Konsultacijos

Rugpjūčio 3 d.

Štai ir baigėsi mano atostogos 🙁 norėjosi kur kas ilgesnių, bet yra kaip yra. Tikiuosi dar nepamiršote 🙂 Bent jau el.paštas byloja, kad ne 🙂 Taigi grįžtame prie darbų. Šiandien rekomenduočiau kažkuo save pralinksminti, pavyzdžiui, pažiūrėti smagią komediją, nuvažiuoti į mišką, ypač tiktų būti kalnuose, kažkur šalia ežero, bet šiais laikais tai labiau tiems, kurie tokioje vietovėje ir gyvena. Daugiau bendraukite su katėmis, deginkite žvakes, tačiau verčiau jas įstatyti į kažkokius saugius indus, vengti atviros liepsnos dėl išaugusios gaisro tikimybės. Reikėtų susilaikyti nuo aktyvaus sporto, tačiau gerai veiktų tempimo pratimai. Jei turite problemų su širdimi, ypatingai save saugokite, jums ši diena pavojinga.

Nelabai kokia diena santykiams, verčiau laikytis celibato.  Šiandien į jūsų nuoširdų rūpestį gali būti atsakyta pakankamai grubiai ar nemaloniai.
Taip pat nėra labai gera diena rašyti bei kalbėti, gali pasitaikyti nemažai klaidų, ypač techninių. Nekonfliktuokite, stenkitės patikti kitiems. Reikėtų susilaikyti nuo aktyvaus bendravimo socialiniuose tinkluose, tokiu metu galima sulaukti patyčių, apgaulės ir pan.
Tačiau tai neblogas laikas verslui, dirbti dėl savo svajonių, ypač geras laikas, jei dirbate maitinimo sferoje. Taip pat viskam, kas originalu, kitaip nei įprasta.

Saulė keliauja Liūto ženklu ir šiandien mūsų laukia Mėnulio pilnatis Vandenio ženkle. Taigi geras laikas užbaigti senus darbus. Jei jaučiatės bloga, rašykite emocijų žurnalą, leiskite sau išsiverkti, rūpinkitės savimi. Mūsų laukia nelengvas mėnuo, todėl šio mėnesio šūkis turėtų būti – aš rūpinuosi savimi. Lyg būtų maža pilnaties, Saulė sudaro neigiamą aspektą su Uranu – tai nervinė įtampa, sustiprėjęs nepriklausomybės poreikis, bujojantis ego, nenoras keistis, pernelyg impulsyvūs veiksmai. Stenkitės daugiau ilsėtis ir atsiriboti nuo dalykų, kurie kelia stresą. Šio mėnesio pilnatis bus gan sudėtinga, kadangi Mėnulis dar sudarys neigiamą aspektą ir su Uranu. Galimi netikėti, šokiruojantys, sukrečiantys įvykiai, nemalonios permainos. Toks derinys ypač stiprus, kadangi vienu metu abu šviesuliai kertasi su Uranu neigiamuose aspektuose, o tai sukelia didelį vidinį pasipriešinimą pokyčiams. Deja, bet pokyčius verčiau priimti. Gali atsiverti nemalonios paslaptys, tarsi kažkas neleisti judėti į priekį. Tačiau reikia nepasiduoti tam norui stovėti vietoje ir iš visų jėgų kurti trokštamą ateitį.
Dar vienas „brudas“ – Merkurijaus neigiamas aspektas su Saturnu. Tai frustracija, jausmas, kad visi prieš mane. Padėtį šiek tiek gelbsti teigiamas Jupiterio aspektas su Neptūnu – geras laikas dvasinėms praktikoms, gebėjimas matyti situaciją plačiau. Kaip jau ir minėjau, labai veiksminga rašyti emocijų ir ketinimų dienoraštį, skaityti tai ką parašėte anksčiau, jei jį vedate. Ši Mėnulio pilnatis ne vieną privers išeiti iš komforto zonos, atneš sukrėtimus. Na pokyčiai ir taip gan dažnai ateina pakankamai skausmingai. Stenkitės negalvoti apie šiandieną, galvokite apie geresnę ateitį. Tokią dieną tinka pasidovanoti kažkokį itin žvilgantį papuošalą, tarkim kaip kad swarovskio kristaliukai, kurie iš esmės yra beprasmiai, be realios energetikos, nes tikri akmenys šiandien gali suveikti pernelyg neprognozuojamai ir ne ta linkme, kurios pageidaujate. Na ką jau čia, atvirai kalbant, šiandien korta neis. Ir gali viskas atrodyti absoliučiai sup…tai.
Energetiniu atžvilgiu tai ypatingai stipri diena, ypač tinkama prašyti aukštesnių jėgų kažko. Tačiau tai galioja tik labai stipriai ezoterikoje pažengusiems žmonėms, kurie jau leidžiasi į giliausius jos sluoksnius. Ypač tinka dirbti su ketinimais, žvakėmis, šviesa.
Šiandien būtinai palepinkite save – kava su pienu, karštais sumuštiniais. Tai netinkama diena dietoms.

Reikia tik tikėtis, kad šiandien gamta mus apdovanos lietumi, nes per lietų tokią dieną būtų lengviau ištverti nei kaitinant Saulei. Lietus apskritai yra labai ypatingas energetine prasme. Tiesa, vieni jaučia ir užuodžia lietų bei pasisemia iš jo gyvybinių resursų, o kiti tik sušlampa…tai sėkmingos pilnaties…tegul Mėnulis jums būna palankus 🙂

Eiti prie įrankių juostos