Konsultacijos

Liepos 19 d.

Pagaliau savaitgalis, laisvalaikis ir gal net geras oras. Plius dar turime dalį savaitgalio labai neblogą laiką. Dalį tai šiandien ir rytoj, na iki kokios 16 valandos maždaug. Vis tik keliauti labai nerekomenduoju, ypač lėktuvu. Nėra tam itin blogas laikas, tiesiog gali varginti nerimas bei reikalo, kažkokia sumaištis – kaip ten bus, ar ko nepamiršau ir pan. Toks laikas labiau veikia dvasinę būseną, nes kaip magnetas traukia namų, o ne nepasiekiamų tolių link. Tačiau laikas nėra pasyvus, todėl kur bebūsite, rekomenduoju anksčiau keltis rytais. Tokiomis dienomis miegoti iki pietų netinka.
Už tai vis dar geras laikas garderobo atnaujinimui. Tik jau keičiasi sėkmingos spalvos – vietoj šviesių – tamsūs, rytietiški raštai – žali, violetiniai, tamsiai rožiniai, juodi. Įvairios tunikos, ilgesnės rankovės šiandien būtų pats, nors prie rudeninių rūbų kol kas tikrai nesiūlau pereiti. Beje, niekad nepaminėjau, kad tai, ką siūlau pirkti kaip sėkmingą pirkinį, tą dieną galima ir dėvėti kaip sėkmės rūbą, jei tik kažką panašaus turite. O šiandienos įrašas tradiciškai galioja visoms trims dienoms. Apskritai tai tinkamos dienos rūpintis savo stiliumi, jį formuoti. Tinkamas laikas pirkti kosmetikos priemones, ypač įvairius serumus veidui. Šiuo metu veido odą būtina gerai drėkinti. Todėl jei iki šiol į save žiūrėjote atsainiai, pats laikas nusipirkti kažką tikrai kokybiško. 
Neigiamos šios dienos tuo, kad gali atnešti įvairiausių absurdiškų nesusipratimų, tame tarpe ir neteisėto pobūdžio arba tiesiog dėl elementarių biurokratinių klaidų. Tokiu metu sukčiai veikia stambiu mastu, lengva nusipirkti tarkim vogtą mašiną, bus didesnė eismo įvykių (mašina) tikimybė. Jūsų artimieji gali patekti į visokias absurdiškas situacijas, kurias spręsti teks jums ir tikrai nemažai dėl to pavargti. Arba galite sužinoti kažką negražaus apie jau mirusius artimuosius. 
Einantys dvasingumo keliu šį savaitgalį jau „skaičiuos viščiukus“. Bus gan lengva pasitikrinti ar teisingame kelyje esate, ar sėkmingai mokotės. „Pirmūnai“ šiuo metu teigiamai pradės suvokti savo ankstesnes gyvenimiškas patirtis, kad ir kokios jos neigiamos bebūtų. Pagaliau pasitrauks nerimas ir apims ramybė. Galite dažnai pastebėti pasikartojančius skaičius ir jų derinius. Suvoksite savo jaučiamo skausmo tikslą, kam jis reikalingas. Be jokių pastangų dar rimčiau atsidėsite savęs gerinimui, jums apskritai pradės sektis, jūs jausite meilę bet kokia forma. Turiu omenyje, kad nėra svarbu, kam ją jausite – partneriui, kačiukui, savo vaikui ar pan. Esmė užplūdęs pojūtis. Rekomenduotina šiomis dienomis pasimerkti paparčio lapų puokštę. To iš miško. Tiesa, aš nežinau ar tai nėra saugomas gamtos objektas 🙂 Nes jei taip, juk ir patys žinote, kad gamta yra tai kam šioje žemėje reikia rodyti didžiausią pagarbą. 
Šiuo metu norėsis daugiau laiko leisti socialiniuose tinkluose, norėsis daugiau bendrauti su jausmų objektu. Galite pastebėti, kad nesąmoningai pradėsite naudoti daugiau „emojų“, na ikonėlių, veidukų ir pan. Deja, bet kaip tik šiuo laiku tai prastas sumanymas. Ypač meilei, nes nuo rytojaus antros dienos pusės ir visas sekmadienis meilei tikrai labai ne koks laikas. Užsiimkite kažkuo kitu. Tokiomis dienomis savo laiką verčiau skirti vaikams, vykti kažkur su jais pramogauti. Itin tinka visokie pramogų parkai, tik reikėtų rinktis ne pavojingus atrakcionus, o verčiau kažką linksmo, susijusio su gyvūnėliais, pasakomis ir pan. Na pavyzdžiui, kaip Dinozaurų parkas. Apskritai šiuo metu daugelis bus tarsi laukiniai, niekaip negalės užbaigti reikalų arba dirbs vietoj to, kad ilsėtųsi, bus bejausmiai. Jei jums taip nutiks, žinokite, kad kažką savo gyvenime darote tikrai ne taip ir skubiai reikia ieškotis kito kelio. Tačiau jei šiomis dienomis jūs būsite užjaučiantis, mylintis, jums norėsis bendrauti, jausti ryšį su kitais žmonėmis, žinokite, kad einate į priekį labai plačiu keliu. Tik nemeluokite patys sau. Nes vienintelis žmogus, kuriam tai pakenks ir būsite jūs pats.
Gero laiko!

Eiti prie įrankių juostos