Konsultacijos

Liepos 8 d.

Palyginus neblogai pradedame naują savaitę. Vėl tai puikus laikas kačių terapijai, tik būkite atsargūs, šiuo metu jos gali būti agresyvesnės. Todėl jei katė akivaizdžiai nepageidauja jūsų dėmesio, palikite ją ramybėje. Tegul ateis pati kai norės.
Tai puiki diena pirkti sporto prekes, ypatingai sportinius batelius. Tokią dieną drąsiai galima aukoti pinigus kokybei. Dienos spalvos – juoda, raudona, rožinė, balta, žalia. Tokia diena netinka ilgai miegoti, reikia stengtis atsikelti kuo anksčiau. Apskritai diena netinkama pasyviam poilsiui.
Saugokitės aferistų – tai jų laikas ir šiandien itin lengva jiems papulti, todėl venkite bet kokių sandorių, neaukokite vargšams ir pan. Tai netinkama diena rugntyniauti, varžytis, dalyvauti konkursuose, rinkimuose. Tokią dieną laimi tie, kurie atsiranda netikėtai, iš niekur, neturi laimėti nes tai ne jų vieta, tiesiog savo charizmos, o ne profesionalumo dėka.
Tai puiki diena kosmetikos procedūroms, ypatingai atliekamoms profesionalo ir skirtoms kovoti su odos senėjimu. Šiandien tinka pradėti ar užsisakyti visą tokių veido procedūrų kursą, nes savo esme tai atjaunėjimo diena.
Taip pat tokią dieną reikia labai švariai susitvarkyti namus, apskritai laikytis tvarkos bet kur. Tai perfekcionizmo diena ir netobulumas erzins ir kels problemas bet kurioje gyvenimo srityje. Merkurijus ką tik tapo retrogradiniu, todėl šį jo virsmą būtina tinkamai pasitikti – tiesiog tvarkykitės, nepriimkite svarbių sprendimų. Dabar iki pat rugpjūčio mąstyti bus sunkiau, gali kilti problemų su laikrodžiais, kompiuteriais, internetu, ryšiais, komunikacija, transportu ir transporto priemonėmis. Nėra tas laikas kažkuo itin blogas, tiesiog jis toks šiek tiek varginantis, erzinantis. Žmonės tokiu metu bėga paskui iliuzijas.
Tai puiki diena Avinams ir Jaučiams, ypatingai santykių atžvilgiu. 
Einantiems dvasinio tobulėjimo keliu tai sumaišties, griūties laikas. Be abejo vidinės. Tokią diena sugriūva tai, kas mūsų viduje per daug užsistovėję, pasenę. Ypač tai gali pasijusti tiems, kurie jau senokai įstrigę kažkokiame tamsiame taške. Tokią dieną vyksta ir vidinės dvikovos su savo sąžinę. Neretai tenka sunkiai kovoti su savimi, kad likti ištikimu savo moralei bei tikėjimui. Tie, kurie tą kovą įveikia, gali iš tamsos išeiti į dykumą, nes tik perėjus dykumą, galima surasti ir pastatyti šventyklą.
Geros savaitės – likite aktyvūs ir nebijokite keistis!

Eiti prie įrankių juostos