Konsultacijos

Liepos 24 d.

Pirmiausia apie tai, kad aš išeinu trumpučių atostogų 🙂 Šiais metais jau paskutinį kartą ir susitiksime dabar antradienį. Artėja mano gimtadienis ir tai kiekvienam astrologui yra šventas laikas, kuriuo nedirbama 🙂 Šį gimtadienis iš dalies sutampa ir su mano veiklos dešimtmečiu taigi pats laikas keletą dienų atsikvėpti ir man. Palieku jus vienus visai gražiam laikui, nes tik Mėnulis siautės kai kuriomis valandomis ir iki pat pirmadienio padangė bus rami. Tik pirmadienį ją jau trumpam užstos šešėlis.
Taigi šiomis dienomis reikia sau leisti atsipalaiduoti, išeiti pasižmonėti kaip sakoma. Nereikia nieko ypatingo, tiesiog išeikite iš namų, pasėdėkite kokio kavinukėje. Pasistenkite sąmoningai nejungti interneto, net jei kankins abstinencijos simptomai, na bent jau nelįsti į socialinius tinklus. Tokias gražias dienas reikia pašvęsti realiam pasauliui. Paprastai dievai per mano gimtadienį dovanoja puikų orą 🙂 taip kad uždarykite įrenginius bent trumpam. Keletui dienų. Prieš akis ilga žiema ir dar spėsite atsisėdėti. Dar geriau būtų ir kokį koncertą aplankyti. Kaip ir sakiau, tai atsipalaidavimo, kokybiškų pramogų laikas. Geriausia tokiu laiku iš vis eiti atostogų.
Tai puikus laikas lauko darbams, ypač atliekamiems su technika, pavyzdžiui, traktoriumi. Na bet ko gero nėra nei vieno ūkininko, kurį reiktų prie darbo varyti. Taip pat tai puikus laikas montuoti naktinį apšvietimą ant savo namo, ypač jei renkatės kažką kaip apsaugos simbolį. Tarkim lempelę jums mielo gyvūno forma. Turiu omenyje ne tarkim paprastus halogenus, o kažką iš spalvotų lempučių. Ne ryškų kiemo apšvietimą, o naktinį žiburį. Šių dienų sėkmės simbolis yra briedis. 
Vis dar puikus laikas rūpintis savo stiliumi. 
Tačiau šios dienos tikrai netinkamos mokslams, ypač egzaminų laikymui, nes tokiu metu nepasisekti gali ir patiems geriausiems. Ypatingai moksleiviams. Laimei, tokiu metu egzaminai ir nevyksta (spėju). 
Tai bus išskirtinės dienos Liūtams. Jie spindės ir tviskės, pasakos apie savo gyvenimą didingas istorijas, jis bus dideli siela ir mieli tarsi maži kačiukai išvaizda, jis bus ryškūs tarsi Holivudo žvaigždės. Tai tiesiog jų laikas. Ypatingai liepos 28 d. 
O visiems dvasiniu atžvilgiu tai gali būti didžiųjų iliuzijų žlugimo metas. Tokiu metu aplanko suvokimas, kad tai ką laikėme laisve iš tikro buvo kalėjimas, kad tai ką laikėme tiesa, buvo melas, tai ką laikėme gėriu, buvo blogis. Ir tai gerai, nes tai didelių pergalių prieš save laikas. Tokiomis dienomis atsiveria užmerktos akys ir mes žengiame didelį žingsnį tikrosios laisvės link.
Gerų dienų!! Ir iki antradienio 🙂 

Eiti prie įrankių juostos