Konsultacijos

Liepos 31 d.

Šiek tiek lengvesnė diena. Bent jau kur kas geresnė nei vakar. Idealu ją būtų praleisti šalia jūros ar vandenyno. Labiau tinka ne Karybai, o akmenuotos pakrantės. Jei tokios galimybės neturite, tuomet būkite bent jau tarp medžių. Juos surasite net ir didmiestyje. Net jei ne atostogos, vakarą juk galima praleisti parke ar kitoje vietoje medžių apsuptyje. Tokios vietos šiandien veiks valančiai, gydančiai. Turiu omenyje druskingas vanduo, akmenys, medžiai. Geras laikas plaukioti laiveliu, valtimi ar pan. Tai irgi teigiamai veiks. O ypatingai gerai veiktų smarkaus lietaus ir perkūnijos garsai naktį. Tai jeigu jus tokia aplankys šiąnakt, vadinasi jums pasisekė 🙂 Tai tarsi apvalantis palengvėjimas po sudėtingesnių valandų.
Dienos minusas toks, kad tokią dieną žmogus elgiasi šiek tiek donkichotiškai. Jį užvaldo idealizmas ir jis atlieka veiksmus, kurie gal ir kilnūs, tačiau kvaili vien dėl to, kad visiškai beprasmiai. Kaip sakoma, viso svieto neišauklėti. Taigi negaiškite laiko. Taip pat šiandien apims didesnis tingėjimo jausmas. Ypač jei turite, ką rašyti. Tai užjaučiu darančius rašto darbus, verčiau tokius atidėti geresniems laikams. 
Šiandien labai avaringas laikotarpis, nes norėsis važiuoti greitai, bus daug greičio viršijimų. Be to šiandien bus itin lengva įkliūti ir gauti baudą. Vis tik bauda ne blogiausias dalykas gyvenime. Prieš viršydami greitį pagalvokite ar tos kelios minutės atpirks pražudytas kitų gyvybes. Ir ne, greičio viršijamas neparodo, kad jūs esate labai „kietas“. Jis parodo, kad jūs kaip tik itin kompleksuotas ir kenčiate nuo žemos savivertės. Taip pat tokią dieną verčiau nevažinėti dviračiu dėl išaugusios traumų rizikos ir ypač dėl savo paties žioplumo.
Tai visiškai netinkama diena dvasiniam tobulėjimui, tokią dieną žmogus tarsi pats sau kaišioja pagalius į ratus ir vietoj trokštamo puikaus rezultato, tik kaip reikiant sau pakenkia. Šiandien ir nostalgiškų apmąstymų diena. Bet neverta ilgėtis praeities. Iš esmės tai toks procesas, kuomet viena kokybė keičia kitą. Perdėto pozityvizmo šalininkai pasakys, kad viskas transformuojasi tik į gerą, o aš sakau, kad labai dažnai ir į blogą. Tačiau geroji naujiena ta, kad jūs visada galite pradėt gyvenimą keisti į gerą pusę. Pavyzdžiui, keisdami neigiamas savo prognozes. Galite tobulėti ir be jų, tik kam brautis per pelkę, jei galima eiti švariu takučiu. Kaip ten bebūtų, jūsų gyvenimas yra nesibaigiančių pokyčių virtinė. Kaip tekantis vanduo. Neverta norėti, kad jis visada išliktų toje pačioje vietoje, toks pat. Juk bet kuris stovintis vanduo ilgainiui užpelkėja. 

Eiti prie įrankių juostos