Konsultacijos

Liepos 12 d.

Savaitgalis pasitinka lietingomis nuotaikomis ir prastu laiku kelionėms. Viskas per tą retrogradinį Merkurijų, kuris dar trainiojasi netoli Marso bei Urano. Todėl kelionėse tikėtini tokie nesklandumai kaip dingęs bagažas ir pan. Likite verčiau namuose, kam sau nervus tampyti be reikalo. Suprantu, norisi vasaros Saulės ir kokia Italija šiai dienai atrodo patraukliau nei Lietuva. Ne bet kaip sakoma nebūna blogo oro, yra tik netinkama apranga. Todėl tinkamas laikas pereiti parduotuves ir nusipirkti ką vasariško šiltiems orams, kurie dar būtinai sugrįš. Pavyzdžiui, palaidinukę. Vis dar sėkmingi raštai įvairūs dryželiai, taip pat įvairūs raišteliai. Sėkmės spalvos – pastelinės, prislopinti rudi ir mėlyni atspalviai.
Bet grįžtant prie temos – jei namie likti mintis atrodo neįmanoma, tuomet verčiau pasivažinėti po Lietuvą, pasigrožėti jos gamta, rinktis vienos dienos – keleto valandų kelionę, o ne keliauti į užsienį.

Tai tinkamas laikas gydytis, jei turite sveikatos problemų, šiandien neatidėliokite vizito pas medikus kitai dienai, jei tik galimybę pas juos apsilankyti turite. O jei sveikata sutriktų savaitgalyje, verčiau kreipkitės į skubios pagalbos skyrių, o ne laukite naujos savaitės. Aišku, jei jūsų atvejis skubus.

O šiaip tai laikas, kurį verčiau leisti pasyvioje būklėje, todėl paskirkite savaitgalį knygoms. Tai netinkamas laikas ne tik kelionėms, bet ir puotoms, prabangai, dėl didelės nesusipratimų, konfliktinių situacijų tikimybės. Tokiu metu prašmatnios šventės sulaukia daug nepasitenkinimo. Kaip sakoma, ką bedarysi, vis tiek neįtiksi. Taigi likite verčiau namie.
Šis laikas ryškiau jausis Avinams, Mergelėms bei Vandeniams, jiems šios dienos gali būti pakankamai beprotiškos.
Vis dar labai geras laikas dvasiniam tobulėjimui, šiomis dienomis ir be jokių pastangų gali būti gilių atsivėrimų, suvokimų prasmės – kodėl aš čia, kur aš einu ir kodėl, kokiu keliu man reikia eiti. Beje, jie netikėtai aplankyti gali ir tuos, kurie dvasiniu tobulėjimu neužsiima. Ir tai bus gili dvasinė išmintis, tikėtina, dar nesuvokiama jūsų aplinkos žmonėms, todėl ir dalintis ja su kitais nereikėtų. Pasilikite savo turtus sau, nežarstykite perlų kiaulėms 🙂
Gero savaitgalio 🙂 

Eiti prie įrankių juostos