Konsultacijos

Liepos 8 d.

Gamta atsiskleidžia savo didybe ir bando atsikovoti tai kas jos. Tai ypač matosi kai gyveni gamtoje. Nežinau kaip jums, bet pas mane piktžolės auga kaip radiacijos gavę. Ir dabar tas augimas gali dar suintensyvėti. Beje, jei netingėjote ir per pilnatį pasigaminote Mėnulio vandens (rašiau apie tai anksčiau), jis puikiai tinkamas jūsų mylimiems augalams laistyti.
O šiaip dienelė tokia gan konfliktiška. Tai galite ramiai stebėti kaip tarpusavyje susiplieks jūsų priešai. Nėra tinkamas laikas dietoms, griežtam maisto režimui. Valgykit kiek norit ir kada norit. Tai diena labiau tinkama atostogoms, poilsiui, išvykoms. Ir finansiniu atžvilgiu ji nebloga, tinka prašyti nuolaidų, o ir dovanų galite sulaukti. Tinka lankytis meno parodose ir galerijose. Rekomenduotina susitelkti į santykius, šeimą, spręsti sveikatos problemas.
Ryškesnis laikas Svarstyklėms, kurios norės diskutuoti, dalintis faktais, o kartais mįslingai patylėti, bus jautrios kvapams ir perdėtai rūpinsis savo išvaizda.

Saulė keliauja Vėžio ženklu, Mėnulis vis dar Vandenyje. Laikas nurimti po neseniai praėjusios pilnaties ir judėti į priekį, paleidus senus dalykus. Visumoje tai ganėtinai rami diena, sakyčiau toks pauzės laikas, taip jį reikia ir praleisti. Pauzėje. Tiesa, Marsas Avine jau gali duoti didesnį aktyvumą ir nestabilios psichikos žmonėms toks Marsas yra gan sunkiai ištveriamas. Užsiimkite sąmoningu kvėpavimu, būkite tarp medžių, vaikščiokite basomis. Beje, ar žinote, kad medžių šaknys labai primena žmogaus nervų sistemą? Skirkite daugiau laiko vaikams, ypač tas šiuo metu rekomenduotina tėčiams. Pažiūrėkite gražų filmą vakare. Galiu parekomenduoti The Magic of Belle Isle arba senają Matricą…deja, deja, bet tyla būna ir prieš audrą…

Tai ir gilių dvasinių suvokimų laikas, kuomet galite suprasti, kad esate kitoks nei visi. Kad visada toks buvote, bet gal tik dabar išdrįsote sau tai pripažinti. Ir kad tai kas yra jumyse ko gero niekada nebus suvokiama daugumai žmonių. Tai gilus gilus Vėžio laikas, tokiu laiku ne vienas pasirenka savo unikalų kelią, net jei tai vienatvės ir iššūkių kelias. Aš kartais pagalvoju ar atsukusi laiką atgal dar eičiau savo keliu? Keliu, kuris tiek daug iš manęs pareikalavo atsižadėti, tiek paaukoti. Ir kas kart atsiminusi tą nežemišką jausmą, kuris mane juo ir nuvedė,  tvirtai žinau, kad jis buvo vertas visko. Beje, tokiu metu jūs ir šiaip galite išgyventi itin mistiškas patirtis, pajusti jau išėjusių buvimą šalia. Ypač neseniai išėjusių. Nereikia to bijoti, reikia džiaugtis tomis retomis artumo akimirkomis.

Eiti prie įrankių juostos