Konsultacijos

Rugpjūčio 18 d.

Uranas Jautyje, o Jautis atstovauja mitybą. Tai jau dabar pakels galvą įvairios kraštutinės mitybos srovės, lieknėjimo produkcija. Nors atrodytų šiais laikais žmonės gi puikiai žino, kad lieknėjama tikrai ne nuo preparatų ar piliulių. Vis tik jei staiga šautų į galvą mintis nusipirkti kažką „už brangiai“ lieknėjimui, tiesiog palaukite kol Uranas vėl pajudės tiesiai. Šiandien tikrai labiau apsimoka investuoti į žieminę striukę vaikui. Nenoriu būti blogu pranašu, bet žiema mums gali šį kartą prailgti. Tikiuosi, kad tai nenutiks. Vis tik lieknėjimo preparatams pinigus dar spėsite išmesti. Taip kad verčiau ruoškitės žiemai ir tikėkimės, kad didelės revoliucijos šalia mūsų nepalies. Man, aišku, tikrai gaila žmonių, su kuriais tai vyksta, tačiau kaip astrologė turiu pasakyti, kad šiai dienai protingiau palaikyti būtų širdyse nei aktyviais veiksmais. Galite mane smerkti, bet aš pirmiausia galvoju apie savo šeimą, artimus man žmones ir nepateisinu nepagrįstos rizikos. O šiai dienai verčiau žiūrėti savo kiemo. Nes jis irgi labai dar šluotinas ir valytinas. Apskritai dabar toks laikas kai reikia sėdėti sau tyliai, pamiršti keliones, nustot kovoti su įsivaizduojamais vėjo malūnais, saugotis, tikrintis, jei jaučiate simptomus. Šiandien ir be coronos sveikata gali duoti apie save žinoti sinusitu ar padidėjusiu kraujospūdžiu. Taip pat šiandien ypatingai saugokite vaikus.
Grįžtant prie šios dienos, tai tinkama diena puoselėti namus, ne tik tvarkyti, bet ir rūpintis jų estetine puse – užsitiesti gražią staltiesę, pasimerkti gėlių, pasidovanoti jaukų puodelį. Dienos spalva – balta ir geltona. Taip pat tai puiki diena į namus įsileisti naują augintinį, ypač katės pavidalu.
Tai gera diena mokytis astrologijos, ypač jos pradmenų. Gilios astrologijos žinios jums akimirksniu leidžia suprasti kaip žmogus nori būti mylimas, o kaip su juo bendrauti. Ir dar daug daug visko, taigi pats laikas nerti į tuos tamsius vandenis, bet tamsūs jie tik iš paviršiaus, o viduje viską nušviečia stebuklinga šviesa.

Saulė vis dar Liūto ženkle, Mėnulis keliauja Liūto ženklu ir rytoj sulauksime jo jaunaties Liūte. Tai kūrybiškumo, drąsos, linksmybių laikas. Tačiau gali būti įvykių, kurie sukrės jūsų kasdienybę, išmuš iš rutinos. Išaugs impulsyvumas, todėl sąmoningai būkite atsargūs. Merkurijus sudaro teigiamą aspektą su Marsu. Šiandien kalbėsime drąsiau, aistringiau, matysime plačiau. Taip pat Merkurijus šiandien sąjungoje su Saule, vėl gi tai aktyvaus bendravimo laikas, bus lengviau susikaupti. Tai geras laikas dalintis idėjomis.Kaip ir minėjau, rytoj mūsų laukia jaunatis Liūte ir dabar šiek tiek apie ją – tai naujos pradžios laikas, o šį kartą ir drąsos, ypač drąsos kalbėt, naujų įžvalgų ir perspektyvų laikas, naujų vilčių laikas, geras metas ieškoti savęs, tinkamas laikas stiprioms intencijoms, ketinimams. Jaunatis visada yra tinkamas laikas kažką pradėti, ieškoti išeities ir blogų situacijų. Šį kartą siūliau mintyse kurti sveikesnę ateitį, pandemijos pabaigą, grįžimą į normalų gyvenimą. Reikia tikėtis, kad prieš akis laikas kai keliauti vėl bus galima be apribojimų, o senas struktūras pakeis naujos, geresnės. Ši jaunatis ypatinga tuo, kad šį kartą Mėnulį ir Saulę palaikys dar ir Merkurijus. Todėl tai itin stiprus atgimimo laikas. Tai toks tarsi šviesos blyksnis tamsoje. Tačiau padėtį komplikuoja neigiami Marso aspektai su Plutonu ir Saturnu, todėl diena vis tiek bus intensyvi neigiama prasme. Todėl siūlau atsitraukti nuo visko kas kelia stresą, daugiau ilsėtis, palikti viską savieigai. Tačiau bet kokiu atveju ši jaunatis gali tapti šviežio oro gūsiu, vaivorykšte po lietaus. Tikėkimės, kad viskas ims gerėti vos tik ateis Vandenio sezonas. Kol kas kol Marsas šaudo į Ožiaragio buveinę, situacija vargu ar pagerės labai stipriai, tačiau šiomis dienomis galite sulaukti daugiau moralinės paramos, bus mažiau savigraužos, gyvenimas atrodys normalesnis. Nors tai vis dar sąstingio, frustracijos ir diskomforto laikas, tačiau reikia išnaudoti jo šviesas minutes. Žmonės labai pažengė kovodami už savo teises ir laisves, tačiau jie pradėjo pamiršti, kad gyvuliai ne veltui laikomi tvarte, o ne sodinami prie stalo. Ir didesnės teisės bei laisvės išlaisvina ne tik juos, bet ir tuos, kurie turi žmogaus kūną bei grobuonies širdį. Ir dabar eisime pamažu link šio suvokimo.

Eiti prie įrankių juostos