Konsultacijos

Rugsėjo 10 d.

Įtampos aspektai silpsta, tačiau aiškus mąstymas dar negrįžta, tokią dieną nereikėtų grybauti, nes akys tarsi aptemsta ir patys keisčiausi grybai pasirodo visiškai normalūs. Yra išaugusi rizika apsinuodyti. Šiandien verčiau „prasinešti“ pro aprangos parduotuves nei pro mišką. Vat pirkti tikrai tinka, tokiu laiku išauga skonio pojūtis, mados jausmas. Taip pat tokia diena gali kažkokia prasme praturtini mus lingvistine prasme. Gal išgirsite kažkokį naują žodį, kuris nebuvo anksčiau girdėtas ir pradėsite jį vartoti, pavyzdžiui, tarptautinį ar liaudies. Tai labai neblogas laikas karjerai, ypatingai jauniems, iki trisdešimties žmonėms. Tokiems tarsi savaime gali susidaryti palankios sąlygos pasireikšti. Juo labiau, kad šiandien žmonės sugebės peržengti vaizduotės ribas, žengti pro tas sienas, kurias patys ir pasistatė savo mintyse.
Tai geras laikas keliauti, ypatingai lankytis įvairiuose uostuose (kaip turizmo objektuose). Rinktis geriausia civilizuotas, artimesnes mums kryptis, pavyzdžiui, Didžiąją Britaniją.
Šiandien šiaip jau kur kas lengvesnė diena nei praėjęs sekmadienis ar pirmadienis. Dabar toks trumpas atokvėpis prieš penktadienį ar šeštadienį, kuomet bus Mėnulio pilnatis Žuvyse ir dar tiksli sąjunga su Neptūnu. O rugsėjo 18 d. baigsis Saturno retrogradinis judėjimas ir rugsėjo 23 d. Saulei perėjus į Svarstykles, mes ilgą laiką trypčioję vietoje ties senais reikalais, pajudėsime į priekį. Kol kas taikoje ir ramybėje. Dabar labai svarbu išlaikyti ramybę ir pozityvias mintis, kad ir kas vyktų aplinkui. Reikia sau priminti, kad rugsėjo 23 d. tas slogutis pasitrauks ir bus galima lengviau atsikvėpti. 
Šį vakarą reikėtų praleisti ramiai, geriausia skaitant poeziją. Reikėtų daugiau bendrauti su vaikais. Tokiu metu aplanko gilūs suvokimai vaikų atžvilgiu. Daugelis tėvų nori, kad jų vaikai susikurti sau įprastą, teisingą gyvenimą – santuoka, vaikai, karjera, namas, mašina, atostogos. Bet tas troškimas toks neteisingas. Geriau jau vietoj to tėvai savo vaikams rodyti gyvenimo grožį ir mažyčius jo stebuklus, išmokytų juos pažinti gyvenimo malonumus mažuose dalykuose. Tai mokėdamas vaikas pats susikurs sau geriausią įmanomą gyvenimą. Reikia vaiką ne spausti prie pamokų ir pamokslauti, kokį universitetą jis privalo baigti, o suteikti galimybę pajusti ką tik nuskinto pomidoro, obuolio ar kriaušės skonį, leisti pažinti ryšį su gyvūnija per laikomus namuose augintinius, apkabinimų šilumą, net jei tam vaikui jau virš dešimt ir atbėgo į jūsų lovą. Reikia išmokyti vaiką pasirūpinti savimi, tuo vidiniu meilės sau jausmu. Nes mokėdamas susirasti šilumos ir paguodos šaltinį, jis mokės pasirūpinti savimi ir tamsiomis dienomis kai jau bus užaugęs. Jis ieškos to jausmo, kurį suteikdavo džiaugsmingos akimirkos vaikystėje. Bet ko gali ieškoti žmogus, kuris to nepatyrė ir net nežino, kad tai egzistuoja? Jei žinai, kad kažkas yra, pameni akimirkas, kurios tave šildė, tu gali ir dabar jų ieškoti. Tai tarsi lydinčios švieselės tamsiame kelyje į šviesą. Tu žinai už ko galima užsikabinti, kad nenukristum į patį dugną. Ir tos švieselės uždegamos tėvų vaikystėje. Šiandien puiki diena apie tai pamąstyti. O neturintiems vaikų, tai idealus laikas dvasiniams ir praktiniams mokslams, ypač wicca atstovams. Tačiau bet kuriuo atveju tokią dieną reikia skirti apmąstymams apie savo gyvenimą. Žmogus seniai pamiršo, kad jo stiprybė yra gyvenimas jį mylinčioje ir palaikančioje bendruomenėje, gamtos ir gyvūnų apsuptyje, maisto auginimas ir gamyba, kūryba. Ne karjera ir juodas darbas nuo ryto iki varako. Taip, tai utopija, taip nebūna. Bet iš ties būtent tai yra toks paprastas žmogiškosios laimės šaltinis.

Eiti prie įrankių juostos