2014 metų prognozė dvylikai zodiako ženklų

Ožiaragio ženklo prognozė 2014 metams

Ožiaragis – sudėtinga, sunki, nepermatoma, tačiau konstruktyvi, dinamiška ir praktiška asmenybė. Pagrindiniai Ožiaragio bruožai – ambicingumas, taupumas, patikimumas, kietumas, disciplina, koncentracija, gilūs jausmai, savikontrolė, stabilumas, pragmatizmas, racionalumas, šaltumas. Bet viso ko centras yra Ožiaragio ambicijos. Ožiaragis trokšta prestižo tarsi kompensacijos už bet kokius gyvenimo vargus. Jis lėtas, niekur neskuba, jam sekasi įgyvendinti ilgalaikius planus, jis gali kantriai laukti ir statyti savo ateitį akmuo po akmens, o visą savo energiją nukreipti tikslams įgyvendinti. Ožiaragis yra tas, kuris sėkmę pasiekia kantriu ir sunkiu darbu. Dažniausiai Ožiaragiai yra mažo ūgio, ir paprastai dėl to kompleksuoja, kas dar aktyviau verčia juos siekti socialinio prestižo. Be to, Ožiaragiui būdingas taupumas, asketizmas ir pan. Ožiaragis trokšta pripažinimo, įvertinimo ir uoliausias būna, kai jį stebi svarbus asmuo. Dėl prestižo jam visiškai nesunku atsisakyti sekso ar kitų gyvenimo malonumų, jo stipri dvasia, būtent ji valdo Ožiaragio kūną, o ne atvirkščiai.

Deja, šie metai pakiš koją geležinei valiai atstovaujančiam ženklui ir suvilios jį meilės kerais, kuriems jis paprastai būna visiškai abejingas. Tačiau, valią Ožiaragis praras tik meilėje, nes Ožiaragio ženklu keliauja Plutonas ir dar ilgai keliaus, o to pasekoje kietakaktis Ožiaragis taps dar stipresniu ir valingesniu žmogumi, dar ryžtingiau stos už savo likimo vairo. Tačiau, Plutono įtakoje Ožiaragis jaučia nuolatinę vidinę įtampą, o siekdamas suvaldyti gaivališkas jėgas, siautėjančias jo viduje, stengiasi jas pridengti pavyzdiniu elgesiu.

Plutono įtakoje šaltajam Ožiaragiui seksas taps vienu svarbiausių dalykų gyvenime. Tai praeis kartu su Plutono perėjimu į kitą ženklą, tik tiek, kad tai įvyks dar ne šiemet.

GALIMYBĖS IR SĖKMĖ. Ožiaragiui seksis meilėje (tai aptarsim atskirai), bet ne tik, nes reikia nepamiršti, kad Ožiaragis tikrai ne meilės kankinys ir net ir skęsdamas jausmų vandenyne, širdyje jis vis tiek pirmiausiai ambicingas verslininkas. Taigi, šiais metais Ožiaragio laukia naujų bendruomenių, politinių sąjungų, komercinių sutarčių ir pan. gimimas. Taip pat Ožiaragiui seksis teisminiuose procesuose, tai Ožiaragio – advokato klestėjimo metas. Tokiam Ožiaragiui seksis net beviltiškose bylose.

Nuo 2014 liepos 16 d. Ožiaragiu susidomės bankai, siūlydami jam neribotus kreditus. Todėl tai puikus laikas prašyti paskolos, tik reikia neprarasti proto ir neprisiimti per daug įsipareigojimų. Na čia Ožiaragiui reiktų imtis didesnių atsargumo priemonių, nes paskutinius keletą metų jį vargina proto „aptemimas“, nelogiškas mąstymas. Ožiaragiui sunku logiškai išreikšti savo mintis, blaiviai mąstyti, gali būti sunku suprasti kitus ir atvirkščiai. Vis tik Plutonas, keliaudamas Ožiaragiu, užlieja jį aistros gyvenimui banga. Padidėjęs energijos kiekis vers Ožiaragį gyventi ryškiau ir drąsiau, jis jausis stipresnis, ryžtingesnis, būs labiau linkęs rizikuoti. Tokiu periodu Ožiaragis atsikratys senų, niekaip nepraeinančių, beviltiškų meilių. Tokiu laiku Ožiargasis gali pasiekti žymių pergalių, bet kurioje gyvenimo srityje. Paprastai tokia padėtis palanki būna rizikingoms verslo sritims – Ožiaragis atras savyje gabumų verslui, industrijai, prekybai, sugebės pradėti praktiškai nuo nulio, drąsiai valdys jam patikėtą didelį turtą ir pan.

