Konsultacijos

Rugpjūčio 24 d.

Vis labiau Saturnui glaudžiantis prie Plutono, vis stipriau ore juntama karinga atmosfera ir puikiausias to įrodymas vakar įvykęs Laisvės kelias. Kai rašiau dienos apžvalgą, jis dar nebuvo įvykęs, tiesiog tai puikus pavyzdys to kaip žmonėse išaugęs noras kovoti, kariauti, griauti senas struktūras. Savo nuomonę pasilaikysiu  sau šiuo klausimu, o tiems kas mane skaito, siūlyčiau atkreipti dėmesį į tas karingas energijas jūsų viduje ir nepasiduoti provokacijoms. Taip, kad ateitų nauja, sena turi sugriūti. Tokia taisyklė ir kitaip tiesiog neįmanoma. Tačiau ne visų kovų kaina yra jų verta. Akmuo buvo mestas ir belieka tik viltis, kad mūsų nepalaidos jo išjudinta akmenų lavina. Šiai dienai labiau nei pandemija, gresia rimta politinė krizė ir net jei ji vyksta ne mūsų šalyje, mus ji irgi gali paliesti labai skaudžiai ir neprognozuojamai. Dabar tikrai ne laikas kovoti beprasmes kovas, dabar laikas žiūrėti savęs, niekam nieko neįrodinėti ir pasistengti iš gyvenimo pasiimti kiek įmanoma daugiau. Kol tai dar įmanoma.

Pereinant prieš šios dienos, rekomenduočiau kažką padaryti dėl savęs gražaus, estetiško, tiktų pasimerkti puokštę gėlių, bent jau viena. Ypač geltonos spalvos. Pasidovanoti kažką, pavyzdžiui, patogias basutes. Na taip, vasara baigiasi, bet dabar ne brangių, o taupių ir patogių pirkinių metas. Taigi pasidairykite po išpardavimus. Vis dar bus noras keliauti ir jei esate priversti tai daryti, šiandien laikas kaip tik neblogas, ypač tiems, kuriems teks ilgai vairuoti. Tik nepamirškite gerai pailsėti. Geras laikas būti atokiose kalnuotose vietovėse, jei tik tokią galimybę turite. Na o jei tokios galimybės nėra, geriausia vakarą ramiai praleisti šalia laužo ar židinio, tik būkite labai atidūs, nes šiuo metu itin išaugusi gaisrų tikimybė. Pažiūrėkite mielą animaciją, tarkim kažką iš Disnėjaus kolekcijos. Tai pakels nuotaiką, pieškite.

Saulė ju perėjo į Mergelės ženklą. Mėnulis keliauja Skorpiono ženklu, tai šiandien galite jaustis šiek tiek geriau, stipriau, ypač emociškai, būti geresnės nuotaikos. Leiskite daugiau laiko su brangiais žmonėmis, tvirtinkite ryšius. Nesielkite impulsyviai. Šiandien nereikėtų pasikliauti intuicija, ji gali suklaidinti.
Neblogas laikas studijuoti astrologiją, mokytis gimimo horoskopų nagrinėjimo. Gimimo horoskopas tai tarsi jūsų sielos pasas, savotiška mikroschema, su kuria jūs ateinate į šį pasaulį. Jo pagrindu, derinant esamą planetų judėjimą, galima prognozuoti žmogaus ateitį. Prognozavimo mokytis irgi neblogas laikas.

Grįžtant prie ateities aktualijų, jau keletą metų itin slaptose organizacijose buvo pranašaujama keletą ateities pokyčių. Vienas jų – patriarchato žlugimas. Šią pranašystę aš visada ignoruodavau, nes man ji atrodė nelabai reali mūsų vyrų pasaulyje. Tačiau netikėtai mane aplankė mintis, kad tai arčiau nei galima tikėtis. Jautis – absoliutaus moteriškumo ženklas. Mes gyvename absoliučiai vyriškoje visuomenėje. Ir net jei atrodytų, kad feminizmas klesti iki išsigimimo, vyrai moteriškėja, realybėje moterys labai engiamos ir priklausomos nuo vyrų nuomonės. Tačiau Uranas Jautyje sugriaus nusistovėjusią tvarką. Moteris visada buvo šventumo ir silpnumo simbolis. Sąmoningi vyrai suvokia, kad be moters jie yra niekas. Moterys yra geriausia patarėja vyrui dėl savi subtilesnės intuicijos ir vyrai, kurie sutinka protingą moterį, sugeba jai atsiverti, elgiasi su ja kaip su šventąja, visada pakyla labai aukštai. Moteris vyrą nuveda tuo slaptu takeliu, kuris jam pačiam nematomas. Ji išmoko jį suprasti ir pamatyti daugiau. Paskubėkite tai suprasti, vyrai, nes kaip sakoma vienoje pranašystėje: „on the day of execution only women kneel and smile“.

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/08/23/news/i-laisves-kelia-jau-renkasi-dalyviai-akimirkos-is-medininku-16081562/
Eiti prie įrankių juostos