Konsultacijos

Rugpjūčio 23 d.

Ramus savaitgalis, rami diena, kai kurios valandos rytoj ir poryt šiek tiek nervingos, bet nieko tragiško. Jau gyvename visiškame Mergelės sezone. Todėl šios dienos idealiai tinkamos įsigyti kačiuką. Ypač pirkti veislinį. Prašom neburnoti, kad pilnos prieglaudos nelaimėlių. Aš tai žinau. Aš tiesiog komentuoju planetų veikimą. Kartais jis toks, o kartais kitoks. Ir pasaulis turi įvairių spalvų spektrą taip pat.
Tai ryškių spalvų, žirnelių, taškelių dienos, todėl raudonas sijonas su baltais žirneliais šiandien būtų pats tas. Taip taip, sėkmingos spalvos raudona ir balta. 
Tai sunkesnis laikas šeimyniniams santykiams. Tokiu metu mes darome priekabūs, burbame per daug, per daug kritikuojame ir skiname to vaisius. Yra toks posakis „sveika kritika“, bet aš visada sakau kritikuotojams – įsitikinkite, ar jūs tas, kuris turi teisę kritikuoti? Galbūt kritikuoti reikia jus patį. Dažniausiai taip ir yra. Tačiau jei šiuo metu jums reikia vesti iš proto konkurentus, juos apgauti, tam laikas kone idealus. Aišku, turėkite omenyje, kad blogi darbai sugrįžta bumerangu, na bet jūs turite laisvą valią rinktis. Tokiomis dienomis verta vadovautis principu „nekenk“. Ir kalba eina apie sąmoningą kenkimą. Tai negalioja savigynai ir nereikia apskritai pulti į kraštutinumus. Tačiau jei sąmoningai norėsite daryti blogo, pagalvokite apie tai, kad blogis atgal grįš didžiuliu akmeniu. Ypatingai didelius išbandymus gali gauti dvasiškai tobulėjantys žmonės. Kadangi kuo daugiau jie suvokia, tuo sudėtingesnes užduotis jie gauna. Sustokite prieš veikdami. Tai spąstai.
Tai labai jautrios energetiškai dienos. Tarkim jūs puikiai jaučiatės, sutinkate draugą ir jis pasidalina bjauria, itin emocionalia savo gyvenimo istorija ir visas tas jo „š“ dabar akimirksniu prikimba prie jūsų. Tas pojūtis tarsi staiga netekote jėgų, tuštumos jausmas. Saugokite save, venkite „blogai gyvenančių“ žmonių. Tokiomis dienomis net ir tikras draugas netyčia gali jus „nuvampyrauti“. Todėl verčiau labai aktyvaus bendravimo vengti.
Tokiomis dienomis reikia klausytis muzikos, bet rinktis patartina kažką sudėtingo, liūdno, ypač instrumentine prasme. Populiarusis popsas netinka. Tačiau klasikinė pop muzika, tokia kaip Beatles tinka puikiai. Apskritai tokiu metu atsiranda noras romantiškai leisti laiką, pavyzdžiui, groti gitara prie jūros, žmonės daugiau svajoja, nori burtis į kompanijas. Ypač idealistai. Nors kaip ir sakiau, laikas aktyviai bendrauti nėr tinkamas. 
Uranas keliauja Jaučio ženklu. Šiuo metu jo veikimas yra griaunantis – tradicijas, namus, šeimos ryšius. Akivaizdu, kad prie tokio poveikio prisideda Saturno bei Plutono energijos. Daug gaisrų, dega net Amazonės miškai ir čiabuvių namai, Sibiras ir niekam neatrodo, kad verta tai gesinti. Tokiais tempais sugriūsime labai greitai, bet aš galvoju, kad Saturnui perėjus į Vandenio ženklą (maždaug už pusantrų metų) ir įšaldžius griūties laiką, situacija vėl apsivers ir mes grįšime prie to, ką dabar švaistome. Taip ir šiomis dienomis mums gali atrodyti, ai kas ta šeima, kas tos tradicijos tai juk taip senamadiška. Bet verta stabtelti ir susimąstyti, o kas mes be šeimos, tradicijų ir šaknų?
Gero savaitgalio!

Eiti prie įrankių juostos