2014 metai Ožiaragiui ambicingiausių planų periodas. Ožiaragis kurs didingus, ilgalaikius planus, o ir pats tokiu jausis. Ožiaragio planai bus ne šiai ar kitai dienai, o keliems metams. Po ilgo brandinimo Ožiaragis jausis pasiruošęs juos įgyvendinti. Svarbūs žmonės Ožiaragiui 2014 metais gali padėti. Tai puikus laikas prašyti pagalbos, ieškoti paramos. Ypač Ožiaragis galės tikėtis pagalbos, paramos iš vyresnių žmonių – giminių, draugų ar pažįstamų. Žmonės reikš savo paramą Ožiaragiui be patoso ir skambių pažadų, tačiau konkrečiais, solidžiais veiksmais. Nepaisant to, 2014 metais Ožiaragio laukia nemalonūs laiškai ir telefono skambučiai.

2014 metais Ožiaragis intensyviai svarstys apie savo išsilavinimą, perdėtų ambicijų skatinamas, Ožiaragis netgi gali pradėt mokytis, tik tam kad nurungtų kitus, nes susilažino, ar pan., tačiau jį vargins abejonės, kokią sritį pasirinkti, o kai pasirinks – ar teisingai pasirinko.. Taip pat tai rodo painiavą per rašymą, neurotiškus kontaktus internetu. Todėl Ožiaragio – abituriento tėvams rekomenduočiau padėt vaikui apsispręsti, nes tokiu periodu jūsų Ožiaragis tarkim gali įstoti į Muzikos akademiją, nors yra gabus išskirtinai matematikai.

2014 metais Ožiaragis gali kraustytis į kitą būstą, tikėtina, kad ne į šiaip kokią nešildomą gryčelę, o į kur kas geresnį būstą. Na niekaip Ožiaragiui ambicijos neleistų smukti tiek, kad persikraustytų kažkur prasčiau. Tiesa, dar didesnė tikimybė, jog persikraustymas bus netikėtas. Staigų gyvenamosios vietos pakeitimą gali lemti įvairios priežastys: naujas darbas, persikvalifikavimas į kitą sritį, iškeldinimas, sprendimas laikinai pagyventi atskirai nuo kitos pusės, persikraustymas pas tėvus dėl sunkios padėties ir pan. Yra rizika nedidelių, atsitiktinių nelaimingų atsitikimų dėl gamtos stichijų, tokių, kaip žaibas. Yra galimas netikėtas nekilnojamojo turto įgyjimas kaip palikimas ar dovana. Bet galimas ir būsto praradimas, jį pralošiant, ar dėl nesumokėtos paskolos. Tačiau, dažniausiai tokia padėtis lemia tiesiog persikraustymą.

NESĖKMĖS IR IŠBANDYMAI. Laimingai susituokusiems ar susižadėjusiems Ožiaragiams 2014 pirmasis pusmetis gali tapti tikru išbandymu, nes atneš stiprią įtampą santykiuose, kuri netgi gali privesti prie skyrybų. Tame visiškai nieko keisto, nes didžiosios laimės planeta Jupiteris, kuri šiuo metu veiks Ožiaragio santuokos ir partnerystės zoną, šį titulą turi šiek tiek nepagrįstai, kadangi jos veikimas labiau primena bipolinio sindromo eigą nei stabilų ir gausų laimės ragą. Tam tikrose srityse Jupiteris veikia pankamai neprognozuojamai, viena tokių sričių – meilė ir santuoka, todėl vietoj visuotinai žadamos laimės meilėje, ji gali sugriauti santuoką.

