Konsultacijos

Rugpjūčio 21 d.

Šį savaitgalį skirkite interjerui. Ypač tinka užsiimti vonios patalpomis. Na nebūtina griauti sienas, nuotaiką pakels ir smagus tualetinio popieriaus laikiklis. Ypač atsižvelgiant į tai, kad ko gero verta jo atsargomis vėl apsirūpinti 😀 Nesėdėkite visą laiką namuose, išvažiuokite į mišką pasivaikščioti. Daugiau bendraukite su katėmis.

Saugokite vaikus, nepatikėkite jų svetimiems žmonėms. Šiuo metu bus didesnė seksualinių nusikaltimų rizika. Tai ir didesnio seksualumo laikas apskritai, tokiu metu žmones valdo noras pratęsti giminę. Teoriškai tokiu metu didesnė daugiavaisio nėštumo tikimybė. Kitaip tariant tai padinto vaisingumo laikas. Grįžtant prie neigiamų dalykų, bus didesnė rizika apsinuodyti. Taip pat tai ypač netinkamas laikas keliauti. Galite sulaukti nemažai netikėtumų ir labiau tikėtina nemalonių. Ypač tai pavojinga politikams, kuriems šiuo metu apskritai verčiau atsitraukti į šalį ir nesikišti ne į savo reikalus bet kuria prasme nes dėl aktyvios veiklos gali tik nukentėti.

Saulė keliauja paskutiniais Liūto laipsniais. Mėnulis šiandien pavakaryje pereis į Svarstyklių ženklą ir ten liks visą savaitgalį. Bus didesnis jautrumas, gilesnė intuicija, šiek tiek daugiau kantrybės. Tačiau kai kuriems jautrumas gali būti perdėtas, sumišęs su vidine sumaištimi. Pasinaudokite Merkurijumi Mergelėje – jis padės jums logiškai analizuoti situaciją. Stiprėjantis neigiamas Marso – Saturno aspektas kels įtampą, pyktį, norą kovoti dėl valdžios. Tokiu metu verčiau atsidėti įvairiems tyrimams, analizėms, taip pat rankų darbui. Tai tinkamas laikas lavinti vaikų motoriką, pasiūlykite jiems pažongliruoti kamuoliukais, galite ir patys pabandyti, tai gerai veiks. Toks Merkurijaus Mergelėje poveikis, jis čia bus iki rugsėjo 5 d. Taigi dabar geras laikas rašyti, skaityti, redaguoti, skaityti sutartis, imtis „popierinio darbo“, užsiimti dokumentais. Tik neužsisėdėkite per daug. Dabar gerai veiks ir lengvi fiziniai darbai, ypač rankų, tarkim naminės duonos minkymas, grojimas gitara, darbas darže, galite pasisiūti stilingų kaukių, galite kurti paveikslėlius iš per vasarą prisirinktų gėlių ir žolių, tinka viskas, kur galite įdarbinti savo rankas ir pirštus. Tai tinka visam Merkurijaus Mergelėje laikui.

Ar gyvenime viskas nulemta? Ne, ne viskas, labai daug kas priklauso nuo žmogaus laisvos valios ir jo pasirinkimų. Tačiau kai kurie dalykai yra valdomi lemties ir jiems pasipriešinti neįmanoma. Jūs galite su tuo kovoti, kaltinti dievus ir gyvenimą, galite verkti, tačiau likimas nėra permaldaujamas. Jautresni dvasiniu atžvilgiu žmonės instinktyviai tai perpranta ir nustoja priešintis likimo upei. Nepakeičiamus dalykus jie palieka plaukti sava tėkme. Visada laimi tie, kurie sugeba pakankamai ilgai sėdėti ant upės kranto. Šie sulaukia upe praplaukiančių savo priešų kūnų. Dabar apie tai rašau todėl, kad šis laikas gali būti kupinas kankinančių nuoskaudų, praeities atsiminimų, kuriuos reikia paleisti. Gyvenimas pilnas paradoksų, jis toks yra ir reikia jį tokį priimti. Jūsų tėvai jus mylėjo, bet jų meilė galėjo jūs mirtinai sužeisti. Jūs kažką mylėjote, bet tą meilė galėjo jus susargdinti. Jūs siaubingai bijote žengti žingsnį į priekį nors žinote, kad tai geras teisingas sprendimas. Jūs žinote, kokių norite santykių, bet nesugebate atsikratyti praeities šešėlių ir kankinatės nekokybiškuose. Jūs neabejojate savo vertingumu ir tuo pačiu nemiegate naktimis iš baimės suklysti. Vardinti būtų galima be galo. Dabar laikas tai analizuoti ir spręsti. Tai energetiškai stiprus laikas, atnešantis išmintį. Pasinaudokite juo. Šiomis dienomis itin gerai veiks selenitas. Apie jį galite daug informacijos rasti internete. Tik naudoti reikia didesnį ir kuo mažiau apdirbtą akmenį. Beje, kalbant apie akmenis, talismanus, ritualus, užkalbėjimus, teorijas, mokytojus, religijas ir pan., šie dalykai iš tikro nėra būtini. Galima apsieiti visiškai be nieko, na iš kitos pusės – iš kirvio košę verda tik profesionalai, o paprastiems mirtingiesiems geriau naudotis prieskonių pagalba.
Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos