šalį, kurioje gyvenate. Na ko gero atostogos daugeliui jau baigtos, bet kam ne, tai pats laikas vykti į ekskursiją. O kol planetų sankaupa Ožiaragyje sudaro teigiamus aspektus, tai ypatingai geras laikas keliauti po Ožiaragio šalį – Lietuvą.
Vis dar tęsiasi padidinto žalingumo laikas alkoholio vartojimui. Dabar kurį laiką (ir ne tokį jau trumpą – iki pat sausio) alkoholis ne tik didins sunkių apsinuodijimų tikimybę bei lengvai vystysis priklausomybės, tačiau ateinančius keletą mėnesių alkoholio poveikyje ypač stiprės poreikis seksualinių santykių, ko pasekoje daugės atsitiktinių santykių bei ypatingai venerinių ligų atvejų. Šiuo metu bus maksimali rizika apsikrėsti lytiniu keliu plintančia liga. Blaivus gyvenimas jums leistų to išvengti.
Kol Venera keliaus Skorpiono ženklu (iki sausio) – pagrindiniu maisto produktu turėtų būti mėsa. Kol kas jūsų kūnui visai netinka nei būti, nei tapti vegetaru.
[:]

Eiti prie įrankių juostos