Konsultacijos

Liepos 23 d.

Vis dar geras laikas, tik nebe toks saldus kaip vakar. Todėl tai puiki diena keisti mitybą. Apskritai tokią dieną verčiau atsisakyti angliavandenių ir maitintis saikingiau. Dar geriau – tinka rinktis kokį nors mitybos režimą, šios dienos pasirinkimai bus sėkmingu. Aišku, bado režimo nerekomenduoju. Sveiką protą irgi reikėtų išlaikyti. Rinkitės vaisius, gerkite namines sultis, ypač veiksminga tai būtų daryti vietoj pyragėlių ir kitų saldžių patiekalų. Šiandien rekomenduotina rinktis ne egzotinius, o gimtosios šalies produktus, tarkim paprasčiausius obuolius ar jų sultis. Tai paprastumo, ne prabangos diena. Visai tinka tokią dieną ir kavinę aplankyti, jei diena paprasta tai nereiškia, kad reikia užsidaryti celėje, bet didelių puotų irgi verčiau atsisakyti, kukliai pasisėdėti per pietų pertrauką su kolegomis ar vienam kavos išgerti būtų pats tas. Tiesa, geriausia tai daryti dieną, o vakarą praleisti namų terasoje ar balkone. Ramiuose pokalbiuose su šeima ar draugais. Labai tinka užsižiebti žibintus, naktines lemputes ir pan. Geriausia tokį vakarą leisti sausai – be maisto, alkoholio ir pan. Galima net ir vienam valandėlę pasėdėti, pasimėgauti vakaro grožiu, besileidžiančia Saule. Įvairios nedidelės lempelės, aromatiniai aliejai šiuo metu veiks ypatingai gerai. Jei einate dvasingumo keliu, tinka vakarą praleisti skaitant. Ir ši diena pažymėta hermetizmo simboliu, todėl Kibalionas (kad ir dešimtą kartą kaip maldaknygė) būtų pats tas. Tiesa, šiandien gali apimti mintys, jog esate kažkas labai ypatingo. Verčiau joms leisti praplaukti pro šalį.
Tai apskritai tokia techniška diena, tinkanti techniškiems darbams. Kažką taisyti, kažką montuoti. Ypač tinka viskas, kas susiję su oro kokybe, tarkim oro kondicionieriai patalpose. Tai pat tinkamas laikas ieškoti konkrečių specialistų, o taip pat ieškoti konkretaus darbo pagal turimą specialybę. 
Taip pat tinka doroti užaugintą derlių, jei jau turite, ką doroti. Na gal iš obuolių sultis spausti dar anksti, bet ko gero kažkokių kitokių gėrybių jau turite (jei auginate), tai šiandien puikus laikas jas paversti žiemos gėrybėmis. 
Vis dar tinkama diena formuoti savo stilių (kaip suprantu planetos laukia, kada gi aš pagaliau teiksiuosi nueiti į kirpyklą 😀 ).
Šiandien reikia eiti miegoti anksčiau. Gali lankyti puikus sapnai. Labai veiksminga prieš miegą miegamajame pakaitinti eterinio aliejaus lempelę. Tinka jazminų, muskatų ir šalavijų aliejai. 
Ši diena sunki Mergelėms. Gali kankinti stipri paranoja, mirties baimė. Blogiausia, ką dabar galite padaryti tai googlinti įvairių ligų simptomus ir nusistatinėti sau mirtinus simptomus bei išleisti atostoginius karstui.

Eiti prie įrankių juostos