Konsultacijos

Rugpjūčio 6 d.

Dangus šiandien šiek tiek ramesnis ir dieną reikia leisti ramiai, pasigrožėti prabėgančios vasaros saulėtekiais ir saulėlydžiais. Pabūti gamtoje – laukuose, prie ežero, kalnuose, kur tik jums aplinkybės leidžia. Tai ne miesto diena. Bet jeigu galimybės kažkur išvykti nėra, tuomet rinkitės ramią veiklą, pavyzdžiui, paprastą vakarą su nėriniu.
Gera diena tvarkyti finansinius reikalus, ieškoti būdų pajamas pagausinti. Labai ironiška, bet po nesėkmingo matematikos egzamino atėjo tinkamas laikas mokytis matematikos. Taip pat užsiimti įvairiais darbais, kurie reikalauja ramaus susitelkimo, apskaičiavimo, pavyzdžiui, dažymo. Tinka tvarkyti įvairius biurokratinius reikalus, ypač susijusius su jūsų tapatybe, tarkim kaip vardo ar pavardės keitimas.
Taip pat gera diena fotografuotis. Taip pat neblogas laikas rūpintis veido oda. Tokią dieną tinka naudoti rožinį, galima juo pamasažuoti veido odą, jis veikia išlyginančiai, mažina raukšles. Žinoma, geriausia tam naudoti rožinio kvarco volelį specialiai veidui.

Tai nėra gera diena sveikatai, ypač jei jau turite problemų su kraujagyslėmis, kraujotaka.

Ryškesnė diena Svarstyklėms, galite labai įsimylėti, o jei dirbate vadovaujantį darbą, būkite atsargios, šiandien jūsų sprendimus lems jausmai, o ne protas. Ryškiau ši diena jausis ir turintiems išraiškingą Aviną gimimo horoskope. Norėsis pasauliui parodyti „kas aš“ ir nebūtinai tinkamu būdu. 

Saulė keliauja Liūto ženklu, Mėnulis – Žuvyse. Bus stipresnė intuicija, norėsis pokyčių, pasitraukti nuo rutinos. Tokią dieną išaugęs atjautos, gailestingumo jausmas, todėl vertėtų ją paskirti šeimai, gyvūnams ir augalams (tinkama diena užsiimti žolėmis, pavyzdžiui, jų džiovinimu). Merkurijus Liūte priduos daugiau pasitikėjimo kalboje, tiesa, tas pasitikėjimas gali būti ir perdėtas. Šiame ženkle jis bus iki rugpjūčio 20 d. Todėl tai ir žodinių kovų metas. Aš siūlyčiau šį laiką išnaudoti kūrybai, o ne žodžių karui. Ir kai norėsis pasakyti kažką pikto, verčiau pajuokaukite. Žaiskite žaidimus, skaitykite linksmas knygas, pasakokite smagias istorijas, priverskite aplinkinius juoktis. Dabar neverta atsidėti rimtiems tyrimams ir mokslams, palikite tai Merkurijui Mergelėje. Šiuo metu bus per lengva matyti tik tai ką norime matyti.

Šiandien mano mintys labai pinasi nuo pareigos rašyti iki noro trenkti viską velniop ir niūrokų filosofinių apmąstymų….jau kurį laiką sprendžiu labai sunkią konfliktišką situaciją, susijusią su mano šuniu. Pamenu prieš kokį mėnesį buvau visiškoje neviltyje, bandžiau pati gilintis į veterinarijos subtilybes ir svarsčiau gal pasiduoti, nes labiausiai ko gyvenime nemėgstu tai eiti ir kovoti už save. Nerasdama atsakymų žmonių pasaulyje, nusprendžiau aklai atsiduoti planetų keliui, sekti jų ženklais ir užsimerkti į bandymus mane suklaidinti ar įbauginti. Planetos man rodė, kad privalau būti kantri ir nepasiduoti. Atsakymai ateis patys kai ateis laikas. Ir išties jie visiškai netikėtai atėjo ir sudėliojo taškus ant „i“. Ko gero planetos, jei galėtų kalbėti, dabar pašaipiai man pasakytų „mes juk sakėme“. Ir nors mano kova dar toli gražu nebaigta, aš pagaliau pajutau atoslūgį po tiek mėnesių užsitęsusio potvynio. Pamenu, vienas žmogus klausė ar išmokęs astrologijos jis pavers savo gyvenimą tobulu? Deja…deja…žmogaus gyvenimas tarsi klaidžiojimas miške. Astrologija tai žemėlapis kaip tą mišką lengviau pereiti, bet net ir įgijus žemėlapį, miškas niekur nedingsta. Astrologas kaip ir bet kuris kitas žmogus susiduria su sudėtingais planetų dariniais ir lygiai taip kaip ir kiti juos išgyvena. Ir juos, ir jų pasekmes. Tačiau astrologijos išmanymas leidžia ramiau išgyventi blogus laikus, nes žinai, kad jie praeis, astrologijos išmanymas leidžia išnaudoti geras progas, apie kurias galėjai nieko net nežinoti….Kaip ten bebūtų, žmogus niekada netaps šio pasaulio valdovu, o dabar metas nulenkti galvą ir tai pripažinti. Aplankiusi pandemija aiškiai parodė, kad jai tas pats, kiek daug maldų tu kalbi ir kokiu šventuoju save laikai. Jos akivaizdoje visi tapo lygūs. Tai ne karma ir ne dievų bausmė. Tai tik tarsi kompiuteriu suprogramuotas ciklas. Jis atėjo tada kai turėjo ateiti ir nors dabar galėčiau piktdžiugiškai sakyti ar nesakiau? Nes jau tiek metų sakiau, kad bus, bet kažkaip to noro nebėra…
Tai tiek dienos pamokslo…

Eiti prie įrankių juostos