Konsultacijos

Liepos 22 d.

Savaitę pradedam labai gražia diena. Tokios jau seniai nebuvo. Tiesa, jau aną savaitę rašiau, kad gero laiko klasta slypi tame, kad žmonės praranda atsargumą, nes jaučiasi gerai. Tai visų pirma aš siūlyčiau labiau pagalvoti apie sveikatą ir elgtis protingai. Net jei rytą pradėjote su daina, tai nereiškia, kad šiandien tinkamas laikas eiti į darbą šlapia galva ir šalti patalpoje su kondicionieriais. Pasiimkite skėtį, išlikite sausi ir sveiki. Nors iš ties tai nėra pavojingas laikas sveikatai. Tačiau šiandien gali varginti hipochondrija. Todėl diagnozuoti sau ketvirtos stadijos vėžį, nes šiek tiek nevirškina ar meningitą, nes nusičiaudėjote dulkiname archyve, nebus labai protinga. Išeikite pasivaikščioti po darbo, ypač tinka šį kartą vaikščioti mieste. Tinka ilgai sėdėti ant upės kranto ir stebėti miestą. Tai civilizacijos diena. Tik teisingai apsirenkite. Šios dienos lietus yra gydantis. Sielą ir mintis, tai jei pas jus lyja, naudokitės proga. Plius tokią dieną tiesiog būtina save palepinti desertu – plakta grietinėlė su vyšniomis būtų pats tas.
Vis dar tinkamas laikas rūpintis savo stiliumi, jį formuoti. Tai teisingų pasirinkimų laikas. Šios dienos spalva raudona, ypatingai tinka raudonai dažyti lūpas.
Tai tinkamas laikas darbui, ypač komandiniam. Tokią dieną vadovai linkę peržvelgti darbo rezultatus ir palankiai vertinti. Ypač jei tikrai yra už ką. Būna dienų kai mūsų nevertina, nors esame verti, būna, kai vertina nors nėra už ką. O šiandien mus vertina realiai kaip yra ir prideda vieną pliusą. 
Beje, ar žinote, kad prieš penkiasdešimt metų, liepos 20 d. žmonės neva tai vaikščiojo po Mėnulį? Graži pasaka vaikams. Vat būna tokių retų dienų, kuomet paskleistomis absoliučiai neįtikėtinomis pasakomis patiki visas pasaulis. Tai 1969 07 20 kaip tik irgi buvo nuostabiai graži diena. Viena mano kolegė kiekviename svarbiame įvykyje įžvelgia astrologų pridėtą ranką ir parinktą datą, aš iki šiol į tai žiūrėjau skeptiškai, tačiau matydama tokią tobulą datą, irgi pradedu ja tikėti. Na sunku patikėt, kad tai buvo atsitiktinumas. Žmones masiškai apmulkinti nėra taip lengva. Nenustebčiau, jei šiandien gimtų irgi kokia legenda. Nors ši diena neabejotinai kur kas silpnesnė nei jau paminėtoji. Tai metinių proga ir ramios gražios dienos proga, siūlau ją pabaigti filmais, tokiais kaip dokumentinis Apollo 11, skirtas įvykio metinėms arba seną, bet gerą Apollo 13. 
Šiandien stiprus teigiamas Mėnulio veikimas itin tinkamas pagoniškiems ritualams. Iš esmės net ir savotiškiems vakarėliams, skirtiems garbinti Mėnulį, kurio atributai turėtų būti burtų lazdelės, vilko kaukės, drabužiai tamsiai mėlynos, juodos, baltos ir sidabrinės spalvos. Viskas turėtų vykti prieblandoje, prislopintoje šviesoje, skambėti natūrali muzika, tarkim kaip gamta naktį, esu tikrai internete galima tokios rasti. Žinoma, tai būtų tik smagus vakarėlis ir gaila, kad tokia diena sutampa su pirmadieniu 🙂 Bet jei jums atostogos, kodėl gi ne 🙂 Tačiau tokią dieną ir iš ties atliekami sudėtingi grupiniai ritualai kaip dvasinės praktikos, na bet aš jau čia to neaprašysiu trumpai ir aiškiai. Tačiau vakarėliui Mėnulio garbei, diena puiki. Taip pat ir meilės santykiams. Tai dualumo diena. Diena, kuomet harmoningai jungiasi priešybės – Ying ir Yang, dešinė ir kairė, moteris ir vyras, naktis ir diena, šviesa ir tamsa, šaltis ir karštis, drėgmė ir sausra, mirtis ir gyvenimas, atoslūgis ir potvynis, gėris ir blogis, negatyvas ir pozityvas, tarpusavyje sudarydami tobulą balansą. Todėl tai puiki diena meilei, santuokai ir bet kokiems kitiems susijungimams, tame tarpe netgi verslo.
Geros dienos 🙂

Eiti prie įrankių juostos