Konsultacijos

Liepos 23 d.

Šiandien stipresnis poveikis bus juntamas gyvūnams, ypač katėms, todėl nenustebkite jei jūsų mielas pūkuotukas partemps namo ką didesnio – kurmį, paukštį ar pan. Šiandien didesnės agresijos diena gyvūnams, automatiškai jie bus ir plėšresni. Tas galioja ir laukiniams gyvūnams. Būkite atsargūs ir vandenyje, nes galite nukentėti ir nuo vandens gyventojų, pavyzdžiui, jūroje susidurti su medūzomis.
Tokia diena atneša ankstesnių veiksmų pasekmes. Šiandien žmogus gali įsitikinti kaip viskas tarpusavyje susiję. Nėra labai tinkama diena gydytis, įvairioms medicininėms procedūroms. Kalbėti stenkitės paprastai ir trumpai, nes kažkas gali susierzinti ir sukelti konfliktą tik todėl, kad jam pasivaidens jog „kažką iš savęs statote“ vien dėl pavartoto tarptautinio žodžio. Tai prasta diena mokslui, informacinėms technologijoms. Todėl jei dirbate su svarbiais duomenimis, pasirūpinkite tinkama jų apsauga, nes tokiu metu didesnė įsilaužimų rizika.
Liūtai pradėjo savo sezoną, tai kol kas prie jų nesiartinkite. Bus apsvaigę nuo asmeninės didybės ir tik prieš akimirką mielas kačiukas staiga gali tapti šaltu kaip ledas, o prieš tai išsakytus meilius žodžius pavadinti nereikšminga akimirkos silpnybe. Liūto sezonas ugningas laikas. Ir ta ugnis gali užsidegti ne vieno žmogaus širdyje. Tai linksmybės, išdidumo, kūrybiškumo laikas. Tai ryški šviesa tamsioje naktyje. Saulė dabar savo stipriausioje pocicijoje, bus daug aistrų, daug drąsos, tačiau bus sunku paleisti senus dalykus, žmonės sunkiai priims pokyčius. Liūto sezonas baigsis rugpjūčio 22 d. Simbolikoje Saulė atstovauja žmogaus sielą, pasitikėjimą savimi, ego, puikybę ir širdį. Liūto sezonas yra socialinio aktyvumo, kūrybos, pramogų laikas. Tai ir didesnio gyvybingumo laikas, kuomet po vandeningojo Vėžio žmogus tarsi išneria iš vandens ir įkvepia oro. Dabar mes daugiau rūpinsimės savimi, savo išvaizda, tačiau egoizmas irgi augs ir jį reikia pristabdyti. Tačiau tai ir atvirų širdžių, nuoširdaus noro padėti, dosnumo laikas. Toks jau tas mūsų Liūtas.Kas gi mūsų laukia Liūto sezone:
Marsas pradės judėti lėčiau, ruošis retrogradiniam judėjimui, kuris prasidės rugsėjo mėnesį.

Visą laiką bus susidaręs Jupiterio – Neptūno teigiamas aspektas – tai labai gera padėtis dvasingumui, dvasiniam prabudimui, plėtrai bet kuria prasme. Labai ypatinga diena mūsų laukia rugpjūčio 8 d. Turiu omenyje dvasingumo atžvilgiu kam tai aktualu. Idealus laikas dvasinėms praktikoms, ypač turint konkretų tikslą.

Dalį laiko (pagrinde rugpjūčio pirmą savaitę) Merkurijus kariaus su piktąja trijule (Jupiteris, Saturnas, Plutonas) tai bus iššūkių bendraujant, nerimo, nesaugumo, nesusipratimų vien todėl, kad neteisingai išsireikšite ar kiti neteisingai jus supras. Tuo pačiu metu Saulė susipyks su Uranu, vėl gi, tai nervai ir nerimas.

Rugpjūčio 3 d. sulauksime Mėnulio pilnaties Vandenyje – laikas paleisti nebereikalingus dalykus.

Marso kovos su didžiąja trijule truks visą rugpjūtį, tai kovų, ypač dėl valdžios, impulsyvumo, karingumo laikas. Deja, bet ir didesnių ar mažesnių karinių konfliktų irgi gali būti.

Mėnesio viduryje Uranas taps retrogradiniu – tai gan griaunantis laikas, ypač jis linkęs sugriauti senus dalykus.

