Konsultacijos

Rugpjūčio 31 d.

Šiandien daugiau bendraukite su šunimis, pažaiskite su jais, pagirkite, tai gerai nuteiks ir jus, ir juos. Daugiau dėmesio skirkite ir vaikams, nepamirškite pagirti, kokie jie gražūs, ypač mergaites. Gali būti daug išlaidų vaikams. Na natūralu, ypač jei dar nespėjote apsirūpinti mokslo metams ir uniformą palikote paskutinei dienai. Dievai mato, jų kainos tiesiog nesveikos, žinau, nes pati pirkau jau trečią per vienerius metus.
Jei gyvenate kalnuotoje šalyje, dabar tinkamas laikas vykti į kalnus, kažkur šalia ežerų. Tačiau ekskursijos po miestus irgi gerai veiktų, deja, bet kelionių sezonas uždarytas ir galima pasidžiaugti nebent senomis nuotraukomis. Jei turite židinį, ypač lauke, praleiskite ramų vakarą šalia liepsnojančios ugnies. Klausykitės muzikos, ypač tiktų kažkas mistiško. Apskritai diena gan mistiška, moteriška, tokios dienos vakarą gerai veiks išskirtinai moteriška draugija, šokiai aplink laužus.

Šiandien galima prastesnė fizinė savijauta. Tokią dieną galimos sukrečiančios netektys. Nebūtinai artimų žmonių, gali labai paveikti įžymybės mirtis ar pan. Iš ties liūdna, kad pasaulis šiomis dienomis neteko tokio puikaus aktoriaus kaip Chadwick Boseman. Reikia tik tikėtis, kad už kampo nelaukia dar kažkas.

Senokai rašiau kažką iš astrologijos teorijos. Labai dažnas klausimas, ką kiekviena planeta reiškia. Tai taip labai trumpai. Saulė parodo kas aš esu, kokia mano esmė. Mėnulis parodo, kokios mano emocijos, kaip aš reaguoju emociškai. Merkurijus parodo, koks žmogaus mąstymo būdas, jo intelektas. Marsas rodo kaip aš veikiu, kiek manyje ryžto, agresijos, atkaklumo. Venera parodo kaip aš myliu ir suprantu meilę. Jupiteris parodo, kuri mano gyvenimo sritis maksimaliai išplėsta, per kurią sritį aš augu. Saturnas parodo sritį, kurioje aš galiu daugiausia pasiekti per dideles pastangas ir sunkų darbą. Uranas parodo, kurioje srityje aš galiu siekti progreso, keistis. Neptūnas parodo apie ką aš svajoju ir ko bijau. Plutonas parodo kur slypi didžiausia mano galia. Tarp kitko šiandien geras laikas mokytis astrologijos.
Šiandien Merkurijus sudaro teigiamus aspektus su Jupiteriu ir Plutonu bei neigiamą su Neptūnu. Todėl išaugs poreikis tikėti, sekti kažkokiais įsitikinimais.  Tačiau Merkurijus Mergelėje neleis prarasti sveiko proto ir labiau bus būdingas tikėjimas faktais. Tai gera diena darbui, Jupiteris Ožiaragyje sustiprina šią poziciją. Tačiau kažkuo tvirtai tikintys žmonės sulauks tikėjimo išbandymų. Pavyzdžiui, jei tvarkingai laikotės taisyklių, paaiškės, kad jos neveikia. Gali apimti niekuo nepaaiškinamas liūdesys. Bet kokiu atveju tokią dieną rekomenduoju pasitikėti tik faktais. Dabar tinkama diena mesti rūkyti – surūkykite paskutinę cigaretę su mintimis, kad paleidžiu šitą š iš savo gyvenimo, o kartu ir visą kitą š. Taip pat tinkama diena atsikratyti visų toksiškų ryšių, išmesti iš draugų toksiškus žmones, išeiti iš „nuodingų“ grupių.

Tęsiant temą apie gerovę sau ir ką galima padaryti dėl savo geresnės savijautos. Yra keletas priemonių, kurių visuma su laiku duoda labai puikius rezultatus:
a) mano jau kelis kartus paminėta karšta vonia. Net nebūtini jokie specialūs pasiruošimai, priemonės su levandų ar mėtų kvapu visada padės atsigauti.
b) arbatos. Kokybiška arbata tiesiog stebuklingas vaistas. Blogą nuotaiką puikiai sklaido verbenos, levandos, pasiflora, agurklė. Gerai veikia ne tik geriama arbata, bet ir jos kvapas. Tiesa, reikia turėti omenyje, kad jei vartojate kažkokius vaistus, žolės gali su jais per stipriai sąveikauti ir duoti visai nepageidaujamą šalutinį efektą, todėl prie kažką vartojant būtina pasikonsultuoti su mediku.
c) deginamos žvakės, smilkalai, eteriniai aliejai. Ypatingai citrinžolės kvapo.
d) buvimas Saulėje. Lietuvoje daugelis žmonių kenčia nuo vitamino D trūkumo kas gali sukelti sunkią depresiją. Todėl reikia būti ne tik Saulėje (nesiūlau tikrai degintis iki sukepimo), bet ir dirbti, leisti laiką šviesiose patalpose, ypač šalia lango.
e) kambarių tvarkymas. Ypatingą dėmesį reikia skirti miegamajam – visada pasikloti lovą, pakankamai dažnai pervilkti patalynę. Švari aplinka tikrai gerai veikia ir reikia tokią palaikyti, net jei sunku tiesiog pasikelti iš lovos. Žinokite kovoje su bloga savijauta vienintelis žmogus, kuris gali kažką padaryti esate jūs pats.

f) meditacija. Tam nereikia jokių specialių mokslų ir technikų. Pradėti gali bet kas, tiesiog atsisėsti keletui minučių tylioje aplinkoje ir giliai ramiai pakvėpuoti. Jei darysite tai kasdien, su laiku vis ilgiau ir efektyviau pavyks sustabdyti lekiančias mintis ir nerimą. Tai tiesiog tobuli vaistai.

g) kristalai, akmenys ir augalai namuose. Buvimas šalia akmenų bei sveiki, nuolat prižiūrimi augalai suteikia daug kokybiškos energijos.
h) sąmoningo sapnavimo praktikos. Na čia sudėtingas dalykas ir pasiekti kažkokių rezultatų prireiks nemažai laiko bei darbo. Tačiau vis labiau įvaldant šią techniką atsiveria visai kitoks pasaulio suvokimas.
Geros savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos