Konsultacijos

[:lt]Rugpjūčio 21 d.[:]

[:lt]

Stebiu virtualioje erdvėje keistą reiškinį – moterys dalinasi žodžiais apie buvimą karalienėmis, paprastai lygiagrečiai eina ir tekstas su pažeminančiais žodžiais apie vyrus. Organizuojami kursai kaip tapti karalienėmis, moterys kviečiamos pažadinti savyje karalienę. Ir aš galvoju, juk nesuvokiamas situacijos absurdiškumas – kur jūs matėte, kad visos būtų karalienėmis? Juk tuomet ir pats žodis karalienė netektų savo prasmės. Atrodytų juk taip paprasta – nereikia nieko žadinti, nereikia niekuo per jėgą bandyt tapti – reikia vieno vienintelio dalyko – išdrįsti būti savimi. Kažkuri moteris iš tikro laiminga gali būti tik būdama karaliene, tačiau kitai tai atrodys tuštybės mugė ir save ji atras tarnaudama kitiems tarkim kaip medicinos įstaigų darbuotoja, dar trečia savo gyvenimo prasmę matys motinystėje, ketvirta kaip korporacijos vadovė, penkta išvažiuos į Tibetą, o šeštą apsigyvens kaime. Kiekvienos laimė yra skirtinga ir būtent tos laimės ir reikia ieškoti. Savo laimės, savo būsenos ir veiklos, kuri leidžia jausti santarvę su pačia savimi ir aplinka, tą savirealizacijos jausmą, sau patogiausios, pačios geriausios būsenos. Niekas neprivalo būti ta pačia geriausia neva tai egzistencijos forma. Visiškai pakanka būti tiesiog savimi.
O šiandien nėra gera santykiams, tokią dieną ištinka santykių krizės, ypač tas pora, kurios dar neseniai susikūrė, prastai vienas kitą pažįsta, nėra atviri vienas su kitu. Tačiau tai puikus laikas daržo darbams. Be to tai gera diena, kažką paaukoti. Pavyzdžiui, pasidalinti agurkais su kaimynais. Tiesiog šiandien mūsų aukos, dovanos kitiems, mums vėliau sugrįš kur kas gausesne forma.
Dabar laikas, kuomet išauga poreikis vartoti alkoholį ir tas poreikis gali užsitęsti net iki rugpjūčio 26 dienos, o ir progų kaip tyčia vis pasitaikyti, todėl rekomenduočiau nuo stiprių gėrimų susilaikyti ir rinktis kažką iš lengvų, pavyzdžiui, alų vietoj degtinės.
Visumoje tai pakankamai saugus laikas. Jau praeitą savaitę rašiau, kad jis tinkamas ekstremalioms kelionėms. O visą šią savaitę jis palankus ir pavojingoms kelionėms, tarkim vykti į kažkokią apleistą vietovę, kurioje yra pavojingos sąlygos. Pavyzdžiui, į ekskursiją prie Černobilio. Aš nesiūlau to daryti, tiesiog sakau, kad tai palyginus saugus laikas, gal tiksliau būtų sakyti – didesnio saugumo laikas.
Tai geras laikas politikams, ypač tiems, kuriems paskutiniu metu ir taip sekėsi, tiems seksis dar labiau. Tai puikus laikas planuoti ilgalaikes strategijas bei kurti rinkiminius planus.

[:]

Eiti prie įrankių juostos