Konsultacijos

Liepos 16 d.

Vis dar žydinčių gėlių laikas, laikas, tinkamas rūpintis tiek kambarinėmis, tiek lauko gėlėmis. Norėtųsi, kad jis niekada nesibaigtų. Tiesa, žydinčios gėlės dar nereiškia žydinčių santykių. Todėl šiandien itin dėl jų pasistenkite, ypač tas galioja sutuoktiniams. Nėra gera diena ir sveikatai. Itin atsargūs turi būti medikai, nes abejingas požiūris gali privesti prie nepataisomų pasekmių. Gali išaiškėti jūsų kruopščiai slėptos finansinės paslaptys. Ypač jei tikrai yra ką slėpti.Skirkite daugiau laiko vaikams, tinkama diena užsiimti jų lavinimu, gal net pradėt ruoštis mokyklai.Jei būsite gamtoje, stebėkite paukščius, tai ramins.

Skorpionas bus piktas, šiandien jį ignoruos net jo paties draugai. Gal dėl vakarykščio bjaurumo 😀
Saulė keliauja Vėžio ženklu, Mėnulis Dvyniuose. Geras laikas planuoti, kurti naujus projektus, metodikoms ir strategijoms. Saulė vis dar sudaro neigiamus aspektus Jupiteriu ir Plutonu, ego vis dar bujoja, kaip ir perdėtas savęs vertinimas. Nepersistenkite su tuo. Bet jei tai nevaldoma, tuomet išliekite šią energiją nusipirkdami kažką itin ekstravagantiško, pavyzdžiui, batus į kuriuos visi atsisuks 😀 Arba meskite sau rimtesnį iššūkį – pavyzdžiui, dabar pat mesti rūkyti. Juk jeigu jau ego toks didelis, įrodykite, kad ir tikrai ne veltui.
O šiaip tai diena tokia drumzlina….jūsų ramiam ir taikiam buvimui kažkas gali mesti iššūkį. Na nieko labai tragiško, pavyzdžiui, šeimos nariai keletui valandų gali tiesiog vesti iš proto. Jei jausitės labai blogai, vykite į gamtą, bet be kompanijos. Miestai – žmonėms, gamta – vienatvei.

Mes kol kas dar gyvename laikotarpyje, kuris lėtame štilyje mus plukdo į audrą.  Ir stipresnę intuiciją turintys žmonės tai puikiai jaučia. Aš pati tai matau savo klientų ieškojimuose to kažko tikro, gal dievo. Šiuo metu tai labai suintensyvėjo. Bet kad surastumėte tą tikrąjį „dievą“, kuris sukūrė žmogų, jums teks pamiršti dievą, kurį sukūrė žmogus. Leisiu sau drąsiai paprognozuoti, kad krikščionių bažnyčiai egzistuoti liko koks penkmetis iki prasidės didžioji jos griūtis. Kas bus po to, nežinau. Tikiuosi žmogus pasirinks laisvės, o ne naujos vergijos kelią. Bet iki to dar toli. Pirmiausia išgyvenkime šiuos metus 🙂
Ramios dienos 🙂

Eiti prie įrankių juostos