Konsultacijos

Liepos 15 d.

Savaitė prasideda šiek tiek didesnės įtampos diena. Tradiciškai šiandien gelbės kačių terapija, todėl nenumeskite katės nuo fotelio, tam kad pats atsisėstumėte ant jo, rodykite prideramą pagarbą nematomo pasaulio valdovei jūsų namuose. Katė, murkianti jums ant kelių šiandien yra būtent tai, ko jums reikia. Taip pat gerai veiktų ramus pasivaikščiojimas pajūriu.

Šiandien tiek diena, tiek vakaras gali būti nelabai malonūs vidiniu atžvilgiu, todėl reikėtų užsiimti kažkokia rutiniška, daug jėgų ir mąstymo nereikalaujančia veikla. Idealiai tinka lyginimas. Pagaliau pats laikas sunaikinti tą augančią išdžiuvusių rūbų krūvą. Taip pat tokią dieną reikia skirti daugiau dėmesio vaikams. Idealu, jei galite nuo vaikų šiandien išvaduoti pervargusius jų tėvus. Pavyzdžiui, bent vienai dienai apsiimti prižiūrėti anūkus. Taip pat tai geras laikas mokyti vaikus. Na tik tiek, kad atostogos, bet kad mokytis, nebūtina eiti į mokyklą, galima ir namie su mažesniais vaikais kokiomis lavinančiomis užduotėlėmis užsiimti, nes vyresnius vargu ar pavyks palenkti savo valiai, ypač šiandien. Nebent kokią gyvenimišką pamoką duoti. Taip pat tai geras laikas spręsti bet kokius reikalus, susijusius su mokykla. O šiaip tai saugokite vaikus, šiandien jiems didesnė traumų, susižalojimų grėsmė. 

Šiandien galimi konfliktai, net nebūtinai konfliktai, kažkas gali demonstruoti atvirą antipatiją jums, meluoti apie jus, netgi labai negražiai apšmeižti ir jūs niekaip nesuprasite už ką, ką blogo tiems žmonėms padarėte. Yra toks mitas, kad jei jūs tobulėjate, šviesėjate, tai ir aplinkui jus visi pamilsta. Labai baisus mitas, nes su realybe jis neturi nieko bendro. Iš ties yra taip, kad gyvename mes planetoje, kurios dauguma gyventojų nykti apnykti savo sielose demonų. Be abejo, kalbu aš metaforiškai. Nieko nesmerkiu ir pirštu nebadau, tai tiesiog informacija bendram suvokimui. Kiekvienas laisvas nuo savo demonų išsilaisvinti ir nemažai tas vidines kovas kovoja. Ir kuo mažiau žmogus yra demonų valioje, kuo šviesesnis, tuo labiau jis erzina kitus. Ne visus, bet tiems, kurie visiškuose pančiuose, laisvi individai yra tarsi raudonas skuduras buliui. Kaip sakoma be kaltės kalti. Jūsų laisvė be galo erzina demonus, kurie nebegali pasiekti jūsų sielos. Tačiau jūsų materialiam būviui kenkti jie vis dar gali panaudoti žemiškuosius savo vergus. Todėl neskaudinkite savęs beprasmiais klausimais „ką aš blogo tau padariau, kad tu man taip?“, tiesiog atsitraukite. Juk su šiukšlynu, knibždančiu kirmėlėmis jūs nekovotumėte? Taip ir su blogais žmonėmis. Kaip sakė Dž. B. Šo – Niekada nesigalynėk su kiaule, apsidrėbsi purvais. Be to, kiaulei tai patiks. Tokią dieną neverta leistis į gilius apmąstymus, teisingi atsakymai pas jus neateis. Sąmonę šiandien temdys tamsūs debesys. Tokią dieną reikia veikti, o ne galvoti. Taigi parodykite priešams iškeltą pirštą ir verčiau eikite kovoti su skalbiniais lygintuvo pagalba. 

Eiti prie įrankių juostos