Konsultacijos

Nauji metai – nauja (ne) laimė

Na gi nagi, laukiame visi tų Naujųjų metų – naujų pokyčių, naujo gyvenimo, visa ko naujos pradžios, o jie kaip nieko naujo neatneša, taip neatneša. Klausimas kodėl? Matomai todėl, kad kiekvieną žmogų jo asmeniniai Naujieji metai ištinka skirtingomis dienomis ir valandomis. Pavyzdžiui manieji – liepos 28, taip taip, tada mano gimtadienis, didžioji Saulės revoliucijos diena arba kalbant žmonių kalba, ta diena, kuomet Saulė sugrįžta į tokį patį tašką kaip kad buvo mūsų gimimo akimirką, teisybės dėlei reiktų paminėti, kad ji tai daro ne tą pačią valandą ir minutę kaip kad buvo mūsų pirmosiomis gimimo sekundėmis. Taigi ties šia akimirka ir prasideda kiekvieno žmogaus Naujieji metai arba tiksliau naujas vargelis 😀 Na nereikia piktintis,  tie, kas jums žada aukso kalnus, tiesiog meluoja. Jei atidžiai pažvelgsite atgal, pamatysite, kad kiekvienais metais buvo bėdų bėdelių, bet taip pat ir laimės akimirkų, skyrėsi tik jų mastas, tas pat jūsų laukia ir sekančiais metai – vargelis, bet ir šlovės minutės. Šioje vietoje besipiktinantiems blogomis prognozėmis eilinį kartą patariu įsisąmoninti tą faktą, kad neigiamas aplinkybes žinoti jums labai naudinga, taip galite savo neigiamą prognozę keisti ir netgi visiškai išvengti didelių bėdų, aišku niekas neateis už dyką, teks kaip reikiant paplušėti, tačiau viskas juk ir priklauso nuo to, ko mes labiau norime, būti laimingi ir dėl to stengtis ar pasyviai kentėti ir atsukinėti likimui žandą po žando. Ir nereikia pavydėti tiems retiems sėkmės kūdikiams, kuriems ateinančiu periodu susidarė „auksinė“ prognozė. Štai prieš keletą dienų kalbėjau su vienu tokiu aukso grynuoliu, kuriam ką tik baigėsi nuostabus periodas, buvo įdomu sužinoti, kokia laimė į jo duris pasibeldė. Atsakymas buvo: aš visus metus pragėriau, siūlė ir darbo, ir moteris šauni pasitaikė, bet ką ten tokios būklės…………………………….. Ir kas būtų galėjęs pagalvoti, kad taip nutiks? Na taip asmeninis žmogelio horoskopas rodo polinkį laimės ieškoti degtinės butelyje, tačiau juk tokia proga pasitaiko rečiau kaip kartą į dešimtmetį, likimas pats dovanas nešė ant lėkštutės, bet žmogaus atstumtas negi bruks per prievartą 🙂 Taigi grįžkime prie pasakėčios esmės. O esmė tokia, kad jūs ir blogais metais galite gyventi gerai, ir geruosius pragaru paversti.  Astrologija nėra fatališka, ji tik gyvenimo gairės, planetų kuriamos aplinkybės, o kaip mes jomis pasinaudosime, čia jau mūsų reikalas. Taigi belaukiant kiekvienam savo asmeninių Naujųjų metų pasidalinsiu keletu patarimų vietoj niekam nereikalingų banalių palinkėjimų, kurių tiesiog negaliu pakęsti:

1. Ateinančio gimtadienio prognozę darykite likus bent pusmečiui iki jo, o nepakenks ir metams. Kodėl, todėl, kad nustačius, jog prognozė nepalanki, galima surasti vietą užsienyje, kur palanku sutikti gimtadienį ir taip prognozę pakeisti palankiau jums. Per tiek laiko ir pinigėlių tam sukaupsite ir ramiai viską susiderinsite bei suplanuosite, apgalvosite, kaip elgtis, ko atsisakyti, o ko kaip tik imtis. Aišku, niekas nedraudžia prognozę pasidaryti ir praėjus keliems mėnesiams po gimtadienio, tačiau tada jau nebeturėsite galimybės nieko keisti.

2. Neigiamus įvykius galima neutralizuoti, drąsiai klauskite astrologo ką jums dabar daryti, kad būtų geriau, jei jis sako, kad bus blogai. Aišku yra dalykų, kuriuos teks tiesiog iškęsti, tačiau daugumos poveikį galima bent jau palengvinti.

3. Nesibaiminkite blogų įvykių, jie mūsų gyvenime vyksta nuolatos, verčiau pamąstykite, ką galite padaryti, kad jie neįvyktų, tačiau jei nenorite nieko keisti, supraskite, kad niekas dėl to nekaltas, tik jūs pats. Mano galva, kur kas verčiau pagyventi porą mėnesių asketiškai ar pasivaikščioti pėsčiomis nei patekti į eismo įvykį, ginkluotą apiplėšimą, kalėjimą ar ligoninę. Tačiau kiekvienam savo pasirinkimai, kaip ten protingi žmonės sako, durną ir bažnyčioje mušą, o atsargų ir dievas saugo. Gerų Naujų metų!!!

Eiti prie įrankių juostos