Konsultacijos

Liepos 15 d.

Pats geriausias vasaros laikas, kuomet prasideda derlius ir namai prisipildo džiovinamų žalių, verdamų uogienių ir konservuojamų daržovių bei grybų kvapo. Žiūriu jau baigia agrastai sunokti. Kol kas nesugalvoju, ką su jais daryti 😀 Agrastas man tokia keista uoga, neaiški. Vienais metais viriau uogienę, bet ji nieko nesužavėjo 😀 Paprikos irgi jau beveik pasiruošę keliauti į puodą. Tarp kitko šiandien kaip tik ta diena darbuotis darže ir sode. Aišku, jeigu nesate užkietėjęs miestietis. Tokiems netinka.
Šiandien jūs galite pastebėti žmonių kitus veidus nei juos matėte iki šiol. Nebūtinai  tai bus teisingas matymas, tiesiog jis bus kitoks. Ir nebūtinai malonus. Pasistenkite nematyti per daug, nesiginčyti, verčiau neskanų prieskonį nuryti puodeliu kapučino ir kruasanu. Šiandien neverta ginčytis, verčiau neigiamą personą  pavaišinkite kava. Gali būti, kad po to regėjimas atsistatys. Ypač susilpliekti gali Skorpionas su Ožiaragiu. O to daryti tikrai neverta, ypač aukoti senos draugystės dėl akimirkos žiežirbų. Apskritai, būkite šviesa tiems, kuriems šiandien tamsu.
Geras laikas psichoterapijai. Šiuo metu silpnos vietos yra pėdos ir gali pasireikšti erzinančios problemos su jomis, kurios užsiliks ilgam, tarkim kaip nemalonus kvapas, nagų grybelis ir t.t. Pėdoms šiandien skirkite ypatingą dėmesį, verčiau venkite bendrojo naudojimo dušų, baseinų, svetimų batų ir pan.
Dabar suaktyvėja teisinė sritis, todėl jei elgiatės netinkamai, ypač darbe, nenustebkite sulaukę skundų ar net rimtesnių teisinių problemų.Tokią dieną geriau likti mieste, pasivaikščiojimus miško takeliais keiskite centrinėmis miestų aikštėmis. Nors iš esmės tai pasyvumo diena, kurią drąsiai galima praleisti lovoje. Na gerai gerai, pusvalandžiui pasivaikščioti vis tiek būtų gerai išeiti. Tinka deginti žvakes, jų liepsna ir kvapas gerai veiks.

Gyvename labai keistus ir žmonijai nebūdingus metus ir aš kažkaip pagalvojau, kad iki pilno komplekto mums dar trūksta ateivių invazijos 🙂 Na palaukime Vandenio sezono, gal ir sulauksime 😀 O kol kas Saulė Vėžio ženkle, Mėnulis Jautyje, todėl šiandien pats laikas rūpintis savo dvasine sveikata. Šiandien Jautis gali kaip reikiant sau leisti pasilepinti – karšta vonia su putomis ir gausybė maisto būtų pats tas.
Jei gyvenate gamtoje (kitiems netinka), vaikščiokite basomis, pabūkite daugiau Saulėje. Tai geras laikas ilgalaikiams, lėtiems, metodiškiems planams. Saulė vis dar sudaro neigiamus aspektus su Jupiteriu ir Plutonu, kas gali atnešti apgaulingą sėkmės jausmą, savo jėgų pervertinimą. Tačiau realiai jūs tiesiog galite griebtis per didelių iššūkių. Saturnas artėja prie šių dviejų galiūnų ir mes einame atgal link efekto, kuris buvo sausio mėnesį. Ir ta proga aš norėčiau priminti, kad jūs, žmonės, esate galinga jėga. Tačiau jūsų jėga slypi vienybėje, bendruomenėje. Po vieną jūs silpni. Nepamirškite to kai laikas ateis. Jūs galite viską įveikti, bet tik tuo atveju, jei veiksite kartu, o ne kiekvienas sau.
Ramios dienos 🙂 ir skanios 🙂

Eiti prie įrankių juostos