Konsultacijos

Rugpjūčio 21 d.

Žinote tokį posakį „iš per gero gyvenimo“? Tai šiandien kaip tik tokia per gero gyvenimo diena. O ką daro žmogus kai jam gerai? Jis leidžiasi į savo žemumas, nes nėra akstino stengtis ir kovoti. Taigi šiandien gali visą laiką norėtis valgyti. Iš to per gero gyvenimo. Rekomenduočiau turėti su savimi riešutų, ypač pistacijų, kokių sėklų, džiovintų vaisių ir sąmoningai nepasiduoti persivalgymo dienai. 

O šiaip tai rami diena, tokią dieną mes sulaukiame dalykų, už kuriuos jaučiame aplinkiniams dėkingumą. Ir tikrai reikia džiaugtis ir mokėti dėkoti už tai ką turime, nes kaip sakydavo mano senelis prieš rugsėjį: greit jau baigsis katino dienos….Taip ir su planetomis. Todėl pasidžiaukime ramybe, kad sukaupę jėgas po to atsidėtume „darbo“ dienoms. Tiesa, bus ir tokių, kuriems ši diena bus „lietaus“ diena. Kaip tyčia lyja ir lauke, na bent jau aplink mano namus 

🙂 Atrodytų, ko liūdėti jei diena gera? O atsakymas labai paprastas. Kai kurie mūsų visai arti ribos, kurią praplėšus atveriami nauji horizontai į dvasinius tolius. Jei žmogus dar nesuvokia, kad jam jau laikas pabandyti naują kelio etapą, jis viduje jaučia didelį slėgį, skausmą, spaudimą. Tai praeis, kai jis pradės keliu eiti. Tai skirta būtent į tokį kelią nukreipti. Jis ilgisi dvasingumo. O tokios materialios, žemiškos dienos jį priverčia tą skausmą ir ilgesį „kažko“ jausti dar stipriau. Taigi jei jūs šiandien jausitės blogai, ypač be priežasties, žinokite, kad laikas jau mokytis naujas pamokas.

Tai puiki diena verslui, ekonomikai, kitaip tariant tiems, kurie dirba privataus verslo bei ekonomikos srityse. Taip pat puiki diena steigti savo verslą, ieškoti darbo privačiame versle, jei dirbate valstybės tarnyboje, taip pat darbintis ekonomikos srityje. 

Tai puiki diena eiti į koncertus, geriausias vakaro praleidimo būdas, jei tik tokie kažkur vyksta viduryje savaitės. Jei į koncertą galimybės nueiti nėra, tuomet bent paklausykite. Šiandien žmones puikiai veiks jau išėjusių muzikos žvaigždžių dainos, pavyzdžiui, David Bowie 

🙂 Na kiekvienam pagal skonį 

🙂

Taip pat tai puiki diena psichoterapijai. Tokią dieną ateinantys suvokimai išlaisvina. Tokią dieną žmogui natūraliai kyla noras savimi rūpintis, save mylėti. Jis siunčia kuo toliau visus, kurie nori, jog jis prisitaikytų prie jų įgeidžių ir pradeda pagaliau galvoti apie save. Jei amžinai gyvenate tik kitais ir aukojatės per daug, šiandien ta diena, kuomet galimas naujas startas.

Tai nėra gera diena dvasiniam tobulėjimui, tokią dieną labai dvasingi žmonės turi slėpti šią savo gyvenimo pusę, nes šiuo metu valdo materija ir automatiškai ji bando „praryti“ tai kas kitokio. Todėl tokią dieną jums lengva nukentėti nuo itin primityvių, materialių žmonių. Nepamirškite auksinės taisyklės, kurią aš jau daug kartų kartojau. Nepamirškite ir pagarbos bet kokiai gyvybės formai bei reiškiniui. Jeigu tai materijos dienos, reikia ją gerbti ir gyventi pagal jos dėsnius, kol ateis dvasingumo dienos. Dvasinio tobulėjimo keliu gali eiti kiekvienas. Ir juo eidamas jūs liekate tuo pačiu žmogumi, netampate nei dievu, nei angelu, nei Gendalfu. Jūsų kūnas nesikeičia, jūsų charakteris nesikeičia, jūsų esmė nesikeičia. Jei tai keičiasi, tuomet jūs pasiklydote migloje. Nes viso proceso metu jūs turite išlikti savimi. Keičiasi tik jūsų sąmonės būsena, suvokimas. Jūs neturite tapti kitokiu žmogumi, neįmanoma iš vilko tapti avimi, o iš drugelio drambliu. Jūs kaip tik turite tapti tikruoju savimi.

Eiti prie įrankių juostos