Konsultacijos

Noriu žvaigžde būti…

Na ir kodėl vieni būna, kiti ne? Žvelgiant iš gyvenimiškosios filosofilos pusės atsakyti, ko gero neįmanoma, kodėl mes gimstame būtent tada, o ne tada. O kas gi lemia astrologiškai, atsakyti nėra labai sunku. Tiesa sakant atsakyti galima vienu žodžiu – konjunkcijos. Taip, taip, būtent konjunkcijos, o ne steliumai. Versijų apie tai kas taps žinomu, o kas ne prirašyta daug, o praktika rodo, jog paėmę žymau žmogaus horoskopą, paprastai jame rasite konjunkcijas. Kodėl ne steliumus? Na galima rasti ir steliumus, bet aš juos randu nelyginamai rečiau, mano galva todėl, kad su steliumu horoskope žmogui neigiamų lėtų planetų tranzitus išgyventi kelis kartus sunkiau nei turinčiam tik pavienes planetas ar konjunkcijas, taigi tokie žmonės, nors neabejotinai talentingi kažkurioje srityje prasimuša kur kas rečiau. Paimkime keletą pavyzdžių (gal nesupyks paminėtieji, nes jokių asmeninių detalių nekomentuosiu ir nieko blogo nesakysiu, gimimo datos jų paskelbtos viešai, taigi kaip ir konfidencialumo nepažeisime užmesdami akį į jų horoskopus). Štai kad ir viena ryškesnių Lietuvos žvaigždžių – Andrius Mamontovas. Horoskope net trys konjunkcijos – viena Neptūno – Marso – neabejotina charizma, paieškokite šio derinuko ar tiesiog aspekto pas savo pažįstamus ir pamatysite, kad tokiu žmogumi aplinkiniai žavisi visiškai nepaisant jis to yra vertas ar ne, astrologinėje literatūroje galima užtikti šį derinį vadinamą „maginio žavesio“, iš ties toks žmogus ir kelia susižavėjimą kitiems, net jei atrodytų niekuo nėra įspūdingas. Kas galėtų paneigti šio kūrėjo maginę trauką? Nebekalbant jau apie tai, jog konjunkcija jo horoskope ne viena.

Imkim kitą pavyzdį – Galina Dauguvietytė, čia randame visą steliumą, na manęs tai per daug nestebina, skaitydama ponios Galinos knygą, galvojau, jog tokia asmenybė gali būti tik Šaulys, šitoks gyvybingumas, na ir ką, steliumas Šaulyje ir labai gražus steliumas – Venera, Merkurijus, Saulė – čia jau ne gabumai menui, o tikras talentas, na ir Saturnas šalia – apdovanoja itin aukštu intelektu, šviesiu protu. Būtų steliumas, kokiam Vėžyje, ko gero tokia asmenybė nebūtų iškilusi, Šaulys, kaip žinia Dievų numylėtinis 🙂

Pažvelkime į mūsų prezidentę – Plutono – Jupiterio konjunkcija – neabejotina asmenybės jėga, aišku pačios vienos tokios konjunkcijos vargu ar pakaktų, bet šiuo atveju ir pats horoskopas labai gražus, Veneros – Jupiterio, Saulės – Mėnulio aspektai, o dar Marsas egzaltuoja – žvaigždės pačios tiesia kelią į žvaigždes 🙂

Dar vienas talentingas atlikėjas – Raigardas Tautkus – dvi konjunkcijos, Oskaras Koršunovas – dvi konjunkcijos ir taip toliau.

Žinoma, tai labai paviršutiniškas vertinimas, vien iš konjunkcijos negalima sakyti mamai, kad jūsų kūdikis taps didele žvaigžde ar jei jų nėra, kad jūsų vaikas tebus vidutiniokas, nes reik įvertinti ir kitus faktorius, kurių ne tiek ir maai, tačiau jei jums gimė vaikutis su keletu konjunkcijų, turėkite omenyje, kad tikėtina, jog auginate neeilinę asmenybę.

Eiti prie įrankių juostos