Mėnulio jaunatis įvyks rugpjūčio 20 d. Liūte – laikas naujiems planams ir ketinimams.
Liūto sezonas palankiausias bus ugnies ženklams – Avinui, Liūtui ir Šauliui. Sunkiausias jis bus Jaučiui, Mergelei ir Ožiaragiui. Tas pats galioja jei bet kurį išvardintų ženklų turi savo ascendente. O apskritai visiems šiuo periodu siūlau užsiimti tuo, ką jūs mokate geriausiai ir ką labiausiai mėgstate. Skirkite laiko dvasingumui, namams, išvaizdai. Geras laikas darytis selfius, mokytis pasitikėjimo savimi, ugdyti ryžtą. Mokykitės iš Liūtų kaip reikia liepsnoti ir degti 🙂 Uždekite ugnį savyje 🙂 Ilsėkitės ir žaiskite. Tai puikus laikas įsileisti į savo namus naują kačiuką ar ne šuniuką. Pasistenkite kuo daugiau juoktis.
Geras laikas kaupti praktines astrologijos žinias – kitaip tariant sudarinėti visų aplinkui horoskopus, jeigu jos mokotės. Taip pat tai geras laikas vystyti savo verslą, ypatingai tiems, kurie dirba su papuošalais ir brangesniais akmenimis nei paprastas akmuo.Tai laikas klausytis savo širdies, bet neužgniaužti ir proto balso. Dabar pats tinkamiausias laikas pildyti savo norus. Tokį mėnesį tinka keliauti į kalnus, gaila, kad pasaulinė situacija tokia, kad kelionės tapo pernelyg rizikingos. Tačiau jūs vis dar galite stovyklauti miškuose, sėdėti prie laužo, lepinti save ramiu rytinės kavos puodeliu ir skaniais pusryčiais. Liūto sezonas visiškai netinkamas dietoms ir askezei. Jei turite terasą ar balkoną, išpuoškite juos žydinčių gėlių vazonais ir leiskite kuo daugiau laiko ten, jei kitokios galimybės gamtoje būti nėra. Dabar tinkamas laikas gaminti energetiškai valančius naminių žolių smilkalus. Ypatingai iš mėtų ir čiobrelių. Galima jų net nesmilkyti, o tiesiog pasikabinti pagamintas lazdeles namuose, pasidėti ant darbo stalo, į knygų lentyną ir pan. Daromos jos labai paprastai – nuskintos žolės tvirtai surišamos į lazdelę natūralaus pluošto virvele ir pakabinamos išdžiūti.
Na o aš nusprendžiau pasiankstinti atostogas ir rytojaus dieną skirti neužbaigtiems darbams. Todėl tai paskutinis mano įrašas šį mėnesį. Pas jus sugrįšiu rugpjūčio 3 d. O nuo penktadienio nebebūsiu pasiekiama laiškais ir žinutėmis fb, taip pat ir į asmeninį profilį 🙂 Jei norėsite rezervuoti vietą, galite rašyti į el.paštą rozmarino.horoskopai@gmail.com, į laiškus atsakysiu grįžusi. Kaip jau ir sakiau, manęs laukia gimtadienis 🙂 Praėję metai buvo nelengvi….man daug kartų teko perlipti per save ir išgyventi skaudžią netektį. Net ir žinojimas, kad mirtimi niekas nesibaigia, o artima siela egzistuoja kitoje erdvėje, neapsaugo nuo ilgesio ir išsiskyrimo skausmo. Net ir buvimas astrologe negarantuoja galimybės išvykti į tinkamą vietą gimtadienio prognozei keisti. Dažnai žmogus paklaustas, jei galėtų laiką atsukti atgal ar sutiktų vėl išgyventi tą patį, atsako taip. Nes būtent to dėka aš tapau tokiu, kokiu esu. O aš visada atsakyčiau „ne“. Žmonės mato prasmę kančioje, aš jos tame nematau. Tai klaidingas įsitikinimas, kad kančia žmogų padaro geresniu žmogumi. Aš nesu sutikusi nei vieno laimingo žmogaus, tikrai laimingo, kuris būtų piktas ar linkęs daryti blogą. Todėl, kad laimė atneša ir gerumo jausmą, norą savo laime pasidalinti su kitais. Ta tikroji laimė. O ji reta, dauguma po savo laimės kauke slepia baisias žaizdas. Todėl ir susidaro toks klaidingas įspūdis, kad kančia žmogų tobulina. Iš ties žmogų tobulina gerovės ir dvasinės ramybės jausmas. Taip, yra žmonių, kurių kančia nesužlugdo, jie sugeba išlikti žmonėmis net didžiausioje vidinėje agonijoje. Bet didžioji dalis tampa piktais ir pagiežingais žmonėmis, netgi žiauriais tiesiog dėl to, kad jų skausmas tapo nebepakeliamas. Mitas ir tai, kad dievas neužkrauna daugiau nei žmogus gali pakelti. Dievams yra tas pats. O jei tai būtų tiesa, šioje planetoje nebūtų tiek savižudybių. Todėl savo gimtadienio proga aš linkiu jums niekada nesirinkti kančios. Mokytis pasitraukti iš skaudinančių santykių, mylėti save ir rūpintis savimi. Tai kelias į geresnį aš. Pradėti galite jau dabar, kada gi dar jei ne Liūto sezonu 😀

Eiti prie įrankių juostos