Negana to, 2014 metų pirmasis pusmetis gali būti fatališkas Ožiaragiui, kuris turi, ką slėpti nuo teisėsaugos akių: mafijozui, korumpuotam pareigūnui, vengiančiam mokėti mokesčius, nusikaltėliui ir pan. Dažnai tokia pozicija lemia reikalus, susijusius su muitu, akcizais bei šiuos reikalus tvarkančiais pareigūnais. Tokiu periodu neklusnus Ožiaragis gali netekti vairavimo pažymėjimo arba būti nubaustas už pareigūno įžeidimą.

2014 metais Ožiaragis trokš dalykų, kurie iš tikro jam nereikalingi. 2014 metais netikri draugai parodys savo tikrą veidą, bet geri draugai irgi gali išeiti iš Ožiaragio gyvenimo. Ožiaragis, tiesa sakant, ir pats neturės draugams laiko arba jie neturės laiko Ožiaragiui, arba jiems gali kilti problemų ir jie prašys Ožiaragio pagalbos. Tas pats galioja ir norams bei svajonėms – kai kurie jų jau atgyvenę ir juos reikia keisti.

Tokia padėtis siejasi ir su žmonių grupėmis, todėl Ožiaragis, dirbantis grupinį darbą, priklausantis bet kokiam klubui ar organizacijai, tokiu periodu patirs problemas, sunkumus ar gaus daugiau atsakomybės. Taip pat gali įvykti tam tikri pokyčiai grupėje, ji Ožiaragiui nebeteiks daugiau pasitenkinimo. Beje, tokia padėtis Ožiaragiui gali atnešti paaukštinimą darbe ar laimėtus rinkimus, kas lems daugiau darbo ir atsakomybės. Tokiu periodu pasiekiami laimėjimai atneša karčius vaisius.

2014 metais Ožiaragiui patartina kuo mažiau vairuoti. Jis ir paprastai yra pakankamai prastas vairuotojas, o šiuo periodu dar bus ir be galo išsiblaškęs, nuolat pataikys užvažiuoti ant slidaus kelio, gali užmigti prie vairo. Norėčiau tik įspėti, nesugalvoti Ožiaragiui pasivažinėti ant ledo, nes tai neabejotinai baigsis tragedija. Ožiaragis turėtų nepamiršti, kad gebėjimas laipioti stačiais kalnais nėra tapatus gebėjimui plaukioti kaip žuvis.

SVEIKATA. Sveikata fizine prasme Ožiaragio pernelyg nekankins, nieko visiškai tame keisto, nors Ožiaragis ir įvardinamas zodiako paliegėliu, tačiau reikia nepamiršti, kad meilė gydo, matomai nuo visų ligų…Tačiau, dvasine prasme situacija ne tokia lengva. Ožiaragį gali kankinti naktiniai košmarai, Ožiaragis gali jausti kančią, sielvartą. Tokia padėtis didina sielos skausmą, įtampą, gali sukelti nesveikus seksualinius poreikius, neurotišką elgesį, susijusį su kažkokia mirtimi, nusikaltimu ar magija. Tokiu atveju geriausia pagalbos kreiptis į gydytoją, vartoti vaistus, lankytis pas psichologą. Ypatingai Ožiargiui padėtų fizinis aktyvumas, ypač rytų kovos menai.

MEILĖ. Iki liepos 16. Ožiaragio gyvenime geras laikas meilei. Vieniši ir ieškantys antrosios pusės Ožiaragiai dės daug pastangų, kad sutiktų pastovų partnerį ir reikia pasakyti, kad jiems seksis. Likimas padovanos trokštamą dovaną – tinkamą žmogų ir ne tik trumpam susitikimui, o pastoviems santykiams ar netgi santuokai (reikia pastebėti, kad pirmasis 2014 metų pusmetis bus Ožiaragiškų tuoktuvių metas).

Eiti prie įrankių juostos