Konsultacijos

[:lt]Peodofilija[:]

[:lt]

Prieš įžengiant Jupiteriui į Skorpioną, aš rašiau, kad tas laikas atneš ir seksualines problemas – ne tik venerinių ligų, bet ir iškrypimų pavidalu. Nes Jupiteris išplečia dalykus, sferose, kuriose lankose. Vienas šlykščiausių visuomenės iškrypimų yra pedofilija. Kaip tik turime visiškai absurdišką situaciją, kuomet vaikų stovykloje kaip niekur nieko sukosi pedofilas. Atrodytų sveiku protu nesuvokiama situacija – atvažiuoja kažkoks vyriškis, jam leidžiama nakvoti vaikų stovykloje!!! vaikščioti po vaikų kambarius, maudytis kartu su jais. Ir niekam neatrodo keista kad jis jau maudynių metu sodinasi mergaites ant kelių. O gal stovyklos vadovo požiūriu tokie dalykai yra visiškai natūralūs ir normalūs? Tokia man nuomonė susidaro iš nušviestų įvykių aplinkybių.
Kalbant apie astrologiją ir pedofiliją – astrologijoje už pedofiliją atsakingas Liūto ženklas bei Merkurijaus planeta. Kaip tik šiomis dienomis Saulė su Merkurijumi poroje keliauja Liūto ženklu, sudarydami bjaurius aspektus su Jupiteriu Skorpione. Štai ir įžūlėja įvairios visuomenės atmatos, laimei toks laikas ne dešimtmečiams, jo poveikis tęsis tik iki mėnesio pabaigos, o nuo mėnesio vidurio jis labai susilpnės. Nelaimei – poveikiui pasibaigus ir bylos gali nebelikti….Labai tikiuosi, kad eilinį kartą tai nebus nurašyta vaikų fantazijai. Dažniausiai būtent taip ir nutinka. Juk dideliems žmonėms tai kas, pamanyk tik pagraibė šiek tiek (taip taip, girdėjau ir tokią nuomonę), o mažųjų galvelėse tai lieka visam gyvenimui. Po to dar tenka išgyventi pažeminimą, kuomet tavimi niekas netiki, todėl dauguma aukų pasirenka tylėti ir nešioti tą naštą su savimi visą gyvenimą….
„Blogio triumfui reikalinga tik viena sąlyga – kad geri žmonės sėdėtų sudėję rankas.“ Edmund Burke: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/08/06/news/seksualine-prievarta-vaiku-stovykloje-atvere-zaizda-tevai-nezino-kur-isleidzia-atzalas-7183106/

[:]

Eiti prie įrankių juostos