Konsultacijos

Rugpjūčio 2 d.

Nepavadinčiau šios dienos tobula, todėl šiandien verčiau koncentruotis į darbus. Pavyzdžiui, tai geras laikas rinkti įvairias gamtos gėrybes ir ruošti jas žiemai. Ypač tokias, kurios auga natūralioje gamtoje, tarkim kaip rūgštynės ar pan. Žodžiu, vietoj to, kad nykiai kažką mintytumėte, verčiau šiandien prikraukite šaldiklį žiemai. Apskritai laikas busti iš lengvo vasaros sapno ir pamažiukais sąmoningai ruoštis artėjančiam Saturno/Plutono sąjungos sezonui, o jis bus tikrai sunkus. Tiesa, dar turime šiek tiek laiko, tačiau sąmoningas nusiteikimas visada gelbsti labiau nei aklas blaškymasis. Ir kol kas pradėti reikia nuo požiūrio keitimo – į save, į aplinkinius. Šiandien itin tinkama diena apmąstyti kas šiose srityse su jumis negerai, kokias klaidas darote ir žengti bent mažulytį žingsnelį į priekį.
Šiandien reikia rengtis moteriškiau, sėkmingos būtų trumpos, vasariškos suknutės. Sėkmingi raštai – juodai/baltai margi, obuolio motyvai.
Tai nėra geras laikas ieškoti darbo. Darbą galima gauti palyginus lengvai, bet jis bus sunkus, prastai apmokamas ir ilgai te neišbūsite, nors pats pasiūlymas gali atrodyti dar ir labai neblogai. 
Apskritai diena ne pati lengviausia, todėl palepinkite save tarkim vakariene, gaminta ant lauko grilio. Šiandien tikrai netinka dietos, o va kepti šonkauliukai ir bulvės grilyje būtų pats tas. Arba orkaitėje, jeigu jau lauko kepsniai šiuo metu jums neįmanomi. Kartais mane klausiate, kodėl kai kuriomis dienomis reikia valgyti sočiai. Principas čia labai paprastas, jei diena dvasiškai sunki, sotus geras maistas veikia žmogų raminančiai, jei diena lengva ir šviesi, sunkesnis maistas žmogų per daug nuslopina ir jis negali pasinaudoti jos teikiamais privalumais. 
Tai bloga diena meilei. Ypač naujoms pažintims. Griežtai bėkite nuo pažadukų, tokių, kurie jums prižadės nerealių dalykų, tai blogis, kuris atneš jums tik skausmą ir ašaras. Vis tik jei žmogus labai realistiškas, nežada skinti žvaigždžių nuo dangaus, o kviečia pasivaikščioti parke, tokio atstumti nėra būtinybės. Šiek tiek geriau santykių atžvilgiu ši diena veiks Avinams bei Liūtams, bet jiems irgi yra rizika sugadinti gerus santykius vien dėl savo impulsyvumo ir didybės manijos. Tokią dieną žmonės jaučia perdėtus jausmus, ypač vyrai. Šiandien meilės kančios gali sukelti suicidines mintis, gali būti baisūs konfliktai, nutraukti santykiai ir iškart susitaikymas. Ir tai gali kartotis net kelis kartus per tą pačią dieną. Žodžiu, šiandien bet kokie sprendimai meilėje yra netinkami. Atidėkite tai kitam kartui. Šiandien gali kilti minčių pasiaukoti dėl meilės ir, pavyzdžiui, nutraukti santykius, kad jūsų meilės objektas gyventų geriau. Tiesiog atidėkite tą sprendimą kitai dienai. Vėliau galite jo labai pasigailėti.
Dabar apskritai labai aktyvus Liūto sezonas. Todėl ateinančias dvi savaites, pakol Marsas neiškeliaus į Mergelę, gyvensime itin dramatiškai. Pasiruoškite daugybei gyvenimo spektaklių ir parodomųjų šou. Tiesa, nenusiteikite vien tragedijoms, teatras juk ir komedijos bei visi kiti žanrai. 

Eiti prie įrankių juostos