Konsultacijos

Rugpjūčio 22 d.

Šiek tiek meniška diena, galinti atnešti gilesnius sukrėtimus (teigiama prasme) per vizualinį meną. Na tai nėra gilus, egzaltuotas veikimas. Tačiau tokią dieną puikiai tinka pabaigti filmu ir patartina rinktis kažką gilaus, nes tai darys stiprų poveikį, skatins pokyčiams ir apmąstymams. Tarp kitko, juk galite pasidalinti su kitais, koks filmas jums yra palikęs didžiausią įspūdį ir visi praleisime puikų vakarą su filmu 🙂
Tokią dieną reikia puoštis. Sėkmės spalva švelniai rožinė. Tinka suknelės, kažkas puošnesnio, prašmatnesnio. Žinoma, į darbą neisite su vakarine suknele, bet jei eisite į pasimatymą, tai šiandien leiskite sau labiau pasipuošti. Sėkmės simbolis visokie lapeliai, žvyneliai. Nors iš ties vakaras labiau tinkamas ne kavinėje sėdėti, o eiti pasivaikščioti, kokiomis dar nematytomis gatvėmis, po tą miesto dalį, kur paprastai nesilankote. Net jei neinate šiandien į pasimatymą. Taip pat tai geras laikas lankytis koncerte. Kartais manęs klausia, kodėl aš rašau apie tokius žemiškus dalykus, juk mes ir patys žinome, ką mums veikti. Na taip, neabejoju. Tiesiog tinkamu laiku atliekami tinkami veiksmai padaro žmogui naudingą įtaką, o kartais jie būna visai beprasmiai. Todėl aš akcentuoju tuos veiksmus, kurių atlikimas tą dieną daro teigiamą įtaką. O mus maitina toli gražu ne tik dvasinis penas, kūnas irgi turi jaustis gerai.
Tai geras laikas ne tik puoštis, tai geras laikas apsirūpinti sėklomis, sodinukais ir pan. rudens sėjai bei sodinimui. Dienos „vaisius“ yra česnakas, todėl nepamirškite ir jų į krepšelį įsimesti.
Neseniai manęs vienas žmogus klausė ar astrologijoje yra konkretus ir griežtas planetų skirstymas, ar tai tiesiog kažkokios vizijos, abstrakcijos ir pan. Tai atsakau, taip, yra. Ir labai griežtas. Kiekvienas faktorius atstovauja tam tikrą sritį ir jokių nukrypimų nuo normos ir būti negali. Na pateiksiu tokį labai primityvų pavyzdį aiškumo dėlei. Savaime suprantama viskas vyksta kur kas sudėtingiau. Yra devyni dangaus kūnai, kurie yra pagrindinis instrumentas astrologo darbe ir kiekvienas jų atstovauja konkrečią sritį:
Saulė – viso ko esmė, centrinis taškas žmogaus gyvenimo žemėlapyje.
Mėnulis – emocijos.
Merkurijus – protas.
Venera – asmeniniai ryšiai.
Marsas – agresija.
Jupiteris – apsauga.
Saturnas – apribojimai.
Uranas – prieštaravimai, maištavimas.
Neptūnas – priklausomybės.
Plutonas – manijos.
Be jokios abejonės, visa tai išsiskaido į daugybę smulkių dalių, prisideda galybė kitų faktorių, tačiau esmė visada lieka ta pati. Agresijos sritis niekada netaps tarkim apsaugos faktoriumi ir pan. Tai tiek trumpai apie teoriją 🙂 Ir tai yra dalykai, kurių jūs irgi galite išmokti. Bent jau dėl savęs 🙂 
Tai tinkamas laikas ieškoti darbo, fiziškai. Taip pat tinkamas laikas ne tik ieškoti, bet ir prašyti aukštesnių jėgų pagalbos paieškose ar siekiant svajonių darbo. Tokią dieną išklausomos maldos būtent šioje srityje. Tik nepamirškite, kad čia žemėje jūs galite už paslaugą mestelti sausą ačiū ir pamiršti jums padėjusį geradarį, tačiau dvasiniuose pasauliuose vieta tuščia likti negali ir jei jums kažkas duodama, jūs turite kažką ir atiduoti. Todėl taip dažnai žmonės bijo mistikos, „magijos“, sako už tai paskui nubaudžia. Bet tai tik energetiniai mainai. Jei imu, privalau ir duoti. Jei neduosiu, pasiims patys 🙂 Davimas visada yra kažkokia auka. Žinote, aukštesnio sąmoningumo jėgoms tikrai nereikia mūsų deginamų žvakių, pyrago gabaliuko palikto nakčiai ar aukojamų pinigų. Jie juk nėra materijoje. Todėl aukoti reikia save. Ir kai kažko prašote, paminėkite ir savo auką. Nelaukite prizo, aukokite patys – tai gali būti parodyta emocinė šilumą kažkam, kam to reikia, kažkokia šviesa, nors vienas spindulėlis kažkieno tamsiame gyvenime, kažkoks stiprus, nuoširdus, tyras palinkėjimas kažkam, tiesiog gerumo aktas. Negalvokite, kad bus vertinami jūsų veiksmai, kuriuos jums lengva atlikti, pavyzdžiui, geras darbas savo vaikui. Pačios brangiausios aukos yra tos, kurias atlikti labai sunku. Ne fiziškai, o todėl kad tai daroma žmogui, kuris nepriimtinas, priešui ir pan. Ir kuo sunkiau jums bus perlipti per save, tuo labiau vertinama jūsų auka bus. Tik nepamirškite – auka tai atidavimas, nuoširdus atidavimas, bet tikslo gauti atsaką ar atlygį. Jei nesugebėsite padaryti to nuoširdžiai, tai ir negalios. Nebeskaitykite tų knygų apie pozityvų mąstymą kai visos svajonės išsipildo. Tai nebūna. Jei norite gauti, jūs turite dirbti. Ir kuo labiau tobulėsite, tuo sunkesni jūsų darbai bus 🙂 Turėkite omenyje, kad tas pats principas galioja ir energetiniame gydyme. Niekas negali išgydyti jūsų, jūsų šeimos tiesiog pamojavęs virš jūsų rankomis. Jokios degamos žvakelės bažnyčioje irgi nepadės. Jeigu jūs, jūsų šeimą jau seniai persekioja nelaimės, užsiimkite aukomis. Nėra svarbu, kokiu pavidalu auka bus – pinigais, darbais, žodžiais ir pan. Esmė čia tik viena – tai turi būti sunku jums padaryti jūsų viduje. Galima tai pavadinti ir nuodėmių atpirkimu, nors man toks terminas nėra priimtinas. Neskubėkite, apsidairykite kam šiuo metu jums būtų sunkiausia suteikti pagalbą, atleisti ar pan. Kartais tam reikia nemažai laiko pasiruošti, nes veiksmas privalo būti visiškai nuoširdus, išgrynintas, išgyventas, tikras….
Gilių apmąstymų!!!

Eiti prie įrankių juostos