Konsultacijos

Rugpjūčio 5 d.

Šiandien jau reikėtų pamažiukais pereiti prie sveikesnės mitybos. Drastiškoms dietoms dar ne laikas, bet tinkamas laikas savo mitybą koreguoti, ieškoti kas netinka, išbandyti kitokį maistą, pavyzdžiui, picą be gliuteno, jei iki šiol kvietinių produktų sau neribojote ir pan. Gerai veiktų ramus buvimas gamtoje, paukščių stebėjimas, buvimas šalia ežero ar upės, mėgaukitės gėlėmis – tai suteiks stiprybės, nes šiandien ypatingai gali reikštis priekabumas sau, trūkumų savyje ieškojimas, taip pat ir kituose. Bet tai nebus konstruktyvi kritika sau ir kitiems, todėl tokiu atveju reikėtų sau griežtai pasakyti „baik“. Dabar toks susidaręs savotiškas pabaigos slenkstis. Kai jau belikę tik jį peržengti, tiesesnis kelias visai netoli ir tuoj ateis šiek tiek ramesnis laikas bent jau dvasiškai.
Vis dar tinkamas laikas medicininiams reikalams, ypač įvairiems nemaloniems tyrimams. Taip pat gera diena dirbantiems žiniasklaidoje, TV, kino industrijoje. Vis dar geras laikas ezoterinėms praktikoms.
Pasirūpinkite kambariniais augalais. Gal jau senokai juos laistėte? Šiandien itin tinkama diena užsiimti kaktusais ir sukulentais.

Saulė keliauja Liūto ženklu, Mėnulis – Žuvyse. Tai automatiškai jau šiek tiek ramesnis laikas, tačiau gali labiau valdyti emocijos.  Marsas vis dar sudaro neigiamą aspektą su Jupiteriu ir šiuo metu tai daugiau drąsos kovoti už save, bet būkite atsargūs, kad toje kovoje nesudegtumėte. Merkurijus pereina į Liūto ženklą po ilgo laiko, kurį praleido Vėžyje, todėl dabar augs kūrybiškumas, lankys linksmesnės mintys, bendravimas bus smagesnis, jei Vėžio efektas yra daugiau galvoti nei veikti, tai Liūto atveju viskas priešingai. Žmonės tokiu metu klauso ne emocijų, o savo širdies. Tiesa, Merkurijus vis dar sudaro aspektą su Saturnu, nors jam perėjus į Liūtą poveikis jau ne toks bjaurus ir bendravimas bus šiek tiek gražesnis nei anksčiau, juo labiau, kad ir poveikis silpnėja.

Tokią dieną reikia mokytis gyventi prabangiai. Bet prabanga tai nėra pinigai ir turtas. Prabanga yra sau leisti kažką saldaus ir mielo. Prabanga yra stebėti besileidžiančią Saulę iš savo namų kiemo su šiltu kavos puodeliu rankose. Prabanga yra gera knyga lietingą popietę. Prabanga yra stebėti kaip auga tai, ką pasodinai. Prabanga yra turėti tikrų draugų ir būti tarp žmonių, kurie tave myli. Taip kad leiskite sau ramų prabangos vakarą namuose 🙂

Eiti prie įrankių juostos