Konsultacijos

Liepos 11 d.

Šiandien reikalai jau šiek tiek šviesesni, tačiau išlikite budrūs – saugokitės vagių. Dabar jiems pats veiklos pikas. Ypač tikėtinos vagystės nuošaliose vietose – soduose, sodybose, atokiuose daržuose ir pan.

Geras laikas apsipirkinėti. Tinka pirkti klasikinius, bet tuo pačiu ekstravagantiškus drabužius. Tarkim klasikinį, bet neįprastų raštų švarkelį. Dienos spalvos juoda ir balta. Sėkmės raštai – dryželiai.

Netinkamas laikas lankytis vietose, kuriose didesnė rizika apsikrėsti kažkokiomis per skysčius, drėgmę plintančiomis ligomis, pavyzdžiui, bendrose pirtyse, kubiluose ir pan. Verčiau šį vakarą praleiskite su knyga rankose, nes skaitymui laikas idealus. Apskritai tai pralaimėjimų dieną ir tokią dieną neverta šokti aukščiau bambos. Tai tokia kaip čia pasakius vidinio lietaus diena. Iš jos neverta daug tikėtis, galima trumpai ramiai pasivaikščioti miesto gatvėmis, bet šiaip tai tokią dieną tiesiog reikia pragyventi ir tiek.

Tai prasta diena meilei, šiandien mes skęstame iliuzijose ir fantazijose, šiandien sutikti potencialūs partneriai, nauji santykiai atrodo tobuli, nors realiai su tobulumu neturi nieko bendro. Ypač prastas laikas meilei Avinams bei Dvyniams. Šie du ir susimušti su savo antrosiomis pusėmis gali. Na bent jau kaip reikiant išsikeikti.

Na o einantiems dvasinio tobulėjimo keliu tai didelio įkvėpimo metas, viena tų retų dienų kai aukštesnės jėgos aplanko ir prisiliečia, nušviesdamos visai naują kelią į priekį ir dovanodamos naujas jėgas juo eiti.

Eiti prie įrankių juostos