Konsultacijos

Rugpjūčio 12 d.

Šiandien reikėtų daugiau padirbėti su santykiais. Sąmoningai padirbėti. Pavyzdžiui, paskaityti kokią knygą apie juos. Bus noras pyktis. Taigi pasistenkite būti mandagūs, nemiegokite iki pietų, nes ilgas miegas ryte po to atneš tik didesnį susierzinimą. Tai neramumų laikas ir geriausia visas keliones jau baigti bei saugiai būti Lietuvoje. Dabar jau ne tik dėl pandemijos. Nors keliauti noras kaip tyčia gali būti stiprus, gali kankinti gražių vietų ilgesys, noras pamatyti dar nepažintus miestus. Ypatingai rekomenduotina vengti kelionių vandeniu. Deja, bet šiuo metu Saturnui artėjant prie Plutono mes įžengiame į didelių netekčių laiką ir ypatingai jis bus sunkus jau ir taip turintiems sveikatos problemų žmonėms. Galiu paguosti tik tuo, kad tokios tvirtos sąjungos kaip praėjusį pusmetį šios dvi planetos nesudarys. Ir galbūt nuo spalio mes galėsime judėti į priekį, į naują erą, kuri prasidės gruodžio pabaigoje, kuomet Jupiteris ir Saturnas pereis į Vandenio ženklą bei mėnesio eigoje pilnai atsiskirs. Bet kol kas rekomenduoju atsakingai ruoštis žiemai, rinkti vaistažoles, kas žino ko gali prireikti ateityje.
Puikus laikas astrologijai, ypač jei jos mokotės. Dabar galite su susidomėjimu studijuoti kitų žmonių horoskopus ar gilintis į savąjį. Tinkama diena gaminti sigiles, ypač iš augalų.

Vandeniai bus filosofiškai nusiteikę, skendės muzikoje ir patys nežinos ko norės. Žmonėms geriau juos palikti ramybėje. Liūtai irgi. Bet šiandien apskritai visi gali jausti stipresnę trauką muzikai. Rekomenduotina klausytis klasikinės, ji gerai veiks.

Kalbant apie norus…na mes dažnai norime dalykų, kurių mums visai nereikia ar kurie mums netinka. O būna, kad norimo dalyko niekaip negauname, nes tiesiog nepastebime, kad jis jau yra padėtas šalia. O gal ir pastebime, bet tingime pasikelti ir iki jo prieiti. Todėl mums dažnai atrodo, kad gyvenimas yra nepelnytai žiaurus. Išties labai nedaug žmonių, kuriems trokštami dalykai krinta tiesiog į jų rankas. Drįsčiau teigti dar drąsiau, tokių net nėra. Bet atsakymas labai paprastas į klausimą, kodėl taip yra. Tiesiog todėl, kad žmogus nemoka vertinti to, ką jis gauna per lengvai. Tai vienas iš ezoterikos dėsnių – jei norite kažko tikrai vertingo, jums teks dėl to sunkiai padirbėti. Iš tiesų tie gyvenimo dėsniai labai paprasti. Tarkim juk jei norite užsiauginti puikų daržą, jums nekyla minčių, kad teks dėl to sunkiai dirbti visą vasarą ar ne? Taip ir su gyvenimu. Posakis „nemokamas tik sūris spąstuose“ iš esmės viską ir pasako. Bet pats svarbiausias dalykas yra ne gauti, ko norite, o suvokti, ko norite. Labai dažnai žmogus nori to, ko norėti reikia – santuokos, prestižinio darbo, turtų. Ir dažniausiai tai ne jo paties norai, o sociumo normų atspindys. Ir jis būna, toks stiprus, kad žmogus net nepriima minties, kad tai visai ne tie dalykai, kurie jį padarytų laimingu. Mokykitės pažinti save ir suprasti, ko gi iš tikro norite jūs patys. Tai vienintelis kelią į dvasios ramybę ir gerovės jausmą.

Gerų pažinimų ir tikrų norų 🙂

Eiti prie įrankių juostos