Konsultacijos

Rugpjūčio 28 – 30 d.

Na ką gi, savaitgalis ateina. Tinkamos dienos užsiimti statybiniais – ūkiniais darbais. Na ten kokį takelį aplink namus išbetonuoti ar pan. Aišku, su protu. Jeigu lyja lietus tai nevarkite, yra gi ir kitų veiklų. Aš, deja, negaliu pateikti garantijos, kad jis nelys, planetos formuoja aplinkybes ir joms nusispjaut į gamtos veiksnius. Čia jau mūsų žemiški reikaliukai.  Pasikartosiu eilinį kartą – aš tik surašau kas darytų teigiamą poveikį jums. Sėkmė, nesėkmė jau individualaus prognozavimo dalykai. Tinkamas laikas užsiimti garderobu, atsikratyti beverčiu šlamštu ir apsirūpinti kokybiškais drabužiais. Tinkamas laikas įsigyti kokybišką veido kaukę, o jei tokią jau turite, būtinai palepinkite odą (kalbu ne apie medicinines apsaugines, o apie kosmetines). Tinkamas laikas konservuoti, nepagailėkite prieskonių – cinamono, gvazdikėlių, vyno acto, aitriosios paprikos. Šaltuoju periodu jie bus naudingi. Beje, šiuo metu apskritai gerai veiks stiprūs prieskonių kvapai, todėl pasilepinkite tarkim naminiu vaniliniu pudingu. Klausykitės muzikos.
Skirkite daugiau dėmesio savo šunims, leiskite su jais daugiau laiko.

Tai gan karinga diena, klastingų karinių strategijų diena. Kitaip tariant nieko gero. Tokiu metu net jie nieko išoriškai nevyksta, užkulisiuose kurpiami bjaurūs planai.

Šaulys bus įžvalgus, skaitys kitus kaip atverstą knygą ir būtinai norės išrėžti jums į akis apie tai ką „perskaitė“. Nepakęs jokio „š“ savo atžvilgiu. Jausis laisvu ir nepriklausomu.Vėžys gali išgyventi sunkų dvasinį sukrėtimą dėl kritikos jo atžvilgiu ar jausis atstumtas.

Šiomis dienomis galimos keistos mistiškos patirtys, kurios privers jus susimąstyti galbūt savo viduje turite dar nepažintų savybių, jos gali jus paskatinti ieškoti naujų dvasingumo atšakų.

Būtinai pasilepinkite karšta vonia. Karšta vonia gali būti veiksminga priemonė stiprinti teigiamus jausmus savo paties atžvilgiu. Puikus derinys būtų iš epsomo druskų, rožinės Himalajų druskos, kokosų aliejaus, rožių ir jazminų eterinių aliejų, levandų bei rožių žiedlapių ir Mėnulio vandens. Šalia tokios vonios reikėtų užsidegti rožines ir baltas žvakes, pasidėti rožinių kristalų. O stebint ramią žvakių liepsną galvoti, kad sulyg kvepiančiu vandeniu į jūsų kūną taip pat plaukia meilė ir teigiama energija. Kitą savaitę plačiau parašysiu ir apie kitas priemones. Jų yra daugybė. Kartais pasikartosiu, nes juk informacija labai dažnai neužsifiksuoja iš karto ir tai kas šiandien atrodo „ne man“, kažkuriuo kitu laiku gali ateiti visai naujai. O šį kartą tiek trumpai, kaip ir visos mamos bei tėčiai šį savaitgalį turiu pasiruošti ateinančiam sunkiam mokslo metų periodui 🙂 Linkiu visiems stiprybės, tikiu, kad dažną (kaip ir mane pačią) kankina nerimas dėl nežinios ir baimė dėl vaikų. Deja, bet kol kas galime tik laukti ir žiūrėti kas bus toliau….bei viltis, kad ateinantis mėnuo netaps sunkiu išbandymu ne tik mums, bet ir mūsų vaikams.

Eiti prie įrankių juostos