Konsultacijos

Rugpjūčio 9 d.

Kaip jau minėjau vakar, tai ramybės dienos ir jos tęsis visą savaitgalį. Reikia pasidžiaugti geru laiku kol jis yra. Na o ramybės dienas ir praleisti reikia ramiai. Stebint saulėlydžius ant ežero kranto ar pan. Arba namuose, neišlendant iš pižamos, ant sofos su lėkšte sausainių. Tokios ramios, pasyvios dienos pasitaiko tik kartą metuose ir tai ne kiekvienais. Todėl būtinai jas išnaudokite pasyviam poilsiui.
Sėkmės spalva juoda. Tokiu metu reikia rinktis netikras medžiagas, tarkim rankinę iš odos pakaitalo, o ne tikros odos. Tai tinkamos dienos leisti pinigus savo tuštybei tenkinti, t.y. apsipirkinėti.
Taip pat tinkamas laikas kitai ramiai, pasyviai veiklai, pavyzdžiui, megzti, dirbti sode, rūpinti gėlėmis. Šių dienų sėkmės gėlė yra petunija. Sėkmingos spalvos – mėlynos, violetinės.
Tai geras laikas darbui, ypač dirbantiems su maistu, maisto gamyba. Turintiems ambicijų šioje srityje. Geras laikas ieškotis darbo čia.
Vaikai tuo tarpu ves iš proto, bus sunkiai valdomi ir ne vienus tėvus gali privesti prie ribos bei paskatinti per daug griežtoms bausmėms, tarkim „beržinei košei“. 
Tai geras laikas mokytis astrologijos, tokios dienos atneša nepasotinamą žinių alkį ir kiekvienas sužinotas dalykas priverčia aistringai trokšti dar daugiau žinių.
Žmonės yra tam tikra specifinė gyvybės rūšis. Jie pasižymi tam tikromis savybėmis, kurios būdingos jiems visiems kaip rūšies bruožai. Ir tai nėra labai vertingi bruožai, kuriais būtų galima didžiuotis. Tiesa, žmogus turi galimybę keistis, tobulėti, o tokią galimybę turi toli gražu ne visos gyvybės rūšys. Todėl retais atvejais tarp žmonijos atstovų pasitaiko ne tipiškų individų, kurie turėtų būti sektinas pavyzdys visiems, norintiems eiti dvasinio tobulėjimo keliu. Žinokite, dvasinis tobulėjimas tai toli gražu nėra perdėtas dvasingumas. Kiek daug aš matau labai tobulų, labai dvasingų, bet akys jų paklaikę ir siela aplipusi lervomis. Dvasinis tobulumas tai toli gražu ne nesveikas pozityvumas, sklendimas kažkur danguje ir atsiribojimas absoliučiai nuo bet ko materialaus. Tai klystkelis. Dvasinis tobulumas tai sugebėjimas laikytis savo žodžio, tai geri darbai be minčių gauti atlygį. Tiesiog. Ten kur reikia, kam tikrai reikia, nes aš galiu padėti. Tai sugebėjimas mylėti nepaisant erdvės, laiko ir kitų skirtumų ir sugebėjimas atskirti meilę nuo kūniškos aistros. Tai grožis. Tas nematomas vidinis grožis. Šalia tokio žmogaus pabuvus darosi geriau. Neaišku kaip ir kodėl. Ir paprastai ir vienatvė….nes toks žmogus tiesiog nebegali savęs susieti su kitokiais žmonėmis, o tokių kaip jis tiesiog yra per mažai. Kiekvienas pats renkasi, kuo jam tapti. Tačiau jei norite tobulėti dvasiškai, turėkite omenyje, kad visų pirma jūs turite mokytis gerumo. Ne, ne apsimestinio meilumo, perdėto malonaus elgesio ar egzaltuoto dvasingumo. Tai tik bjaurios kaukės. Todėl neretai jus nuvils žmonių suvokimas kai saldžiai pliauškiantis klastingas veidmainis bus keliamas į padanges, o jus niekins už jūsų sąžiningumą. Todėl tai ir stiprybė išlikti savimi kai aplinkui siaučia audros ir į jus skrenda strėlės. Bet tai ne šį kartą 🙂 Dabar ramybės laikas. Gero poilsio 🙂

Eiti prie įrankių juostos