Konsultacijos

Liepos 5 d.

Taigi, atėjo savaitgalis ir su savimi atsinešė rudenį. Laimei, laikas vis tiek toks neblogas visai. Gan meniškas. Geras laikas pirkti meno kūrinius, ypač paveikslus. Tinka laiką leisti su vaikais, tinka tiesiog tingiai kaupti informaciją, pavyzdžiui, skaityti spaudą, naujienų portalus ar grožinės literatūros romanus nelipant iš lovos, nes šalta ir lyja. Tiesa, taip iki galo atsipalaiduoti nepatarčiau. Tarkim tai tikrai netinkamas laikas persivalgyti, šiuo metu verčiau gyventi pusbadžiu, nors noras prisivalgyti sočiai tikrai bus ir paslysti bus labai lengva. Vis tik tai „bado“ dienos, todėl tiems, kurie sugebės šiomis dienomis valgyti mažai ir daryti tai retai, išeis į naudą tiek kūnui, tiek sielai. Turėkite omenyje, kad tai ir didesnio agresyvumo dienos, todėl sąmoningai linkėkite kitiems tik gerų dalykų, net jei objektas nusipelnė pačių blogiausių, palaikykite artimuosius bet kokiomis aplinkybėmis. Vietoj troškimo, kad kitiems nesisektų, palinkėkite sėkmės pačiam sau. Ir stenkitės šiuo metu sakyti tik tiesą. Tokiomis dienomis žmonės labai linkę meluoti, bet vėliau tie melai išaiškėja. Prieš kalbėdami sąmoningai pagalvokite, ką sakote ir sakykite tik tiesą, nes tokiomis dienomis ir netyčia galima kažką pameluoti. Tiesiog kažkaip taip gaunasi.
Tai tikrai negeras laikas sveikatai. Tokiu metu lengva pasigauti virusą, nors ir ne gripo sezonas, bet šiuo metu nesunku susirgti kažkokia panašia virusine infekcija. Imunitetas tokiu laiku drastiškai krenta, o žmonės serga ūmiai ir sunkiai. Tai verčiau jau vengti masinio susibūrimo vietų. 
Apskritai tai toks laikas kai būtina rinktis kokybę, o ne kiekybę. Pavyzdžiui, vietoj suvalgyto šaldytuvo namuose, su vaikais nuvykti į kokybišką kavinę ar pan. Geriau mažiau, bet kokybiškiau. Tokiu metu reikia daugiau laiko skirti ir augintiniams, ypač šunims. Jei oras bus toks netinkamas, tai ilgi pasivaikščiojimai malonumo neteiks ir dar susargdinti gali, tačiau su savo mylimu gyvūnu galite apsilankyti gyvūnams draugiškose vietose. Tai visiems suteiks gerų emocijų. Ypač vaikams.
Tai labai geros dienos astrologijai, tokiomis dienomis net skeptikai pajunta susidomėjimą, nors nebūtinai prisipažįsta. Jei mokotės, tai būtinai prisėskite prie astrologijos pamokų šiomis dienomis. Tačiau tai nelabai geros dienos technologijoms, galimi ryšio sutrikimai. Visai netinkamas laikas sėdėti socialiniuose tinkluose, taigi išjunkite įrenginius, nes ir taip veikti yra ką 🙂 

Eiti prie įrankių juostos