Konsultacijos

Liepos 9 d.

Nors orai lietingi ir vėsesni, tikrai neverta užsidaryti namuose. Ir toliau mylime gėles bei jomis rūpinamės. Dar ne vėlu ir naujų įsigyti. Taip pat ir savo mylimais šuniukais. Geras laikas piešti. Išbandykite japonišką stilių, net nežinau kaip jis vadinasi – manga, anime? Geras laikas fotografuotis. Idealu, jei galite pabūti prie jūros, susiorganizuokite ramią iškylą su skaniu maistu, o gal net ir vynu pavakaryje. Jūs tikrai to nusipelnėte.
Nėra geras laikas darbui, pasisekė tiems, kurie atostogauja. Dabar ne laikas jį keisti, trenkti durimis dėl per mažos algos ar įvertinimo.

Dabar dažniausias užduodamas man klausimas, ką daryti su būsima gimtadienio kelione. Deja, bet šiandien atidžiai išsinagrinėjusi situaciją, negaliu pasakyti nieko džiaugsmingo. Kaip ir ne kartą rašiau dar pavasarį, situacija prastės maždaug nuo liepos. Ir ji prastėja. Kol kas džiuginančių naujienų suteikti negaliu. Šiai dienai didesnė tikimybė, kad su kelionėmis kol kas situacija bus prasta ir prastės.

Sudėtingesnis laikas Svarstyklėms, kurios gali pasijusti užsiknisusios, emociškai išsekusios ir priimti sprendimą nutraukti santykius su toksiškais žmonėmis.
Tuo tarpu Šaulys kaip niekad gali jausti stiprią meilę gamtai ir netgi žmonijai, o gal geriau tiktų žodis „pasauliui“.

Saulė keliauja Vėžio ženklu, Mėnulis Žuvyse. Merkurijus sudaro neigiamą aspektą su Marsu, kas reiškia du kartus pagalvoti prieš kalbant, rašant, veikiant, darant. Nepasiduokite impulsyvumui, dabar negalima veikti aklai, nes vėliau to pasigailėsite. Tiesa, tai jau paskutinė stipresnė šio nemalonaus aspekto veikimo diena. Tokiu metu lengva užsiplieksti ir sudegti. Pakentėkite tai dar vieną dieną. Sakyčiau, kad šiandien turite nuspręsti, jog nuo rytojaus kai tik atsigręšiu atgal į praeitį, aš šypsosiuosi ir priminsiu sau, kiek daug aš padariau ir įveikiau. Net tai, ko galvojau niekada nesugebėsiu. Aš įveikiau netgi žmones, kurie bandė mane sužlugdyti. Atsiminkite savo sėkmes, o ne nesėkmes. Nes jeigu jūs gyvenate, jūs vis dar nenugalėtas, kad ir kas buvo jūsų praeityje.
Kaip jau ir rašiau šiek tiek anksčiau, mes stovime ties įėjimu į triušio olą. Ir ten įėjus nebebus kelio atgal. Taigi nusiteikite palikti už nugaros pasaulį, kurį pažinojote, nes ateina nauji laikai. Naujovės gasdina, bet juk jūs puikiai žinote, kad ant senų griuvėsių niekas naujo namo nestato. Dažniausiai liūdna atsisveikinti su griuvančia vaikystės troba, bet priešakyje stovi naujas šviesus namas. Tik nežinia kiek prireiks laiko jį pastatyti….

Eiti prie įrankių juostos