Konsultacijos

Liepos 1 d.

Nauja savaitė prasideda aktyvumu bendravimo sferoje. Tai tinkamas laikas sveikinti žmones. Jei šiandien su niekuo nebendrausite, sąmoningai nesieksite bendravimo, galite išgyventi stiprų jausmą, kad esate niekam nematomi. Todėl siūlyčiau imtis sąmoningų veiksmų. Pavyzdžiui, pasveikinti kolegą su vardadieniu. Šiandien gan populiarių vardų šventė, pavyzdžiui, Juliaus, Julijos, Liepos, Reginos ir t.t. O jūs turite daryti veiksmus, kuriais atkreiptumėte teigiamą dėmesį į save. Taip pat tokią dieną pridera parodyti užuojautą kitiems, ypač aktyviais veiksmais. Jeigu jūsų aplinkoje yra sergantis žmogus, šiandien gera diena užsiimti jo slauga ir leisti pailsėti tam, kas tai daro nuolat. Beje, šiandien ir šiaip yra tikimybė, kad kažkas iš aplinkinių turės sveikatos sutrikimų ir teks juo rūpintis, o ne užsiimti savimi.

Tokią dieną negalima savo paslapčių niekam patikėti, jas reikia kruopščiai saugoti. O jei esate žmogus, kuriam dėl kažkokių priežasčių gali grėsti pavojus, tokia dieną tikrai reikia saugotis ir verčiau saugiai užsibarikaduoti namuose. Na pavyzdžiui, kenčiate sutuoktinio smurtą, tai verčiau kažkur išvykti ir praleisti dieną atskirai nuo jo (šį kartą nepamokslausiu, ką apskritai reikia daryti tokiais atvejais).

Tai svarbi diena bręstantiems jaunuoliams. Teoriškai tokią dieną jie melstis ir aukoti dievams. Na šiais laikais jau vargu ar kas taip daro, bet tikrai būtų gerai tokią dieną bent jau pagyventi „šventa“, t.y. nenusidėti, vadovautis saikingumo principais, geriau būt vienatvėje. Bendravimą palikite savo tėvams.

Šiandien tinkamesnė diena atostogauti nei dirbti, tai jei galite nedirbti, važiuokite prie jūros, maitinkitės lengvai, pavyzdžiui, egzotiniais vaisiais. Na nėra tas jau taip sudėtinga, juk tas pats visiems prieinamas ananasas yra egzotinis. Pats laikas degintis, maudytis ir kas atostogauja Lietuvoje, belieka tik viltis, kad galiausiai ir Saulė parodys malonę. Bet nors diena ir tinkamesnė poilsiui nei darbui, lovoje miegant žiemos miegu jos leisti netinka. Kelkitės dabar pat, spėsite dar išsimiegoti.

Energetiniu, okultiniu atžvilgiu tai labai stipri diena. Tokią dieną žmogus tarsi pats tampa savotišku ginklu, įrankiu (savo paties gyvenime), todėl galite pasiekti ryškaus progreso išnaudodamas savo energiją, ketinimo jėgą, aktyviai veikdamas bei pasinaudodamas dvasine išmintimi. Jei norite šią dieną produktyviai išnaudoti dvasiniam tobulėjimui, jums reikėtų ją praleisti miškuose šalia vandens telkinio – upės ar ežero. Be jokios abejonės tik vienatvėje. Labai dažnai mes dvasinį tobulėjimą suprantame kaip baltą pozityvumą, kuomet eini sau grožio ir meilės keliu, o blogis ir neigiami dalykai nustoja egzistuoti. Deja, ši iliuzija neturi nieko bendro su realybe. Realybėje dvasinio tobulėjimo kelias vietomis dar ir kaip gali būti purvinas. Juk kaip tu gali tobulėti, įveikti neigiamus dalykus prieš tai jų nepažinęs? Taigi ir tokią dieną (beje, ji šiuo atžvilgiu reiškiasi tik moterims) mumyse pažadinami visai ne angelai, o pavojingos savybės, nekontroliuojami seksualiniai troškimai, nors gyventi laisvai ir atsisakyti pareigų. Todėl tokią dieną dvasinio tobulėjimo keliu einančioms moterims gali būti itin sunku leisti laiką su vaikais. Kaip sakoma tokią dieną pažadinama vadinamoji Lilith (labai kategoriškai pabrėžiu, kad astrologiniu požiūriu su mitinėmis planetomis neturiu nieko bendro, kalbu apie žmogaus dvasingumą ezoterikos prasme) ir ateinančius keletą mėnesių teks su dirbti. Arba paprastai tariant dirbti su savo neleistinais seksualiniais troškimais, agresija, pykčiu, noru engti „mažesnius“ už save. Taigi jei jaučiatės tokiam darbui nepasiruošę, šiandien verčiau venkite bet kokių dvasinių praktikų ir dieną praleiskite išskirtinai žemiškai.

Ypač ryški ši diena Avino ženklo atstovams. Bet ne visi eina dvasinio tobulėjimo keliu, todėl kitiems tai gali reikštis aktyvumu ir įvykiais santykių srityje.

Sunkesnė, ypač vidiniu atžvilgiu ši diena yra tiems patiems Avinams, o taip pat Vėžiams, Svarstyklėms, Ožiaragiams. Jiems reiktų stengtis labiau atsipalaiduoti, į viską žiūrėti paprasčiau. Šiandien gali senos nuoskaudos išlįsti į paviršių, gyvenimas atrodyti tarsi amžina našta. Tai laikinas pojūtis, nereikia pulti į neviltį.

Tai nėra gera diena meilei. Šiandien nežaiskite nešvarių žaidimų su jausmais. Visa tai su didele jėga sugrįš jums patiems.

Eiti prie įrankių juostos