Konsultacijos

Liepos 16 d.

Šiandien vis dar gydomės katėmis. Nes vienokios įtampos dieną pakeitė kita. Kas nelaiko kačių, gali galvoti na ką tos katės, bet iš ties daugelis gyvūnų pasižymi itin stipria energetika ir labai teigiamai gali veikti tuos, kuriuos myli. Tiesa, jie turi skirtingą poveikį skirtingoms situacijoms. Taigi šiandien darbą dirbti vis dar reikia patikėti katėms. Dar viena veiksminga gydymosi metodika, tiesa, ji stipriau veikia moteris, yra apsipirkinėjimas. Tiesa, dvasinėje literatūroje jūs dažnai rasite pezaliukų, kad materija yra blogis ir reikia jos atsikratyti, bet savo esme tai visiška nesąmonė kaip ir bet kokie kiti kraštutinumai. Galiu atskleisti paslaptį, kad šio pasaulio išrinktieji (turiu omenyje mistikus, ezoterikus) gyvena pakankamai sočiai ir patogiai. Todėl kad žino, jog visame kame turi būti pusiausvyra. Taigi dar vienas metodas šiandien gydyti sielos žaizdas – spintos papildymas. Na kaip ir visur, taip ir šiame gydymosi cikle, reikia jausti saiką, todėl veiksmingai terapijai pilnai pakaks vienos naujos palaidinukės, na gerai dar ir suknelę galima pridėti, jei savijauta tikrai prasta, bet pusė parduotuvės jau būtų vaistų perdozavimas. Dienos spalva balta, taip pat sėkmingi įvairūs ryškūs raštai. Taip pat tokią dieną tinka siūti, megzti ir pan. patiems. Gal nepavyks tobulai, bet veiks kaip terapija.
Tokią dieną tinka vakarą praleisti koncerte, festivalyje. Gyva muzika irgi veiks gydančiai. Ir verčiau tikrai kažką darykite, nes šiuo metu Mėnulis užsuko į svečius pas Saturną su Plutonu ir jau jie trise tikrai sudaro velnio ratelį. Kitu atveju tai būtų mažai reikšminga, tačiau šį kartą jis stovi prieš Venerą ir dar jai labai ne kokią įtaką. Na o Venera kaip visi žinome yra meilės planeta……Tik tiek, kad jau rytoj Mėnulis bus pasukęs savo keliais tai ta blogiausia akimirka yra šiandien. Juo labiau, kad tai dar sutampa ir su pilnatimi. Taigi šiandien jau nusiteikite problemoms namie, darbe, su artimaisiais, viešiems skandalams ir kitoms blogybėms.
Tai prasta diena tvarkyti finansus, tame tarpe ir svetimus, gali niekaip nesisekt suvesti „galų“, kažkur kažkas nesutaps, kažkas bus negerai ir t.t. 
Sunkiausia dvasiniu atžvilgiu ši diena bus vandens ženklams, kuriuos kankins stiprus uždarumo jausmas. Tokie net ir turėdami problemų nesugebės apie jas kalbėti, konfliktų metu bus jausmas tarsi kas užsiuvo burną. Vandens ženklams šiandien rekomenduočiau užsiimti kažkokiais stalo žaidimais, tokiais kuriems pakanka vieno žmogaus – kažkokiomis dėlionėmis, statybomis ir t.t. Geriausia kad tai būtų monotiška ir nereikalaujanti daug mąstymo veikla. Pavyzdžiui, objekto iš vienodų kaladėlių dėliojimas ar pan. 
Daugiausia problemų šiandien gali sulaukti Avinai, Vėžiai, Svarstyklės ir Ožiaragiai. Jokiais būdais neleiskite emocijoms jums vadovauti, remkitės tik proto balsu. Jei pavyks jį išgirsti. 
Apskritai šiandien gali kankinti stiprus tuštumos, beviltiškumo jausmas. Kitus priešingai – gali apimti niekuo nepagrįstas pasipūtimas ir išdidumas. Tačiau pastarieji dalykai bus būdingi žemesnio intelekto žmonėms, tai jei jums taip nutikt, žinokite, kad nėra, kuo džiaugtis. Nuo blogos savijautos šiandien gelbėtis galima ilga ir gilia meditacija. Reikia turėti omenyje, kad tai tik mažas akmenėlis, kurį šiandien perlipsime, ne ilga kelionė dykuma. Tai tik viena negerumo banga, o ne visą nusiaubiantis cunamis. Kai žinai, kad tai praeis, visada lengviau yra ištverti. O tai praeis.

Eiti prie įrankių juostos