Konsultacijos

Rugėjo 14 d.

Pradedame naują savaitę tinkama diena grybauti ar tiesiog pabūti užmiestyje, kažkur laukuose, atvirose erdvėse. Jei turite galimybę, leiskite sau šiandien papusryčiauti, papietauti, pavakarieniauti ar pan. kieme. Pats laikas pasimėgauti gamta, greitai ilgam tokios galimybės nebeturėsime, ateina juk šaltasis sezonas be Saulės ir be žydinčių gėlių. Gėlės apskritai šiandien stipriai veiks, todėl vyrai, šiandien tinkama diena savo damas apdovanoti įspūdingomis raudonų rožių puokštėmis 🙂 Tiesiog be progos 🙂
Suaktyvės bendravimas, bus smagu leisti laiką kitų žmonių draugijoje, iš jų bus galima pasisemti gyvenimo patirties. Suaktyvės seksualinės aistros, kurios gali paskatinti leistis vienos nakties nuotykiams. Išaugs protinis aktyvumas, ypač vyresnėms moterims, kurioms ir apskritai toks laikas yra geresnis nei kitiems. Galite patys save nustebinti neįtikėtina smegenų veikla. Arba tiesiog jums įprastai nebūdinga. Todėl šiandien itin svarbu išlikti savimi bet kokioje situacijoje, kaip sakoma atstovėti savo poziciją. Eiti savo keliu, gyventi savo gyvenimą, nes tik jūs patys žinote, kas jums yra geriausia. Šiandien reikia klausytis savo širdies ir intuicijos. Klausykitės daugiau muzikos, ji gydys. Miegoti šią nakt geriau švelnioje prieblandoje, na degančių žvakių palikti nereikėtų, tačiau blankios burbulinių lempelių girliandos ar dirbtinių žvakių šviesa tiks puikiai. Jei jausite stresą, kurio šiandien tikrai gali būti, išgerkite puodelį levandų arbatos. Levandos puiki raminanti priemonė.
Geras laikas darytis tatuiruotę.

Ne tokia gera situacija sveikatos fronte, ypač kovoje su pandemija, šiuo metu čia valdantieji darys lemtingas klaidas, kurios gali lemti stipriai besikeičiančia situaciją. Tiesa, nebūtinai Lietuvoje. Pasaulyje vyksta ir daugiau baisių dalykų, tarkim kaip gaisrai Kalifornijoje. Ir, deja, bet daug žmonių šiuo metu išgyvena netektis, gedulą, o kol kas nepanašu, kad jau galėsime grįžti į senus gerus laikus, todėl reikia tik džiaugtis, kad mums pavyko gimti tokioje ramioje šalyje kaip Lietuva bei širdyje palinkėti stiprybės ir sielos ramybės tiems, kuriems pasisekė mažiau. Šios dienos nuoširdus palinkėjimai, geros mintys turės stiprią  įtaką, skirkite minutę tiems, kuriems dabar labiausiai reikia kitų paramos.

Jupiteris jau baigė retrogradinį judėjimą, todėl galima tikėtis daugiau sėkmės, daugiau gerų progų. Tiesa, kol kas labai lengvai atsikvėpti negalime, nes likusią metų dalį jis judės link Plutono ir Saturno, kurdamas sudėtingas situacijas, ypač kai sudarys sąjungas su jais. Tačiau šiandien jis dar tolokai nuo jų. Galime pasiguosti tik tuo, kad naujus metus pradėsime jo išėjimu iš Ožiaragio, kuomet jis dideliu greičiu judės tolyn nuo tų dviejų užbaigdamas šią nuodingą sąjungą daugybei metų į priekį. Bet kokiu atveju mums kur kas geriau ir lengviau kai jis juda į priekį, o ne atgal. Retrogradiniu jis tapo gegužės 14 d. po kelios dienos po to kai prasidėjo Veneros retrogradinis judėjimas. Jam pasibaigus ir žmonių mąstymas pradės šviesėti, daugelis vaduosis iš klaidingų įsitikinimų. Galbūt net iš aklinų materijos gniaužtų. Dabar ne vienas susimąstys apie sielos nemirtingumą, net jei iki tol tuo visiškai netikėjo. Žmogaus siela yra nesunaikinama, bent jau šioje žemėje, o mirtimi gyvenimas nesibaigia. Kaip kadaise dainavo Borisas Grebenščikovas – tie kurie lengvesni už orą, visada lieka su mumis. Išsiskyrimo skausmas visada sunkus, tačiau jei kažkas stotele anksčiau už mus, gali mūsų laukti sekančioje stotyje.

Na ir tradiciškai apie rūpinimąsi savimi. Gerovės sau jausmą galima skatinti įvairiais būdais, tai toli gražu ne tik raminančios arbatos. Rūpinimasis savo kūnų, išvaizda irgi tam tinkamas būdas. Tiesa, aš kalbu ne apie dirbtinį grožio kūrimą. Ne tai kad tai būtų blogai, tiesiog čia jau ne sielos vaistas. Tačiau naminė veido kaukė po sunkios dienos tikrai gali prašviesinti vakarą. Man labai patinka šokoladinė kavos kaukė, kurios receptu ir pasidalinsiu. Tik nepamirškite, kad prieš kažką dėdami sau ant veido, turite atsargiai išbandyti mažame plotelyje ar kažkuris ingridientų nealergizuoja. Visų ingridientų imu lygiomis dalimis – po arbatinį šaukštelį, kvapas nuostabus, todėl pasistenkite kaukės tiesiog nesuvalgyti :D. Viską sumaišau ir palieku ant veido 15 – 20 minučių, po to švelniai numasažuoju ir galiausiai nuplaunu vandeniu. Rekomenduotina su kauke ramiai pagulėti. Mano dukra jos nekenčia  😀 Sako mano mama dingo ir atsirado monstras vietoj jos 😀 Taigi:
1) malta kava – geriausiai šviežiai susimalti pupeles patiems, kad gautusi gan rupi masė, tuo pačiu kaukė bus ir pylingas. Bet galima naudoti ir jau maltą kavą.
2) kakavos milteliai – tinka tik tie tikri, vaikiška saldi kakava iš spalvotų pakelių tikrai netinka.
3) natūralus jogurtas, geriausia graikiškas ir kuo riebesnis. Nors iš esmės tinka bet koks natūralus jogurtas, kuriame nėra saldiklių, kvapiklių ir pan.
4) medus – tik natūralus, dirbtinis ar su pridėtiniu cukrumi netinka. Cukrus apskritai skatina senėjimo procesus.

Geros savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos