Konsultacijos

Liepos 13 d.

Vis dar galime džiaugtis vasara. Ech…ji taip greit prabėga…Metas pasirūpinti uogomis. Sukaupkite uogų atsargų žiemai. Uogos tiesiog skydas imunitetui. Ne tos masinės prekybos iš šiltų kraštų. Ieškokite galimybės pasiimti uogų iš gamtos. Gal kur kaime kokia močiutė augina aroniją, nepatingėkite prisirinkti jų uogų kai tik prinoks (netinka turintiems problemų su kraujo krešumu, skrandžio rūgštingumu, žemu kraujospūdžiu). Aišku, jei auginate uogas patys, tai jūs ir taip laimės kūdikiai, atsivalgykite šviežių iki soties, kad ir kokios jos būtų. Apskritai kaupkite ne tik uogas. Lietuvos gamta kupina gėrybių tokių kaip gluosnio žievė (na jai jau vėloka, ji renkama ankstyvą pavasarį), krienai, gaurometis ir begalė kitų. Domėkitės, ieškokite, rinkite, kaupkite. Nežinia kada ko gali prireikti ateinančiu šaltuoju periodu. Net paprasčiausių auginamų saulėgražų sėklų neverta išmesti. Todėl puoselėkite savo daržą ir pasiimkite iš jo viską iki paskutinio grūdo kai ateis derliaus metas. Prisiskinkite rožių, na bent vieną gražiausią žiedą iš savo sodo. Paprašykite skindami rožės jums atnešti ramybę ir šviesą. Dar veiksmingiau būtų dovanoti kažką rožės žiedą iš savo sodo – pervargusiai kaimynei, senai mamai, nuliūdusiai dukrai. Nesvarbu. Šiuo metu gamtos magija ypač stipri.
Tinkama diena atnaujinti garderobą, taigi drąsiai leiskite sau naują suknelę, ypač kažką vasariško, balto.
Šiandien reikėtų kovoti su savo egoizmu, nes kaip reikiant gali išaugti individualumo poreikis, noras pabrėžti savąjį „aš“, būti savimi. Be abejo tai yra gerai, bet su saiku. Skirkite šią dieną darbui, kad ir koks jis bebūtų. Ar apmokamas darbas iš kurio gyvenate, ar tiesiog darbai namuose. Ypač geras laikas, jei dirbate su internetinėmis svetainėmis, jų apipavidalinimu.
Pasistenkite šiandien nieko neįskaudinti, neatstumti kito žmogaus gerumo, nes kito karto galite ir nesulaukti.
Nėra tinkamas laikas kurti didelius planus, juos būsite priversti nutraukti.
Svarstyklėms tai atsigavimo diena, ypač jei prieš tai išgyveno emocinę krizę. Tuo tarpu Mergelėse atsiskleis jų tamsioji pusė.

Šiuo metu Saulė sudaro neigiamus aspektus su Jupiteriu ir Plutonu. Pati Saulė vis dar keliauja Vėžio ženklu, Mėnulis – Avine, taigi laikas emociškai įtemptas. Kaip jau ir užsiminiau, šiandien reikia dirbti su savimi. Naudinga būtų rašyti emocijų dienoraštį. Tiesa, Saulė dar sudaro teigiamą aspektą su Neptūnu, todėl tai geras laikas ramiems apmąstymams apie save, dvasiniam augimui, išaugs kūrybiškumas, intuicija. Tai neblogas laikas pradėti kūrybinius projektus. Na ir puikioji naujiena – Merkurijus pradėjo judėti tiesiai. Taigi nesusipratimų bendraujant laikas pagaliau baigėsi. Jausis daugiau energijos, gyvybės, bet vis tiek skirkite bent keletą minučių ramiam poilsiui. Pavyzdžiui, popietės miegui ar dvasinei praktikai – meditacijai, o gal tiesiog ramiam pasėdėjimui tyloje, kūrybai.  Dabar laikas kurti naują save. Imti iš gyvenimo džiaugsmą, magiją, meilę, susikaupimą ir ramybę. Tai labai stiprus laikas kai iš kapų pakyla seniai palaidoti dievai. Išnaudokite šį laiką naujo kelio pradžiai.
Geros savaitės 🙂

Eiti prie įrankių juostos